KIKO Mania

obrázek 1_Fotor

Does it also happen to you that you buy something without any expectation and you are pleasantly surprised? That is exactly how I felt ofter trying KIKO Cosmetics. According to many reviews and youtube beauty gurus they have few really good pieces but I’ve burned myself couple of times with cheap cosmetics brands and do believe if I want quality I have to pay for it. So when they opened a new store in our town (in Switzerland) I walked in with not too keen interest. And I was hooked! The store looked really professional, prices were absolutely ridiculous for Switzerland and sales consultant were very friendly. If I wrote about all the products I bought during the two weeks since they opened the KIKO store, it would be a very long article, so today I will start with things which took a root in my cosmetic bag immediately.

Taky se vám stává, že si něco koupíte s tím, že za vyzkoušení nic nedáte a pak to silně přečká vaše očekávání? Tak přesně takhle jsem si cítila po vyzkoušení kosmetiky KIKO. Podle všemožných recenzí a youtube beauty gurus mají pár vážně dobrých „kousků“, já už jsem se ale párkrát s levnými značkami kosmetiky spálila a věřím, že pokud chci kvalitu, musím si za ni zaplatit. Takže když v našem městě (ve Švýcarsku) otevřeli jejich prodejnu, s ne příliš velkým zájmem jsem tam vkročila. A byla jsem nadšená. Obchod působil velice profesionálně, ceny byly na švýcarské poměry naprosto směšné a prodejní poradci velmi příjemní. Kdybych psala o všech produktech, které jsem tam za ty dva týdny, kdy KIKO otevřeli, nakoupila, byl by to hodně dlouhý článek, takže dnes začnu s tím, co se v mé kosmetické tašce uchytilo okamžitě.

obrázek 2-1_Fotor

  • Eyebrow Marker in 02 – I’m not a huge fan of pen eyeliners, they dry up very soon, do not last and can’t be compare to the gel liners. This marker is designed for eyebrows and I have to say that it was color which caught my eyes more than the consistency. It could be quite tricky to find a color in drugstores which is not too warm and matches my natural shade. This shade is for chestnut haired and blonde women, color is cold, more on the grayish side and that staying power, oh! The application is easy, the tip is very thin so the result can look like yours, just a little bit fuller, eyebrows. Since I got this marker I hid my Anastasia brow powder duo somewhere very deep. We will see how how long it will last till it dries out but for that money it was a great bargain!
  • Eyebrow Marker v odstínu 02  – linky ve fixu nejsou nic pro mě, brzy vysychají, nedrží a s gelovými je nemůžu srovnat. Tento fix je určen na obočí a přiznám se, že víc než konzistence mě zaujala barva. V drogeriích je složité najít barvu, které není příliš teplá a koresponduje s mým přirozeným odstínem. Odstín je určen pro světlejší brunetky a tmavší blondýny, barva je studená, víc do šeda a ta výdrž! Aplikace je jednoduchá, hrot fixy je tenký, takže výsledek může vypadat jako vaše, jen trochu plnější, obočí. Svůj Anastasia brow kit jsem od té doby, co mám tuhle tyčinku, schovala někam hodně hluboko. Uvidíme, jak dlouho fix vydrží, než vyschne, ale za ty peníze báječná koupě!

obrázek 5-1_Fotor

  • Smart Lip Pencil in 712 – I’m totally overwhelmed by a power of lip pencils! These are perfectly creamy, don’t dry the lips at all and make the lipsticks last longer. I bought three shades, I use the color 712 almost daily and was inspired by a Kylie Jenner and her famous “natural” lips. It is a darker mauve nude color which makes your teeth really whiter. I can’t wait till the autumn is in the full flow and I can finally wear darker, burgundy shade.
  • Smart Lip Pencil v odstínu 712  podlehla jsem kouzlu konturovacích tužek na rty! Tyhle jsou krásně krémové, vůbec nevysušují a prodlouží výdrž rtěnky. Koupila jsem si 3 odstíny, odstín 702 používám téměř denně, lehce mě inspirovala Kylie Jenner a její proslulé „přirozené“ rty. Je to taková tmavší mauve nude a dělá vážně bílé zuby. Nemůžu se dočkat, až začne pořádně podzim a já budu používat i jiný, tmavý, vínový odstín.

obrázek 1-1

  • Infinity Eyeshadow v odstínu Mat Rose Petal – the last one are my trusty everyday eyeshadow. You might say it is not even a color but this shade can make a big change. Especially if you have some veins on your lids and you revel in cat liners like me. This shade beautifully unify the lids, it is buttery, matt and lasts all day without a base.
  • Infinity Eyeshadow v odstínu Mat Rose Petal – poslední téměř každodenní stálicí jsou oční stíny. Možná si řeknete, že je to barva nebarva, ale právě tento odstín dokáže udělat velkou změnu. Zvlášť pokud máte na víčkách nějaké ty žilky a libujete si v kočičích linkách jako já. Stín víčko krásně sjednotí, je máslový, matný a vydrží celý den i bez báze.

I will share more impressions of the products next time. What a pity that this brand hasn’t arrived to the Czech Republic yet, because in this case the saying – for little money a lot of music – is totally true.

S dalšími dojmy z ostatních produktů se podělím příště. Velká škoda, že tato značka k nám do Česka zatím nedorazila, tady totiž platí – za málo peněz, hodně muziky.

Your Miss A.

Follow:
Share:

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?