Time for Chop

0c604476dc07393a914a6c21ce0826dd_Fotor_Collage

The older I get the more I have the tendency to shorten my hair.  It’s pretty weird because as younger I always wanted long locks, for me it was kind of symbol of femininity. I guess I matured and don’t need to prove my femininity with long hair (which will simply never grow as long), I feel good about what nature gave me and come back to my original color. I’ve never suffered about my appearance and low self-confidence but one still compares with someone, wants better this and that… I feel like this era has passed and I’m starting to like the way I am. And you know what, this is the easiest way how to be charming and sexy for the others. 

Čím jsem starší, tím víc mám tendeci zkracovat vlasy. Je to zvláštní, protože jako mladší jsem vždy toužila po dlouhých loknách, byl to pro mne jakýsi symbol ženskosti. Asi jsem dospěla a svou ženskost si už nepotřebuji dokazovat dlouhými vlasy (které mi zkrátka nikdy nenarostou), cítím se dobře v tom, co mi příroda nadělila a vracím se ke své původní barvě. Nikdy jsem netrpěla na mindráky a nízké sebevědomí, ale člověk se stále s někým srovnává, chce lepší tohle, tamto… Jako by mě tahle éra už přešla a začínám se mít ráda taková, jaká jsem. A víte co, je to ten nejjednodušší způsob, jak být pro své okolí okouzlující a sexy.

mugla-white-marble-qatar_Fotor

On Tuesday I’m going to the hairdresser so I’m browsing the internet and seeking an inspiration. I really do enjoy these effortless hair that looks like I woke up in the morning and went! After all, my hair had quite a hard time during the summer so it’s time to refresh them and due to the fact I have had a lot of troubles with them lately (I will write separate post) it needs to be something easy to style. I can’t wait! I will share the result next week with you guys.

V úterý jdu na střih, takže brouzdám po intnernetu a hledám inspiraci. Tyhle nenucené vlasy, které vypadají jako ráno jsem se probudila a šla, mě hodně baví! Přeci jenom vlasy přes léto dostaly zabrat a je třeba je lehce oživit a vzhledem k tomu, že mám s nimi momentálně dost potíží (o tom samostatný článek), chce to něco jednoduchého na úpravu. Už se nemůžu dočkat! Příští týden se s vámi podělím o výsledek.

2

P.S. Let’s like yourself and enjoy what we have!

P.S. Mějme se rády a užívejme si toho, co máme! 

Your Miss A.

Follow:
Share:

2 Comments

  1. 10.10.2014 / 18:18

    Také dlouho koketuji s myšlenkou jít na mikádo, ale pak si řeknu, že už mi přece jen chybí kousíček k vysněné délce vlasů 😀

    • 10.10.2014 / 19:38

      No to mě bohužel vždy chybí dost velký kus…:D Ale zkrátila jsem to opravdu razantně a nemůžu si to vynachválit, ráno vstanu, prohrábnu a můžu jít!:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?