Ready for Autumn

IMG_2026_Fotor

Today just a little sneak peak of my last H&M visit. This is what happened when you find some 20% discount coupon… I have to say I’m totally autumn girl. I love wearing warmer clothes, sipping hot drinks, adding tons of cinnamon to my morning porridge (and everywhere I can) and smelling the routine again! Don’t get me wrong – I love summer holidays but I just like when my diary is full of proper stuffs (Uni parties are counted too, right?). And because autumn has officially started it was just about the time to find some nice pieces! You can also notice my passion for colors… No, I rather leave it to the fallen leaves.

Dnes jen malá ukázka mé poslední návštěvy v H&M. Tohle se stane, když najdete 20% slevový kupón na celý nákup… Musí říct, že jsem absolutně podzimní holka. Zbožňuju nošení teplejšího oblečení, upíjení horkých nápojů, přidávání tuny skořice do mé ranní ovesné kaše (a vlastně všude, kam jen můžu) a zase cítit jakousi rutinu! Nechápejte mě špatně – miluju letní prázdniny, ale zkrátka si libuju v diáři zaplněném úkolama (vysokoškolské večírky se taky počítají, že?). A vzhledem k tomu, že podzim už oficiálně začal, bylo načase poohlídnout se po nějakých nových pěkných kouscích. Můžete si všimnout mé vášně pro barvy… Ne, tu raději přenechám napadanému listí.

IMG_2020_Fotor

Extremely cozy and fluffy oversized sweater. They have it also in different colors but I just can’t take my hands off the black.

Extrémně pohodlný a chlupatý oversized svetr. Mají ho i v jiných barvách, ale já si zkrátka s černou nemůžu pomoct. 

IMG_2022_Fotor

I wanted some plaid shirt but was little bit bored with the flood of red and blue ones in all the shops. This one suits really nice, the quality is not bad at all and the fabric is just the right one for the colder autumn days.

Chtěla jsem nějakou kostkovanou košili, ale už jsem byla lehce unevaná tou záplavou červených a modrých ve všech obchodech. Tahle má moc pěkný střih, kvalita taky není vůbec špatná a látka je akorát tak hrubá na chladnější podzimní dny. 

IMG_2024_FotorLast buy was something I wanted for a while. Turtle neck. Some people hate it some people love it. I’ve heard that this is the least sexy thing which can woman wear but I don’t care! I found it so smart and chic! Plus you can save your money for the medicines against sore throat…

Poslední věcí je něco, po čem už jsem nějakou dobu toužila. Rolák. Někteří ho nenávidí, někteří naopak milují. Slyšela jsem, že je to jedna z nejméně sexy věcí, které si žena může obléct, ale tohle mi vůbec nevadí! Naopak v tom vidím něco elegantního a chytrého! Navíc můžete ušetřit peníze na lécích proti bolesti v krku…

Have an amazing weekend!

Mějte úžasný víkend, má být krásně, tak si to užijte!

Your Miss A.

P.S. You can find the discount code here, just create some outfit and print your voucher! http://virtualnistylista.elle.cz

P.S. Slevový kód do H&M můžete najít tady, stačí vytvořit outfit a vytisknout voucher! http://virtualnistylista.elle.cz

Follow:
Share:

5 Comments

    • 28.9.2014 / 17:27

      Je skvělý, už teď vím, že v něm budu trávit hodně času…:)

    • 28.9.2014 / 17:29

      Thanks! The plaid is super comfy, I wear it a lot!:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?