2015 Beauty Wishlist

c600x517-2

V poslední době se opravdu snažím pohnout se svou diplomovou prací, takže jsem celý den zavřená ve studovně, z hlavy se mi kouří a večer už jsem naprosto nepoužitelná. No a není nic lepšího, než si po “tvrdé práci” brouzdat po různých beauty serverech a nezávazně plnit nákupní košíčky e-shopů (aniž bych dokončila objednávku, protože z těch cen se mi vždy zatočí hlava…). Pamatujete si, jak jsem psala o svých novoročních “předsevzetích” a jedním z nich bylo méně utrácet za nesmysly? A najednou se tady objeví takový seznam… Tak abych to trochu osvětlila, tohle jsou věci, které jsou kvalitní, vydrží a vím, že je budu používat denně! Nechápejte to tak, že ohrnuju nos nad věcma z drogerie! Ani náhodou, je spoustu věcí, bez kterých si nedokážu svůj make-up představit a jsou to levné věci z drogerií. Pak mám ale kvalitní a dražší kousky, které vydrží věčnost a nic se jim nevyrovná. Když už investuju do něčeho dražšího, chci, aby to bylo více nositelné a investice se vyplatila. Fialové rtěnky jsou sice fajn, ale když vím, že je to chvilková záležitost, neutratím za ně jmění. Naopak za neutrální oční stíny, které budu nosit denně, je dobré si připlatit. Končím s povídáním, tady je seznam věcí, které si z celého mého srdce přeji a třeba na některé z nich v rámci mých novoročních předsevzetí našetřím!:)

 1. Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate – o tomhle séru jsem už tolik slyšela, prý je to zázrak a já na zázraky věřím, alespoň ty kosmetické! V Praze prý konečně Kiehl’s otevřeli, takže se tam ráda zastavím, i když se obávám, že cena téhle lahvičky bude naprosto šílená… Ale třeba jednou…:)
 2. Benefit Total Moisture Facial Cream – můj milovaný pleťový krém od Clinique pomalu dochází a já mám děsnou chuť zkusit tenhle, prý další, “zázrak” od Benefitu. Cena je myslím nižší, než u zmiňovaného Clinique, tak uvidíme.
 3. Urban Decay Naked Basics – jo, může se zdát, že jsem z jiné planety, když ještě nevlastním ani jednu UD paletku. Jenže ony jsou všechny tak krásné, že jsem se nikdy nemohla rozhodnout kterou, tak jsem raději nevybrala žádnou. Každopádně já jsem jako nositelka kontaktních čoček věrná matným stínům a tak mi přišlo nejrozumnější začít právě s touhle. Jednička je prý více do teplých tónů, takže pro mou barvu pleti ideální.
 4. Nars Velvet Lip Pencil – miluju matné rtěnky, které drží na rtech jako přibité! Ideální červenou s oranžovým podtónem hledám už dlouho a nad touhle tyčinkou přemýšlím taky už nějaký ten pátek. Sáhla bych po odstínu Red Square. 
 5. Clarisonic – tahle věc se na mých wishlistech objevuje snad vždy. Jenže není to levná záležitost a vždy je třeba pořídit zrovna něco jiného. Takže tak nějak ze zvyku je i tady…
 6. Real Technique Flat Contour Brush – štětce od RT naprosto zbožňuju a když holky přišly s novou kolekcí, mé srdce zaplesalo. Své naducané tvářičky konturuju skoro pořád, takže to je přesně štětec, který teď nutně potřebuju!
 7. Charlotte Tilbury Lip Cheat Lip Pencil – Charlotte je naprosto bezkonkurenční make-up artistka, na její práci se vydržím dívat hodiny! Nejraději bych vlastnila snad vše z její kosmetické řady, ale ceny nejsou zrovna nejnižší a já jsem skromná holka, takže se spokojím “jen” s tužkou na rty v odstínu Pillow Talk, která se stala miláčkem vše blogerek a youtuberek napříč celým internetem!
 8. Anastasia Dip Brow Pomade – obočí je taková má malá obsese a tahle zvláštní barva/gel v kelímku mě nesmírně zajímá! Kdybych si mohla vybrat jen jendu věc z celého seznamu, asi bych sáhla po tomhle! Perfektní obočí je totiž, mé drahé čtenářky, naprostý základ!
 9. Nars Illuminator – Rozjasňovače dokážou s obličejem zázraky, pár jich vlastním, ale žádný nemá tekutou konzistenci. Líbí se mi v odstínu Orgasm, mám stejnou pudrovou tvářenku a tento odstín sluší všem!

Uff, koukám, že toho není málo. Tak uvidíme, na co se mi letos podaří ušetřit!:) A jaká kosmetická přání máte vy?

Lately I´m really trying to move on with my Thesis so I´m closed in the study room all day long, my brain is boiling and in the evening I´m totally unusable. And there is nothing better than browsing the various beauty servers and with no obligation filling shopping baskets after “hard work” (without completing the order because I always feel a little bit dizzy of those prices…). Do you remember how I wrote about my New Year´s “Resolutions” and one of them was to spend less money on unnecessary things? And here I come with such a list… So just to clarify it a bit, these are things that are high quality, lasts and I know I would use them daily! Don´t take me wrong like I scoff at the drugstore products! Not a chance, there are so many things I can´t imagine my make-up without and many of them are cheap drugstore products. But then I have more expensive and quality bits which lasts forever and nothing can´t beat them. When I invest into something more pricey I want it to be more wearable so the investment pays off. Purple lipsticks are great, but when I feel it is just a momentary thing, I don´t spent a fortune for them. On the other hand, it´s good to pay something extra for neutral eyeshadows which I will use every single day. You know what I mean? Ok, time to stop my talking, here is a list of things I wish with all my heart and maybe I will manage to save up under my New Year´s Resolutions!:)

 1. Kiehl´s Midnight Recovery Concentrate – I´ve heard so much about this serum, it is supposed to be a miracle and you know what? I believe in miracles (at least those cosmetics ones)! They finally opened Kiehl´s in Prague so I would like to stop by there but I´m a bit afraid that the price of this bottle will be incredibly insane… So maybe once…:)
 2. Benefit Total Moisture Facial Cream – my beloved cream by Cliniqie is almost finished and I feel like I need to try this apparently another “miracle” by Benefit. The price is even lower then the mentioned Clinique, so let´s see.
 3. Urban Decay Naked Basics – yep, it could look I´m from another planet that I still don´t own any of the UD palettes. But they are all so beautiful that I´ve never known which one to choose so I prefered not to select any. Anyway, as a contact lense wearer I´m faithful to the matte eye shadows so it seems to be wisest to start with this one. Basic 1 is supposedly more in the warm tones so ideal fro my skin undertone!
 4. Nars Velvet Lip Pencil – I love matte lipsticks which lasts as nailed! I´ve been looking for ideal red colour with orange undertone for quite a long period and I´ve been thinking about this pencil also already for some time. I would go for the shade Red Square!
 5. Clarisonic – this thing is on my wishlist perhaps since time immemorial. But it´s just not a cheapest thing and there is always something I need more. So for this kind of habit it´s also here.
 6. Real Technique Flat Contour Brush – I totally adore brushes from RT and when the girls came up with the new collection my heart leapt! I contour my chubby cheeks almost every day so this is exactly the brush I necessarily need!
 7. Charlotte Tilbury Lip Cheat Lip Pencil – Charlotte is absolutely unbeatable make-up artist and I can watch her work for hours! I would love to own everything from her range, but hey let´s be honest, the prices are not the lowest. And cause I´m very modest girl, so I content myself “just” with the lip pencil in the shade Pillow Talk which has became the darling of all bloggers and youtubers across the whole internet!
 8. Anastasia Dip Brow Pomade – eyebrows are such my little obsession and this special product in a jar interested me enormously! If I can choose just one product from this list, it would be a winner. Perfect eyebrows are, my dear readers, absolutely everything!
 9. Nars Illuminator – highliters can do wonders to your face, I own few of them but no one has a creamy consistency. I like the shade Orgasm, I have the powder blush in the same shade and this colour just suits everyone!

Whew, that´s quite a long list! So let´s see what for I will manage to save up this year! And what beauty wishes do you have?:)

 

Your Miss A.♥

Follow:

5 Comments

 1. ninnynka
  19.1.2015 / 21:57

  benefit krem aj naked basics odporucam vsetkymi desiatimi 🙂 su to poklady, za ktore sa oplati si priplatit 🙂

 2. S.
  23.1.2015 / 9:45

  ahoj, v jakem programu,prosim, delas ty kolaze ? 🙂 diky! 😉

  • 23.1.2015 / 9:56

   Ahoj! Neni to zadny program, ale takove kolaze si muzes vytvaret na http://www.polyvore.com. Je tam obrovska databaze veci a pokud tam tu svou nenajdes, muzes si ji tam jednoduse ulozit, ale ti vse najdes na te strance!:)

 3. 24.1.2015 / 15:46

  Stránky Charlotte mám otevřené snad každý den, jen kdyby i to poštovné nebylo tak vysoké!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?