I spy with my little eye…

DSC05045

…něco černého, velkého a hlavně super těžkého. Ano, správně, má kabelka! Kabelek pár vlastním (v tomto případě více než dvě…), jenže tam toho nosím tolik, že jsem líná to všechno přendávat do kabelky jiné. Takže v poslední době mě s ničím jiným, než s touhle shopper bag ze Zary zřejmě neuvidíte. Já jsem velmi zvědavé děvče, takže tyhle články, co kdo nosí v kabelce, mě vždycky nesmírně fascinovaly. A tak jsem pro další zvědavce jeden připravila. Už chápu, proč mě každý večer tolik bolí jedno rameno…

…something black, big and especially super heavy. Oh yes, that’s right, my handbag! I own couple of them (in this case more than two…) but I always carry so many things with me that I’m too lazy to move everything into another bag. So lately you can’t probably see me with anything else than this shopper bag from Zara. I’m very curious girl so all the posts “what’s in my bag” always extremely fascinated me. And so I prepared one for another curious people. Now I understand why every evening my one shoulder hurts so much…

DSC05050

Víte, jak se strasně snažím lépe si zorganizovat čas? Tenhle rozkošný diář mi v tom pomáhá (nebo se tak alespoň tváří). Je v něm i místo na různé zápisky, nápady, postřehy, takže je super ho mít vždycky po ruce, když mě napadne něco nesmírně důležitého! Zvýrazňovače s sebou tahám proto, že co si nezvýrazním, jako kdybych nenapsala.

You know how terribly I try to better organise my time? This adorable diary helps me to do that (or at least it pretends). It includes a space for a different notes, ideas, insights, so it’s great to have it always on hand when I think of something extremely important! I always take with me some highlighters cause what I don’t highlight as if I didn’t write. DSC05053

Klíče s kačenkou, peněženka, mobil, iPod, věčně zamotaná sluchátka a taštička na všechny slevové poukázky a výhody do obchodů, to je asi základ každé ženské kabelky, ne? Peněženku už mám pěkně dlouho, je z River Island a už pomalu dosluhuje, ale komu by se chtělo přendávat všechny ty věci do nové? No mě ne. Zábavná taštička na vouchery, slevové kupóny a další nezbytnosti je z Alda a pro zvědavce, kryt na iPhone z River Island.

Keys with duck, wallet, phone, iPod, eternally tangled headphones and small bag for all that discount vouchers and benefits, it is probably the basis of every woman’s handbag, right? I have this wallet for pretty long time, it’s from River Island and it has the best years behind it but who would like to move all that things to the new one? Well, not me. Funny small bag/purse for vouchers, coupons and other necessities is from Aldo and for the curious – the iPhone cover is from River Island. 
DSC05058

Stává se to jen mě, že pokaždé, když si nevemu deštník, začne pršet a naopak, když ho tahám a nemám sluneční brýle, slunce svítí jako šílené? Asi špatná karma. Takže od jisté chvíle už nosím obojí. Brýle jsou novým úlovkem ze Zary, sice na mě lidi koukají jako na blázna, ale víte co, já jsem ráda středem pozornosti. A skládací nákupní taška je základ pro každého, kdo chce alespoň trochu ulevit naší krásné planetě.

Is it happening only me that every time I don’t take my umbrella, it always starts raining and when I have it and don’t have my sunglasses, sun is shining like crazy? Perhaps bad karma. So, from a certain moment I carry both. Glasses are a new catch from Zara, although people are looking at me like I’m a fool but you know what, I like to be in the limelight. A foldable shopping bag is a must for everyone who wants to relieve a little bit to our beautiful planet.

DSC05062

Tengle Teezer compact je do kabelky jako dělaný, zespodu má kryt, takže se vám nezničí ty štětinky. Leopardí barva byla jasná volba (já vím, skládací taška, deštník i hřeben mají úplně jiný vzor). Ale nebojte, dávám si pozor, abych je nevyndávala společně, akorát když jdu z nákupu a prší, řeším životní dilema, zmoknout, či zahodit nákup? Kuličku pod paži nenosím vždy, ale po celodenní směně se rozhodně hodí, stejně jako malá lahvička, kterou můžu doplnit svým oblíbeným parfémem (děkuji Jani za super dárek:*). A co se skrývá v mé taštičce poslední  záchrany viz níže.

Compact Tengle Teezer is great for your bag, it has a cover from the bottom which protects the bristles. Leopard colour was an obvious choice (i know, the foldable bag, umbrella and tengle teezer have totally different pattern). But no worries, I’m careful not to take these things together, the only problem is, when it rains and I go from grocery. Then I have to deal with the life’s dilemma – getting wet or throwing away what I bought? I don’t always have the deodorant with me, but it’s very useful after the all day shift. The same thing is with the little bottle which I can fill with my favourite perfume (thank you for a great gift Jana:*). And what is hidden in my mini survival kit  see below. 

DSC05061

Tato taštička je prosím pěkně nafukovací, jinak si to nedokážu vysvětlit. Nosím v ní životně důležité věci, jako antibakteriální gel (z Marks&Spencer je nejlepší), krabičku s medvídkům Pú plnou ibalginů, Aspirin. Z kosmetiky černé linky, korektor na rychlé úpravy, červenou a tělovou rtěnku, balzám na rty, krém na ruce, mini pilník na nehty, pinetky a srdíčkové zrcátko. Dva knoflíky jsem dostala pro štěstí od táty a mám je stále u sebe. Samozřejmě, že tato taštička obsahuje i ryze dívčí záležitosti, ale ty už nejsou tolik fotogenické!:)

This bag is probably inflatable otherwise I can’t explain it. It contains all the life important things such as antibacterial gel for hands (the one from Marks&Spencer is the best), small box with Pooh full of Ibalgins, Aspirin. From cosmetics I have got there black lines, concealer for a quick touch ups, red and nude lipstick, lip balm, hand cream, mini nail file, hair clips and mirror with the heart. Two buttons were given to me by my dad to bring me a luck so I have it always with me. And of course, this bag also includes all that girly stuffs, but they are not so photogenic!:)

A jaké poklady skrývá vaše kabelka? Jak to řešíte, když kabelky denně střídáte?

And what treasures do you hide in your bag? How do you deal with changing your bag daily?

 

Your Miss A.

Follow:
Share:

10 Comments

 1. anet
  8.2.2015 / 13:47

  Muzu se zeptat odkud mas ten diar?:) je super:)

 2. 8.2.2015 / 13:57

  Obsah kabelky – věčné téma, ale Tvůj popis mě velmi pobavil 🙂 Hlavněta část o těch neladíchc věcech, které nevytáhneš současně 🙂 A ten diář vypadá naprosto perfektně!

 3. Deniska
  8.2.2015 / 17:07

  Chválím krém na ruce!!!

 4. ninnynka
  8.2.2015 / 17:57

  nadherne zrkadielko 🙂

 5. 8.2.2015 / 19:17

  Haha you should see my travel bag right now -.- LOL i have a massive beach bag from Mexico, its loaded, probably a good 15 lbs >.< That doggy pouch is mega cute <3

 6. M.
  23.2.2015 / 9:55

  chybí ti tam kapesníčky, to u mě bývá často problém, když zjistím, že je nemám 😀 :). A ten diář!!! Je naprosto super!!! Podělíš se, odkud je prosím? 🙂

  • 23.2.2015 / 12:33

   Ty tam samozřejmě nosím, v zimě smrkám pořád, jen zrovna asi došly, nebo nebyly moc fotogenické…:D Diář je z Marks&Spencer.:)

 7. Kat.
  5.3.2015 / 9:45

  Mohu se zeptat, odkud je to roztomilé zrcátko ? Právě něco takového sháním a nevím si rady, kde lovit. 🙂 Děkuji.

  • 5.3.2015 / 13:33

   To byl dáreček, takže bohužel neporadím…:(

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?