#FebruaryFavourite

IMG_0125Tak já nevím, před chvílí byly Vánoce a on už je zase březen… Nějak rychle to utíká, ale je pravda, že jsem půlku měsíce strávila ve vlaku a na cestách. Diplomka šla opět stranou a já se začínám bát, jak to všechno zvládnu. Jestli máte zaručený recept na to, jak se donutit k něčemu strašně nezajímavému, sem s ním prosím! Protože až začnu panikařit a poteče mi pořádně do bot, bude to se mnou k nevydržení (předem se omlouvám všem mým blízkým). Tak, trošku jsem se vypovídala, zpátky k tématu mého článku. Únor byl sice kratičký, ale na oblíbené produkty dost výživný! Téměř všechny už ode mě znáte, takže to berte jako takovou rekapitulaci a zkoušku nového foťáku. Zatím se učím a asi to bude ještě nějaký ten pátek trvat, ale oproti tomu starému kompaktu je to fakt změna, i když je člověk absolutní laik. Pojďme na to, vyhlašujeme oblíbence měsíce února!

So I don’t know, a while ago it was Christmas and now it’s already March… Somehow the time is quickly running but it’s true that I spent a half of month in the train and on the go. My Thesis went aside again and I’m starting to worry how to handle everything. If you have a recipe for how to force yourself to something extremely uninteresting, give it to me please! Because when I start to panic it will be unbearable with me (I apologise in advance to all my loved ones). So, I made a confession and now back to the topic of my article. Although February was really short it was full of favourite products! You already know almost everything from my recent posts so take it as a recap and test of my new camera. So far, I’m still learning and it will probably take few more weeks but compared to the old compact it’s really a change even I’m totally a laymen. So let’s do it, we announce the favourites of February!IMG_0149

 • Neexistuje bezchybné líčení bez čisté a hydratované pleti (a ano, i mastná pleť se musí hydratovat)! Já jsem si zamilovala Total Moisture od Benefitu (článek zde). Je krásně hutný, neštípe, pleť je po něm hebká a hlavně hydratovaná. Sbohem šupinky!
 • There isn’t flawless make-up without clean and hydrate skin (and yes, even oily skin must be moisturised)! I totally fall in love with Total Moisture by Benefit (post here). It’s beautifully rich, doesn’t irritate, my skin is super smooth and what is most important – hydrate. Goodbye dry patches!

IMG_0156

 • Když už jsme u toho základu, ještě nikdy mi oční stíny nevydržely bez problémů 14 hodin, aniž by se neslévaly. Takže pokud hledáte fakt skvělou bázi, Urban Decay Primer Potion je rozhodně trefou do černého. Jakékoli drogerkové stíny povýší na úroveň drahých parfumérkových. Must have pro všechny milovníky očních stínů!
 • Talking about the base, my eyeshadows have never last 14 hours without any troubles. So if you are looking for some really great eyeshadow base, Urban Decay Primer Potion hits the mark. Every drugstore eyeshadows will elevate to the level of expensive high street products. Must have for every eyeshadow lovers!

IMG_0160

 • Od chvíle, co se mi do rukou dostala paletka Naked Basics od Urban Decay (článek zde) jsem nepoužila jiné stíny. Uděláte s nimi všechno, denní, večerní, jemný, dramatický look, zkrátka co si jen zamanete. Výdrž je neskutečná, barvy krásné, vše je matné a já už nepotřebuji jiné stíny.
 • Ever since I got into my hands Naked Basics palette from Urban Decay (post here) I haven’t used any other shadows. You can do everything with it, day, evening, soft, dramatic look, simply everything you want. The stamina is incredible, colours are beautifully pigmented, most of them are matte and I don’t need any other eyeshadow anymore.

IMG_0167

 • Řasenka, která řasy natočí, prodlouží, zahustí, vydrží celý den a večer mám problém ji odlíčit a to není voděodolná? Ano, existuje! Lash Sensational od Maybelline je novinka, kterou musíte mít.
 • Mascara that curls the lashes, lengthen them, thicken them, stays all day long without smudging and in the evening I have a problem to remove it – and it’s not waterproof? Yes, it does exist! Lash Sensational by Maybelline is the new must have.

IMG_0161

 • Husté obočí (jak na něj tady) dokáže s obličejem dělat divy. Pokud vaše obočí polétává sem a tam, rozhodně si pořiďte gel, který ho udrží na místě. Když má ten gel navíc malé vlákna, která vám oblouky zahustí, je lehce zabarvený a stojí 80 Kč, není třeba to dále komentovat. Make me brow od Essence je silně inspirováno Gimme brow od Benefit, ale napodobenina je to tentokrát velmi obstojná.
 • Thick eyebrows (how to do it here) can do wonders with your face. If your brows fly here and there, definitely go for a brow gel that keep everything in place. Moreover, when that gel has small fibres to make your arches fuller, it’s slightly coloured and costs 80 CZK there is no need to make any further comment. Make me brow by Essence is strongly inspired by Gimme brow by Benefit, but let’s be honest – this time it is fairly good dupe. 

IMG_0170

 • V neposlední řadě tady rozhodně nesmí chybět Cream lip stain ze Sephory, o kterém jsem básnila tady. Něco tak povedeného jsem na rtech ještě neměla a doporučuju ho kudy chodím.
 • Last but not least is the Cream lip stain by Sephora which I raved about here. I have never had anything so amazing on my lips before and I recommend it wherever I go. 

Máte některý z těchto produktů? Co jste si zamilovaly v únoru vy?

Do you have any of these products? What did you fall in love with in February?

 

Your Miss A

Follow:

4 Comments

 1. 3.3.2015 / 13:06

  Skvělý věci! Ten cream lip stain uplně miluju!:)) na řasenku a gel na obočí se chystám :))

 2. 3.3.2015 / 16:24

  Já pořád přemýšlím, co s tím mým obočím 😀 Koukla jsem v drogérce a všechny gely mi připadaly takové podivné, takže jestli tenhle stojí za to, musím to zkusit!

  A tip na span diplomky? Pro mě to bylo ze začátku taky mučení 🙂 Takže jsem si našla tipy podle GTD (nebo GSD – get shit done:) a docela to fungovalo. Vyhraď si každý den konkrétní čas na psaní a nepiš ani víc ani míň, prostě třeba začni hodinu, od čtyř do pěti, nastav si alarm, nachystej kafe nebo čaj, vypni facebook, instagram, všechno 😀 A dělej jen na diplomce. Jakmile zazvoní alarm, je konec, uf, a měla by ses odměnit nějakou aktivitou, co tě baví – cvičení, film, blogování, co já vím 🙂 A každý den můžeš přidávat více a více bloků, ale vždy by měly být pevně ohraničené časově a vždy bys měla mít stejně času na práci i zábavu. Takhle jsem se já dokopala, i když jsem chodila při tom do dvou prací, kurzu a ještě chodila cvičit 😀 Zkus to a uvidíš, třeba to pomůže 😉 Hodně sil!

  • 3.3.2015 / 21:28

   Rozhodně ten gel zkus, já k tomu sice používám i tužku, ale kdo má tmavší obočí, tak rozhodně nemusí! GSD metoda zní dobře, od zítřka to zkusím a pak poreferuju! Díky!:*

 3. Tereza
  4.3.2015 / 9:24

  Ahoj, už dlouho používám Gimme Brow od Benefitu a nemůžu si ho vynachválit, tedy až na cenu, která je zase vzhledem k výdrži v podstatě v pořádku, i tak bych ale uvítala levnější variantu. Máš zkušenosti i s Gimme Brow? Jak velký je tam rozdíl oproti gelu od Essence?
  Ještě jsem si všimla, že se tu objevil Brow Drama od Maybelline, jak ti vyhovuje ten v porovnání třeba s Make me brow.
  Díky T:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?