Spring Mood

IMG_0432

Cítíte to jaro ve vzduchu? Více světla, snadnější vstávání, větší chuť do všeho, co dělám (diplomko, o tobě nemluvím…) a nálada i na jinou barvu než černou! Včera jsem si chtěla nalakovat nehty a neměla jsem čím. Všechny mé laky jsou super tmavé, černé, vínové, šedivé… Bylo třeba zajít koupit něco jarního, světlého, barevného. Tedy to byl záměr. Samozřejmě, že jsem skončila s bílým lakem v košíčku, ale to je pro mě vrchol barevnosti a navíc bílá barva bude tohle jaro všude, tak co. Tmavější odstíny rtěnek jsem vyměnila za něžnou broskvovou, jemně navlnila vlasy a vyrazila oslavovat holé kotníky do prosluněných ulic! Začátek jara mám vždycky nejradši, všechno je nové, voňavé, čerstvé, můžu nosit holé nohy a koženou bundu, zatím se ještě nepotím a první pihy už se díky slunečním paprskům rýsují. Výsledek mé jarní nálady najdete v článku!:)

Can you feel that spring in the air? More light, getting up is easier, I give more energy to everything I do (not talking about you Thesis…) and I feel like I want to wear something different than black! Yesterday I wanted to paint my nails and I had nothing to use. All my nail polishes are super dark, black, burgundy, grey… So it was just about time to buy something bright, colourful. Thus, it was the intention. Of course I ended up with white nail polish in my shopping basket but for me this is the most colourful colour I’m willing to wear, but white will be everywhere this spring so what. I replaced the darker shades of lipsticks with a soft peach, gently curled my hair and ran to celebrate the bare ankles into the sunny streets! I love the beginning of Spring, everything is new, scented, fresh, I can wear leather jacket with bare legs, still don’t sweat and the first freckles are starting to appear thanks to the sun. You can see the result of my Spring mood in the post, so keep reading!:)

IMG_0442

S bílými laky je to vždycky složité. Aplikace není žádná sranda a nováčci by se jim měli vyhýbat obloukem. Já jsem tentokrát vybrala Color Riche od L’oreal v odstínu Snow in Megeve a jsem nadšená. Má skvělý široký kartáček, takže stačí pár tahů, dvě vrstvy a výsledek je krásný. Takže pokud hledáte bílý lak, tenhle rozhodně stojí za vyzkoušení. Já ho koupila v DM za 80 Kč a mám dojem, že si dojdu i pro jiné odstíny.

It’s always quite difficult with white nail polishes. Application is no fun and newcomers should avoid this colour. This time I chose Color Riche by L’oreal in the shade Snow in Megeve and I’m thrilled. It has a great wide brush so just a few strokes and two layers are enough and the result is beautiful. So if you are looking for the white nail polish, this one is definitely worth a try. I bought it in DM for 80 CZK and I feel like this is not the last colour from the Color Riche range.

IMG_0448

Po dlouhé době jsem zase vytáhla svůj Lumi Magique od L’oreal a skoro už jsem zapomněla, jak moc ho mám ráda! Tváře jsem lehce poprášila broskvovou tvářenkou Catrice v odstínu Mandy-rine, která má krásnou barvu a výdrž taky není úplně k zahození. A na rty jsem použila rtěnku Fleur D’Coral od MAC, kterou jsem loni kupovala ve Vídni a pak ji nosila nepřetržitě. Nějakou dobu ležela hluboko v šuplíku a teď má zase své čestné místo na mém kosmetickém stolku. Akorát to byla limitka, tak ji musím trošku šetřit.

After a long time I pulled back my Lumi Magique by L’oreal  and I almost forgot how much I loved it! I lightly dusted my cheeks with the peach blush by Catrice in the shade Mandy-rine which has a beautiful colour and the staying power is also not the worst. For my lips I used Fleur D’Coral by MAC which I bought last year in Vienna and then wore it constantly. For some time it was hidden in the bottom of my drawer and now again it has a place of honour on my cosmetic table. It was a limited edition so I have to save it a little. 

IMG_0458

Jak to máte vy? Střídáte make-up podle nálady, nebo ročních období? A co říkáte na bílé nehty? Podlehly jste jako já?

What about you? Do yo change your make-up according to your mood or the seasons? And what do you think about white nails? Have you succumb like me? 

Your Miss A

Follow:

6 Comments

 1. 10.3.2015 / 11:00

  Bílé nehty jsou nejkrásnější a jarní líčení nádherné! Taky miluju, když mi začnou vylézat pihy! Jen nějak pořád nedokážu pochopit, jak hrozně krásná jsi!

  • 10.3.2015 / 11:37

   Říká slečna, nad jejímiž fotkami vždycky óchám! Děkuji Anie! A pihy jsou super, všechny pupínky se v nich pěkně ztratí…😄

 2. Anet
  11.3.2015 / 20:15

  Ty jsi tak krásná! Prozradíš mi jak docílíš toho přirozeného vzhledu? Když nanáším makeup nikdy to takhle hezky nevypadá 🙂 Navíc si nevím rady s odstínem… Brala bych tě jako poradkyni :)))

  • 12.3.2015 / 15:57

   Ahoj Anet! S make-upy je to složité, hodně záleží na tom, jakou máš vůbec pleť. A hlavně, základ je péče o pleť, protože ani ten nejdražší make-up nebude vypadat pěkně, pokud pleť není čistá a hydratovaná. Ale určitě je to super námět k článku. Brzy něco připravím, protože tohle je na dlouhé povídání, tak stay tuned!:)

 3. Miška
  19.2.2016 / 20:40

  Bílý lak je super. Já několik let používala jen průhledný lesklý, ale jakmile jsem si zvykla na bílý tak na něj nedám dopustit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?