Holiday Hair All Year Around

IMG_0565

Omlouvám se za mou nedělní absenci, ale venku byla taková tma, že z fotek nic nebylo, takže plánovaný článek se přesouvá na neděli příští. Pokud čtete můj blog už delší dobu, určitě víte, jak bojuji se svými jemnými vlasy a stále hledám něco, co jim dodá texturu a objem. Spreje s mořskou solí jsou mými nejlepšími kamarády, takže když se objeví nějaká novinka, jsem celá natěšená ji vyzkoušet. Tentokrát to není klasický Sea Salt sprej, ale efekt plážových vln slibuje také. Řeč je o novince (v našich končinách) Miracle Beach Waves od Aussie.

I apologize for my absence on Sunday but it was so dark outside that making pictures was just wasting of my time so I will try it next Sunday. If you read my blog for some time now you probably know how I struggle with my fine hair while always looking for something that can create texture and volume. Sea salt sprays are my best friends so when there is something new on the market I’m super excited to try it. This time it is not a classic sea salt spray but it also promises the effect of beach waves. I’m talking about the novelty (in our country) Miracle Beach Waves by Aussie

IMG_0561
Aussie produkty jsou známé svou žvýkačkovou vůní, já se pořád nemůžu rozhodnout, jestli ji mám ráda, nebo ne. Pravda, trochu se to bije s mými oblíbenými těžkými parfémy, ale ta vůně ve vlasech zas tak dlouho nevydrží. Pár produktů od Aussie už jsem měla, byly fajn, ale nic, co bych si musela koupit znova. Tenhle sprej se svým slibem “Holiday hair all year around” si ale mou pozornost získal okamžitě. Kdo by nechtěl, aby se alespoň jeho vlasy cítily jako na dovolené?

Aussie products are known for their bubble gum scent and I still can’t decide if I like it or not. True, it beats a bit with my favourite heavy perfumes but that smell in my hair doesn’t last that long. I already have few products by Aussie, they were ok but nothing I have to purchase again. This spray with its promise “Holiday hair all year around” got my attention immediately. Who wouldn’t like to feel like on the holidays (or at least our hair…)?

IMG_0546

Sprej by měl vlasům dodat matný vzhled, texturu a rozčepýřený účes, jako kdybyste právě slezly ze surfu. Surfovat sice neumím, ale tohle chci! Předem vás musím upozornit – nikdy od těhle sprejů nečekám vlny. Mé vlasy jsou rovné jako hřebíky, takže pokud nepoužiju kulmu, nebo žehličku, vlny mít prostě nikdy nebudu. Ale o jemném zvlnění se mluvit už dá, vlasy jsou takové zábavnější, hrubší a hlavně se s nimi dá lépe pracovat.

Spray should give your hair  a matt, textured and tousled style that looks like you just finished your surging lesson. Well, I can’t surf but I want this! I must want you in advance – I never expect waves from these sprays. My hair is super straight so if I don’t use curling iron or straightener I will never have waves. but we can talk about texture, my hair is more interesting, thicker and most importantly it is easier to work with it.

IMG_0578

Miracle Beach Waves sprej jsem nastříkala na umyté vlasy, schválně jsem při první aplikaci nepoužila nic jiného, abych viděla, co to umí. A další umytí už jsem použila jenom tuhle lahvičku, další taky… Nic jiného mé vlasy nepotřebují (k tomu abych byla spokojená)! Vlasy mají nádherný objem, který mi ještě žádný přípravek neudělal, vypadá, že jich mám o dost víc (ve skutečnosti se dají spočítat na prstech jedné ruky) a na tu vůni už jsem si taky zvykla. Vlasy jednoduše vyfoukám v předklonu, žádný kulatý kartáč, tuna dalších stylingových přípravků. Takhle si představuju vlasy na dovolené, minimum práce, a při nostalgických chvílích s fotkama si nebudu říkat, jak mám příšerné vlasy, ale jak jsem si užila dovolenou u oceánu. No, tohle je sice utopie, ale alespoň ty vlasy se mají dobře! Sprej stojí kolem 200 a pro holky s jemnými vlasy je to zázrak! Ostatním to možná vykouzlí i ty plážové vlny!

I sprayed the Miracle Beach Waves spray into my washed hair, I purposely didn’t use anything else so I could see what it does. And next washing I used only this bottle, and again and again… I don’t need anything else for my hair (to be happy)! It gives my hair gorgeous volume, it looks like I have a way more hair (in fact, you can count it on the fingers of your one hand) and I kind of got used to the scent. I blow my hair while bent over, no round brushes, tons of styling products. This is how I imagine my hair on vacation, minimum work and when I look at the pictures from holiday I will not say how horrible my hair looked but how much I enjoyed the time by the ocean. Well, this is a utopia but at least my hair has good time! This spray cost around 200 CZK and for girls with fine hair it is a must! To the others it can maybe conjured up even those beach waves!

Užívejte si konečně!!! pořádné dávky slunečních paprsků,

Enjoy finally!!! a good dose of sunshine,

Your Miss A

Follow:

12 Comments

 1. michaela
  17.3.2015 / 8:55

  Opět super článek a opět děkuji za tip! Také mám jemné a zplihlé vlasy, takže určitě vyzkouším 🙂

 2. Oli
  17.3.2015 / 10:04

  Ahoj, tvuj blog a IG jsem objevila teprve nedavno ale moc se mi libi 🙂 ja sice jemne vlasy nemam, nicmene rozcpyreny vzhled mam velmi rada a druhy den uz moje vlasy nedrzi jak bych chtela tak dam na tvoje doporuceni a koupim ho 🙂

 3. 17.3.2015 / 10:20

  Ja mam jemne a zplihle vlasy jen od hlavy k usim, od usi dolu je mam suche a kudrnate , takze je pro me tezky najit ty spravny pripravky. Asi tento taky vyzkousim a uvidim co to udela 🙂

  • 17.3.2015 / 21:19

   Na suché vlasy bych to úplně nedoporučila, mám pocit, že je to trošku vysušuje…:( ale zkus a uvidíš!;)

 4. Lucka
  18.3.2015 / 22:54

  Takže ráno jen použiješ sprej a pak vyfoukáš? 🙂 Asi jsem moc nepochopila princip O:-). Nebo na vlhké vlasy po umytí nastříkáš a vyfoukáš? 🙂 A drží ti ten efekt celý den? Vypadá to super!

  • 18.3.2015 / 23:05

   Já si myju vlasy večer a tak 2x do týdne, takže po umytí nastříkám a vlasy jsou takové hrubší do dalšího mytí. Samozřejme druhý den třeba přestříkám texturizing sprejem, nebo nějakým lakem, podle toho, co chci…:)

 5. 22.3.2015 / 11:41

  Skvělý článek a jsem ráda za tenhle tip, protože taky bojuju s objemem a už jsem vyzkoušela kde co. 🙂

 6. Gabriela
  31.3.2015 / 12:37

  Zkusím, vzhledem ke své kvalitě vlasů. Jelikož o vlnách se mi nikdy ani nezdálo :-), tak alespoň ten objem 🙂

 7. A
  10.4.2015 / 12:44

  skvely tip! prodavaji ho nekde v praze? nebo nejaky jiny sprej s morskou soli? ja o tom ted slysim poprve 🙂

  • 10.4.2015 / 21:42

   Určitě ano, já jsem ho koupila v DM, tak mrkni tam. Jinak mám ráda taky Sea salt spray od Toni&Guy, taky seženeš v drogeriích.:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?