Blue Sky

IMG_0593

Pamatujete si na článek o beauty trendech na nadcházející sezónu? Zmiňovala jsem tam kobaltově modré nehty. Pořád jsem na ně musela myslet, ale v tom upršeném a chladném počasí stále nebyl prostor. V mé hlavě totiž utkvěla myšlenka celobílého outfitu a modrých nehtů. A protože jsem se včerejškem definitivně rozhodla ignorovat zimu a vítat jaro, co to jde, dneska jsem konečně vyrazila celá v bílém. Mé nehty ladily s oblohou a já si pořádně užila jarního počasí a stoupajících teplot. A na neustálé dotazy, jestli mi není zima odpovídala: “Ne, mě hřeje mládí!” Kéž by…

Do you remember that post about beauty trends for next season? I mentioned there cobalt blue nails. And I had to think about them all the time but there were no space for them in that cold and rainy weather. But in my head the idea of all-white outfit with blue nails was stuck. And because yesterday I finally decided to ignore winter and welcome spring I headed out all in white this morning. My nails matched the sky and I really enjoyed spring weather and rising temperatures. And my answer for all the questions about me being cold was : “No, my youth is making me warm!” I wish…

IMG_0603

Sama jsem se divila, když jsem ve své kosmetické kolekci našla dokonce tři modré laky. Já a barvy? No dobrá. Nakonec jsem zkusila lak od Claire’s (neboli silná napodobenina Nails Inc…) v odstínu Blue Gel. Aplikace je jednoduchá, barva už v první vrstvě skvěle kryje a výdrž je taková klasika. I když do Claire’s moc často nechodím, laky tam jsou fajn. Barevná škála je mnohonásobně větší než v drogerii a ceny kolem stovky velmi příznivé. Na takové to moje experimentování úplný ideál.

I was really surprise when I found three blue nail polishes in my cosmetic collection. Me and colours? Okay. I painted my nails with the nail polish from Claire’s (aka strong imitation of Nails Inc…) in the shade Blue Gel. Application is easy, I needed only one layer and stamina is quite ok as well. Even though I don’t go to Claire’s very often, they can do nice nail polishes. The colour range is much bigger than in the drugstores and the prices around 100 CZK very favourable. Ideal for my experimentation. 

IMG_0598

Trochu tlumenější odstín je pak Kiko v odstínu Pastel Blue. Kiko laky mám taky velmi ráda, na nehtech vydrží i pět dní, což je u mě opravdu hodně, se štětečkem se dobře pracuje a ty ceny, ty ceny! Poslední modrásek je Cool Blue od Maybelline. S tou jsem si naposledy připadala jako šmoulinka… Ale na jaro a léto proč ne?

A little bit muted is a Pastel Blue by Kiko. I really like their nail polishes, sometimes they last even five days which is a lot for me, the brush is nice and those prices, those prices! The last one is Cool Blue by Maybelline. Last time I wore it I felt like a Smurfette… But for sprinf or summer, why not? 

Co vy? Líbí se vám modré nehty? Nakupujete kosmetiku i jinde, než jen v drogeriích a parfumeriích?

What about you? Do you like blue nails? Do you buy cosmetic products also elsewhere or only in drugstores or perfumeries?

Your Miss A

Follow:

3 Comments

 1. Kača
  19.3.2015 / 8:18

  Není lepší ráno, než když vím,že bude další post….Máš úžasný talent na kompozici fotek a na vše, že by na to člověk koukal do aleluja…Moc děkuji za další krásný příspěvek a mohly bychom tu zimu začít ignorovat všechny hromadně…. 🙂

  • 19.3.2015 / 14:49

   Milá Kačko, moc děkuji za pěkný komentář! Mám taky pár oblíbených blogerek, které mi svými články dělají pěkný den, takže mě o to víc těší, když to tak má někdo i se mnou! Budu se snažit tě bavit dál!:*

 2. 19.3.2015 / 17:58

  Pěkný článek, moc se mi líbí. Já moc zářivě modrou na nehtech nemusím, preferuju spíš hodně tmavou modrou (skoro až do černa) nebo na jaro a léto mint a různé “šmoulí” modré.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?