Melted

IMG_0679

Když jsem zakládala svůj blog, vůbec jsem netušila, jak ráda ho budu mít. Vymýšlení témat, kompozic fotek, samotné psaní, všechno si tolik užívám! Je tady ovšem jedno velké mínus. A to se projevuje na mém bankovním kontě…:D Je tolik produktů, které bych chtěla vyzkoušet! Za normálních okolností bych si řekla, že tohle všechno nepotřebuju a hlavně nikdy nespotřebuju, ale teď se na to dívám trochu jinak. Říkám si, hmm, tohle bude vypadat pěkně na fotce, tohle by mohlo mé čtenáře zajímat. Naštěstí zatím stojím nohama pevně na zemi a kupuju věci, které se mi opravdu líbí a vím, že je budu používat. Tak snad se to nijak nezvrhne, protože už pomalu začínám řešit nové úložné prostory pro své kosmetické zásoby. Navíc když se sejdete s beauty blogerkou (ahoj Lindo!) a jdete se projít do Sephory, nemůžete odejít s prázdnou. Linda z Hilychee mi ukázala tuhle dlouhotrvající tekutou rtěnku od Too Faced a já ji tam prostě nemohla nechat…

When I started my blog I had no idea how much I would love it. Thinking of topics, compositions of photos, writing itself – I enjoy all of it so much! There is, however, one big minus. And this is reflected in my bank account…:D There are so many products I would love to try! Under normal circumstances, I would say myself that I don’t need any of these and I’m not able to use everything but now I look at it a little bit differently. I tell myself, hmm, this will look great on photos, this might interest my readers. Fortunately, I still have my feet on the ground and buy things which I really like and know I will use it. In addition, when you meet a beauty blogger (Hi Linda!) and go to Sephora, you can’t leave empty-handed. Linda from Hilychee showed me this long-lasting liquid lipstick by Too Faced and I just couldn’t let it there…

IMG_0681

Je to další produkt, který bych přešla bez povšimnutí. Stejně jako tyhle lip stainy ze Sephory vypadá Melted od Too Faced jako jeden z mnoha lesků na rty. Omyl! Jedná se o tekutou dlouhotrvající rtěnku, která se vyrábí v nádherných sytých odstínech a na rtech vydrží hodiny! Tyhle dlouhotrvající rtěnky mě teď nesmírně baví, můžu si vybrat výrazné barvy a zároveň se nemusím co deset minut kontrolovat v zrcadle, jestli někde něco nechybí, či nepřebývá. Navíc je to můj první Too Faced produkt a tuším, že nebude poslední.

It is another product that I would passed unheeded. Like those Lip Stains from Sephora, Melted by Too Faced looks like another lip gloss. Wrong! It is long lasting lipstick which is produced in beautiful rich shades and which lasts for hours on the lips! I really enjoy these long-lasting lipsticks these days, I can go for bright colours and don’t have to check myself in the pocket mirror every 10 minutes if there is something missing or excess. This is my first Too Faced product and I have the feeling that it is not the last one. 

IMG_0688

Já jsem vybrala odstín Melted Peony. Je to nádherná růžová, na jaro jako dělaná. Aplikátor je pěnový, stačí trochu zmáčknout balení a barva vyleze na povrch. Aplikace je velmi jednoduchá, a i když je barva výrazná, není zapotřebí žádný štěteček na rty navíc. Aplikátor je velmi přesný a na rtech příjemný. Barva se hned po nanesení lehce leskne, ale po pár vteřinách zaschne a zmatní a to já můžu!:) Vůně je taková vanilková, ale velmi jemná, takže po pár minutách ji neucítíte, stejně jako samotný produkt na rtech. Kdo má rty trochu sušší, rozhodně doporučuji nanést nejprve balzám, já mám ráda EOS, nejraději bych ho snědla, ale chápu názory lidí, kterým vůbec nevyhovuje, protože je málo hydratační. Já se suchými rty problém nemám, navíc k sobě na fotkách pěkně ladí, ne? A jak vypadá na mě se můžete přesvědčit níže, už mě pár lidí zastavilo a ptalo se, co to mám, takže za mě obrovská spokojenost!

I chose the shade Melted Peony. It is a gorgeous pink which is perfect for Spring time. The applicator is very soft and velvety, just slightly squeeze the packaging and the colour comes out. Application is super easy and even though the colour is bright you don’t need any extra brush for your lips. The applicator is very precise and feels nice on the lips. The colour is slightly shiny after applying but few seconds later it turns matt and this is what I love!:) I smell vanilla from the tube, but the fragrance is gentle so you won’t smell it as well as you won’t feel the product on your lips. If you have dry lips I definitely recommend to use a lip balm underneath, I like EOS and honestly, I would love to eat it! But I understand people complaining about this balm that it doesn’t moisturise their lips at all. I don’t have troubles with dry lips plus it looks great together in the photos, right? And how it look on me you can see below. A few people have already stopped me and asked me what I have on my lips, so for me a huge satisfaction!

IMG_0747

Znáte značku Too Faced? Máte od nich nějaké oblíbence?

Mějte se krásně!

Do you know the brand Too Faced? Do you have any favourites from them?

Have a lovely time!

Your Miss A

Follow:

11 Comments

 1. 24.3.2015 / 9:12

  Mě taky tyhle tekuté rtěnky lákají, ikdyž se bojím, že mi nebude vyhovovat žádný odstín. Líbí se mi spíše ty novem odstíny, ale ještě myslím nejsou odstupné u nás.. Jinak od Too Faced mám jednu paletku, bázi pod oční stíny a tužku na oči a všechno je super :). Měla jsem i řasenku, ale ta mi vůbec nevyhovovala..

 2. 24.3.2015 / 10:30

  Na rtech vypadá krásně, tak jakoby přirozeně.
  No nechci se vidět při své příští návštěvě Sephory, to abych byla milionář 🙂

 3. 24.3.2015 / 12:56

  Teda tahle barva mě osobně vůbec nezaujala, ale když ji teď vidím na rtech tak vypadá parádně! Musím na ni mrknout pořádně. 🙂

 4. 24.3.2015 / 13:03

  Ja mam lesky na rty spojene s tim, ze se mi akorat obtisknou na sklenicku a rty mi po nich hrozne lepi, jsem zkratka fanouskem balzamu na rty s jemnym zabarvenim .. takze napr.Baby Lips u me porad vitezi nad leskem na rty.. ale zacinam pomalu premyslet nad koupi nejake rtenky, protoze se priznam, ze nemam ani jednu :D:)

 5. 24.3.2015 / 13:39

  Vypadá to super, líbí se mi, jak je ta rtěnka taková hodně matná nebo je to fotkou? Sluší ti tak jako tak 🙂

 6. 24.3.2015 / 15:39

  Já mám zatím Melted jen v té letní oranžové/korálové a je moc krásný. Určitě si pořídím i nějaký další odstín, zrovna ten tvůj Peony je božský.

  • 24.3.2015 / 16:46

   Ta korálová vypadá taky nádherně, asi si ji píšu na wishlist…:D

 7. michaela
  24.3.2015 / 18:41

  Miluju tvůj blog, ale pokud takhle budeš pokračovat, tak budu jíst kořínky! 😀

 8. 25.3.2015 / 23:15

  Haha já za to nemůžu! Asi pro ni ale taky vyrazím, takovouhle růžovou ještě nemám a vypadá božsky!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?