#MarchFavourite

IMG_0885

Cože? Už je duben? To snad není možné, jak ten čas letos pádí. Možná je to tím, že toho mám teď zkrátka trochu víc, než jsem vždycky měla. Ale nestěžuju si, naopak! No nic, nový měsíc, na který se nesmírně těším (konečně jedeme výletovat), je před námi a tak je čas na rekapitulaci březnových oblíbenců. Všimněte si té barevné kombinace. Docela to k sobě ladí, že by si mé podvědomí vybíralo věci, které budou vypadat dobře na fotkách? No ať je to, jak je to, tyhle věci, kromě toho, že spolu vytvářejí pěknou kompozici, také vážně fungují. Pojďme se na ně podívat zblízka.

What? April is already here? That’s not even possible how time flies quickly this year. Maybe it’s because I have a little bit more things to do than I always had. But I’m not complaining at all! Well, the new month, which I’m extremely looking forward (cause we are finally going for trip), is ahead so it’s time to recap my March favourites. Just notice that colour combination. It’s quite matchy matchy, isn’t it? Maybe my subconsciousness chose the products which looks great together in the pictures. Well, be it as it is, these things (except they look great together) do the job. So let’s look at them closer. 

IMG_0895

Měsíc březen se nesl v duchu “dát svou pleť po zimě trochu dopořádku”. Už se totiž nemůžu dočkat, až vysvitne sluníčko, vylezou mi pořádně pihy a make-up budu moct nechat hluboko v šuplíku. Beztak je sluníčko ten nejlepší make-up! Má pleť potřebuje dostatek hydratace a tak je dobré s ní začít už během odličování. Micerální vody jsou fajn, ale odličovací mléka mé pleti prostě sedí víc. Takže jsem se vrátila zase zpátky k mému oblíbenému Liqiud Facial Soap od Clinique pro velmi suchou až suchou pleť. Stejný mýdlo se vyrábí i pro smíšenou a mastnou pleť, takže každý si přijde na své. Jedná se o tekuté mýdlo, které pleť zbaví veškerého make-upu, je po něm krásně hydratovaná a jemná. Přemýšlím, že se zase vrátím ke třem Clinique krokům (zde), Clinique kosmetika mi totiž sedí, řada pro suchou pleť je pro mě jako dělaná! V dubnu do ní asi opět zainvestuju.

In March I really tried to give my skin all the best after winter. I already can’t wait until the sun comes up, my freckles comes out and I can leave my foundation deep in a drawer. Anyway, the sun is the best foundation of all! My skin needs a good hydration so it’s good to start hydrate already during the cleansing my skin. Micerall waters are great but cleansing milks work better for my skin. So I came back to my trusty Liquid Facial Soap by Clinique for very dry to dry skin. The same soap is also made for combination and oily skin so every one can find the right product for your skin. It is a liquid soap which removes all make-up and leaves your skin hydrate and soft. I’m thinking that I’ll go back to the 3 steps by Clinique (here) because Clinique products really suits my complexion! So I think I’m gonna to invest into the 3 steps again. 

IMG_0892_Fotor

Aussie Miracle Beach Waves je zázrak pro mé vlasy! Konečně se s mými vlasy dá pracovat, mají objem, texturu, jsou hrubší. Sice mi to slibované plážové vlny rozhodně nevytvoří, ale to by u mých rovných vlasů ani nikdo nečekal. Sprej nastříkám do umytých vlasů a v předklonu vyfoukám. Jen doufám, že to bude fungovat co nejdéle!

Aussie Miracle Beach Waves is a real miracle for my hair! Finally, I can work with my hair, it has a volume, texture and it’s way more thicker. Let’s be honest, it can’t create beach waves from my super straight hair but hey, no one was expecting that. I spray the product into my wet hair and just blow it. I just hope it will work for my hair as possible. 

IMG_0902

 Pleťové masky – to je moje! Používám je 2x týdně, pleť si odpočine, já si odpočinu… Masky z Avonu mám ráda, neudělají vám z pletí sice žádné zázraky, ale jsou pěkně voňavé a pleť je po nich vždycky o něco hezčí. Maska Amazonian Treasures má pleť vyčistit, hydratovat, dodat pleti jas a zdravý vzhled. Krásně voní, má gelovou texturu a pleť je po ní krásně sjednocená, rozjasněná a hydratovaná. Už se těším, až si tuhle voňavou proceduru zase dneska udělám.

Face masks – it’s mine! I use them twice a week, my skin relax, I relax… I really like masks from Avon, well, they can’t do wonders with your skin but they smell great and my skin is always a little bit nicer. Amazonian Treasures masks should cleanse, hydrate and brighten the skin and give you the healthier appearance. It smells beautifully, has a gel texture and my skin looks hydrated, smooth and radiant. I’m looking forward to do this scented procedure tonight.

IMG_0903

Bílému laku na nehty jsem věrná už druhou sezónu. Jediný problém je najít ten správný, protože aplikace bílého laku je většinou dost složitá. Kryjí v druhé až třetí vrstvě, jsou flekaté a manikúra mi většinou zabere dvojnásobek času, než obvykle. Ale jak se říká, kdo hledá, najde! A já jsem perfektní bílý objevila v drogerii. Snow in Megeve od L’oreal kryje už v jedné vrstvě, štěteček je široký, takže stačí dva tahy a máte perfektní manikúru. Už si brousím zuby na další světlé odstíny!

I’m faithful to the white nail polishes already the second season. The only problem is to find the right one because you know how difficult the application is. They cover in second or third layer, look flaky and it takes so long to do my manicure But as the saying goes, who seeks shall find! And I found the perfect one in the drugstore. Snow in Megeve by L’oreal is opaque in one coat, brush is wide sou you need just two strokes to make a perfect manicure. I’m already peeking for another light shades!

IMG_0904

Tohle byl hodně neplánovaný nákup, ale takové jsou většinou nejlepší. Melted tekutá rtěnka od Too Faced má skvělou výdrž, matný finish a hlavně krásnou růžovou barvu ideální na jaro. Věnovala jsem ji samostatný článek (tady), tak už se nebudu rozepisovat, jak je úžasná, ale od té doby, co jsem si ji pořídila, nenosím téměř nic jiného.

This was quiet an unplanned purchase but those are usually the best one. Melted by Too Faced is a liquid lipstick with great stamina, it has matte finish and most beautiful pink colour perfect for spring. I wrote a separate post about it (here) so I’m not going to write again how amazing it is but since I bought it I haven’t wore almost anything else. 

Co v březnu padlo do oka vám?

Mějte se krásně, snad už konečně dorazí opravdové jaro!

Is there anything you liked in March?

Have a nice day and let’s hope the real spring will appear very soon!

Your Miss A

Follow:

5 Comments

 1. Kristýna
  7.4.2015 / 11:55

  Ahojky, kde jsi prosím koupila sprej na plážové vlny? Nikde jsem na něj ještě nenarazila:) Děkuju

  • 7.4.2015 / 12:02

   Ahoj! Ja ho koupila v DM a zatim jsem ho ve vsech dmkach videla, tak zkus se mrknout!😊

 2. 7.4.2015 / 12:53

  To, že dělá Aussie sprej na plážové vlny, to jsem nevěděla. Škoda, mohla jsem se po něm dneska v DM mrknout. Jinak mne hlavně baví Melted, zatím mám jen odstín Coral, ale určitě si při výletě do Prahy pořídím nějaký další odstín.

  • 7.4.2015 / 12:56

   Ta coral vypadá nádherně a vážně o ní přemýšlím…:)

 3. 4.10.2015 / 11:39

  Ja som tejto Avon maske zatiaľ na chuť neprišla, zotrieť ju len kozmetickým tampónom nestačí a tak som ju musela zmyť vodou, účinok sa teda na mne nestihol prejaviť, po maske som celá lepkavá, nič pre mňa. Mám ale v obľube inú od Avonu, tú ružovú z tureckých kúpeľov Hammam, tá je skvelá.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?