Spring Nails

IMG_1012

Krásné úterý! Tak to vypadá, že jaro už je definitivně tady, čas zahodit tmavé laky a vyměnit je za jemné odstíny. Nemyslete si, že se vzdávám černé, ani náhodou, ale je třeba se trochu vyjarnit a světlý lak je ideální kompromis. Já totiž nehty považuju za doplněk, protože na šperky a bižuterii si moc netrpím (kromě hodinek, ty nosím denně). Nějakou divočinu ode mě ale stejně nečekejte, jednu dobu jsem nosila jeden nehet nalakovaný jinou barvou, než ty ostatní, ale teď už se držím jednoduchosti. Bilý lak zbožňuju, neutrální nude tóny vypadají taky krásně a v mžiku máte upravené ruce, no a pastelová meruňková? Ta je na jaro jako dělaná, ne?:)

Lovely Tuesday everyone! So it looks like spring is finally here which means time to throw away all the dark nail polishes and exchange them for subtle shades. No worries I’m not giving up the black colour, nope, but I need to look more “springy”  and light nail polish is an ideal compromise. I consider the nails as accessorise because I don’t really wear so much jewellery or bijou (except for watches which I wear daily). Anyway, don’t expect anything wild from me, well I used to paint one nail with different colour than the others but now I like to keep things simple. I love white nail polish, neutral nude tones look always great plus you have a perfect manicure in an instant and pastels peachy tones? Thats the perfect match for spring, right?:)

IMG_1021

Bílý lak od L’oreal už asi všichni z mých článků znáte, opravdu jsem ještě nenarazila na lepší, takže pokud jste ten svůj ještě nenašly, Snow in Megeve musíte mít. Kiko laky mám moc ráda, dlouho vydrží, skvěle se s něma pracuje, akorát se u nás nedají sehnat.:( Naštěstí jejich e-shop posílá i k nám, za ty ceny se to vyplatí i s tím poštovným. Já mám tenhle odstín 372 Nude už z minulého léta a stále se s ním dá lakovat, vůbec není vyschlý, a přesto, že je v takové světlé nude barvě, kryje hned v první vrstvě.

You probably know that white nail polish from my recent posts already but I really haven’t hit anything better. So if you are still on the hunt for white polish, Snow in Megeve is must. I do like Kiko nail polishes, they are long lasting, it’s easy to wok with them so the only problem is you can’t get them in our country.:( Fortunately, the e-shop sends to us as well and for those prices it’s worth it to pay the postage. I have this shade 372 Nude from the last summer and it is still easy to apply it, it’s not dry at all and despite being in such a light nude colour it covers in the first layer. 

IMG_1030

Laky od Rimmel jsem měla vždycky ráda, hlavně ty Salon Pro. Nová kolekce Shine by Rita Ora mě ale docela zklamala. Odstíny jsou moc pěkné, ale ta aplikace, proboha! Laky jsou hrozně husté, takže se tak divně táhnou a hlavně schnou asi hodinu. Jedna vrstva bohužel nestačí, barva je sice sytá, ale štěteček dělá proužky, takže je třeba nehty přetřít ještě jednou. Odstín Rain Rain Go Away je přece jenom o něco lepší a práce s ním je snažší, navíc ten název je pro jarní počasí velmi příhodný. S odstínem Peachella jsem ale včera pořádně bojovala. No nakonec to docela dopadlo, ale mé nervy to málem neunesly. Každopádně odstíny to jsou tak vydařené, že jim dám ještě šanci a budu si muset zkrátka vyhradit dvě hodiny na manikůru. Uff. Můj milý, teplou večeři asi teď nečekej.

I always liked nail polishes from Rimmel, especially the Salon Pro. Although, the new collection Shine by Rita Ora quite disappointed me. Colour range is quite nice but that application, ohh! The formula is terribly thick so they are tacky and they dry for about an hour. Unfortunately, one layer is not enough, the colours are opaque but the brush makes stripes so one more layer is needed. Shade Rain Rain Go Away is a little bit better and the application is easier plus that name is very convenient for the spring weather. But I really struggled with the shade Peachella yesterday. Well, in the end it turned out quite nice but my nerves, my nerves. Anyway, those shades I bought are really very nice so I will give them another chance and I’ll just have to reserve two hours for manicure. Uff. My dear, don’t expect warm dinner for a while. 

IMG_1044

Jak nehty na jaře lakujete Vy? A jak to vůbec máte s barvama? Snažíte se rozjasnit naše ulice?:)

Užívejte si jara,

What nail polishes do you like for spring? Do you like colours? And are you trying to brighten up our streets?:)

Enjoy the spring,

Your Miss A

Follow:

7 Comments

 1. 14.4.2015 / 10:29

  Krásné odstíny, taky letos uvažuji nad nějakou bílou/krémovou barvičkou =)

 2. 14.4.2015 / 11:39

  Krásné barvy, takové já můžu. 🙂

 3. 14.4.2015 / 13:36

  Díky za tip na KIKO! Už vybírám barvy a určitě zkusím tu tvoji Nude. Já nude odstíny miluju, přijde mi, že to nakonec vypadá nejlíp i když jdu na pracovní schůzku, jsem žádaná o ruku nebo jdu jen na zmrzku. Ani málo, ani moc a jak říkáš, nehty jsou krásně upravené. Měla jesm ale smůlu posledně, objednávala jsem laky O.P.I., oba měly být jaksi nude, ale jeden je takový hodně do růžovo/karamelova a druhý je, jak můj noreček nazval, “very poop-ish”. Takže asi tak! 😀

  • 14.4.2015 / 13:48

   A tu 372 Nude mají vyprodanou 🙁

  • 14.4.2015 / 14:28

   Já jsem O.P.I lakům nikdy nepřišla na chuť, asi jsem divná, ale na mě prostě nefungují. Alespoň ušetřím!:) Jinak Barb, o víkendu nafotím ty fotky, teď jedu na pár dní do svého rodného města a pak se na to vrhnu! Nezapomněla jsem a už se na to moc těším!;)

 4. 15.4.2015 / 11:30

  Ty od Rimmelu jsou uzasny, hned jsem vcera sla a koupila si ten fialkovy.. Tak dekuju za tip 🙂 uz se tesim az si dnes odlakuju svetle modry nehty a udelam si ty svetle fialovy 🙂 snad vydrzi dlouho na nehtech, zasadne uz treti den mivam odlouply kusy laku :/ a pritom vzdy na levy ruce, coz je divny, kdyz jsem pravak 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?