Moving again

home1

Neuběhl ani rok a my už se zase stěhujem! Tentokrát je to sice o pár set kilometrů blíž (bude ze mě “pražanda”), balení a vybalování bude ale zase o něco víc (trochu se nám to za ten rok nahromadilo…). Takže poslední večery trávím na pinterestu, různých home decorových blozích a stránkách Ikea. Stěhujeme se do výrazně menšího prostoru, takže budeme muset řešit každé místečko a pevně věříme, že se tam nějak vlezem! Byt je nevybavený, takže to bude celé na nás, což mě nesmírně těší a už se nemůžu dočkat, až zrealizuju všechny své plány a DIY projekty, které s vámi rozhodně budu na blogu sdílet. Pro dnešek alespoň malá dávka home decorové inspirace!♥

home4

Jsem vyznavačem jednoduchých a vzdušných interiérů, zároveň tam musí být ale taky útulno, o což se hravě postará spousta doplňků a malých zátiší, které dokážou v mžiku prostor úplně změnit. P.S. Dřevěná ruka je na vrchních příškách wishlistu!

home2

cbe75cb88f2c0d4b2b556c91713b8972

Byt má v ložnici krásnou podlahu z dřevěných prken a já bych moc ráda zachovala symbiózu mezi klasickými přírodními materiály a moderními prvky. A protože mě nikde žádná postel nezaujala, vážně uvažuju nad postelí z palet. Máte ji někdo? Jak se na ní spí? A jakou práci vám dala výroba? Budu ráda za každé tipy a zkušenosti, přecejenom v posteli trávíme velkou část života, tak by to mělo stát za to!

home3

Já už svůj noční stolek mám, můj muž by si taky jeden zasloužil. Noční stolek z dřevěného špalku vypadá skvěle, teď ještě sehnat ten špalek. Takže opět, nějaké tipy dámy?:)

home5

Kaktusy hodlám pěstovat (rozuměj koupit a dál se o ně nestarat) i v novém bytě, mimochodem asi jediné květiny, které u nás doma momentálně přežijí… Protože jsem ale kuchařský fanoušek a budu mít skvělou kuchyň, ve které se mi snad vrátí má láska k vaření, hodlám si vypěstovat všemožné bylinky (to jsou skoro květiny, ne?). Držte palce, ať z toho něco vyroste!

home6

Dva roky po sobě jsme v obou bytech měli šatnu, to se nám tentokrát bohužel nepoštěstilo, na druhou stranu mám konečně racionální důvod (který snad přesvědčí i mou druhou polovičku), proč si pořídit stojan na oblečení! Oh yes!

Upřímně, celé to stěhování mi náhání hrůzu, už se ale nemůžu dočkat, až si to všechno budeme zase zařizovat pomaličku podle svého. Stěhujem se už příští týden, takže počítejte s tím, že se tady sem tam objeví nějaký “new home update”, teda pokud máte zájem i o články tohoto typu…

Pokud máte jakékoli tipy ohledně nábytku z palet, nebo rady, kde sehnat špalek, či dřevěnou ruku, která nestojí 1000 Kč jako v malířských potřebách, ale zároveň vypadá pěkně, budu ráda za každý váš komentář!

Mějte se krásně a slibuji už brzy zase beauty post!♥

Your Miss A

Zdroj: Pinterest
Follow:

4 Comments

 1. Tereza
  22.7.2015 / 10:03

  Alex, malířskou ruku (asi tak 200 – 300 ks haha) měli na Kolbence (je to obří blešák v Praze – myslím, že zastávka Kolbenova na trase metra), tam určitě vyberete mj. i spoustu pokladů do bytu. A co se týče toho špalku, http://www.e-drevo.eu/produkt/58-spalek-na-stipani-dreva-hranol.aspx mají je třeba tady, nebo na každé menší pile si myslím, že ti uřežou a zaplatíš jen cenu dřeva …. tak to řeším aspoň já 😀 Ter.

  • 22.7.2015 / 10:13

   Děkuji Teri za tip! Miluju blešáky, takže tam rozhodně zamířím!:) Já bych si nejraději ten špalek okoukala na živo, zase nemůžu mít doma metrový kus dřeva, že…:D Takže s tou pilou to rozhodně vyzkouším! Moc moc děkuji!:*

 2. 15.11.2015 / 12:26

  Máš skvělý vkus!

 3. Domča
  13.12.2015 / 15:33

  Ahojda 🙂 ,
  to jsou skvělé inspirace na vybavení bytu, Také mám byt zařízen v bílých barvách a je to myslím moc hezké a vzdušné 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?