Face Helpers

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Krásný středeční večer!

Někdy se dějí opravdu podivné věci. Připravila jsem si několik článků dopředu, protože to přeci “opravdové” blogerky dělají, že… No a dneska jsem měla jeden z nich naplánovaný, ale kde nic, tu nic. Články zmizely a já můžu začít odznova. Jak by řekla má nejoblíbenější kamarádka, “asi karma”. Ale nevzdávám se a o všechno se s váma stejně podělím! Poučení pro příště – ukládat si všechny texty. Ale teď k dnešnímu tématu. Asi se ještě nějakou dobu budu motat ve vzpomínkách na státnice a rozhodně to tady párkrát uslyšíte, ale byla to vážně velká událost v mém životě, tak nad tím trochu přivřete oči (kdo to zažil, určitě ví, o čem mluvím)… Bohužel se stres a né úplně zdravý životní styl nepěkně podepsal nejen na mé psychice, ale také na pleti. Ještěže mám Sephoru asi tak 5 metrů od práce. A mají tam pořád 2+1 akci na jejich produkty! Jupí!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sephora přišla před nějakou dobou se skvělou vychytávkou ve formě pleťových masek z tkaného vlákna. Zbožňuju jakékoli pleťové rituály, akorát se vždycky netěším, až budu muset masku složitě smývat. S touhle Sephora Mask je po problémech! V balení se skrývá maska z tkaniny napuštěná pečujícími látkami, kterou jednoduše přiložíte na pleť a po 15 minutách sundáte. Nemusíte nic umývat, naopak zbytky jemně vmasírujete a vaše pleť bude jásat! Vyzkoušela jsem snad všechny kromě matující masky, která pro mou pleť není určená a jsou jednoduše skvělé. Každý týden si jednu dopřávám, je to rychlé, jednoduché a především to funguje. Cena je 95 Kč, já kupuju vždy do zásoby, když mají v Sephoře 2+1 akci.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kromě pleťové masky nabízí Sephora i masku přímo na oči. Funguje to na stejném principu, maska je také z tkaniny, přiložíte si ji pod oči a užíváte si 15 minutový relax. V balení jsou samozřejmě dvě masky pod každé oko, perfektně drží a kopírují tvar obličeje. Oční okolí je pak krásně jemné, vypnuté a hydratované. Vyzkoušela jsem zatím pouze tuto Pearl Eye Mask, která má rozjasňující efekt a rozhodně nebyla poslední, tak jemnou a odpočatou pleť kolem očí už jsem opravdu dlouho neměla. Cena je tuším 85 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Poslední do rodiny je jednorázová noční maska Sephora Sleeping Mask, která se nanese na vyčištěnou pleť a nechá se přes noc působit. Díky tomu, že maska působí tak dlouho, je pleť po probuzení jako vyměněná. Jednou za čas rozhodně doporučuju si tenhle malý zázrak dopřát, ráno se v zrcadle nepoznáte!:)

Už jste tyhle masky ze Sephory zkoušeli? Mají spoustu barev a každá pleť si přijde na své, já jsem konečně vyřešila svůj problém se zdlouhavým umýváním masek a i když teď toho času nemám zrovna nazbyt, 15 minut týdně si pro sebe vždycky někde najdu.

Mějte se krásně,

P.S. Jak maska vypadá v reálu můžete vidět na mém instagramu! A ne, tohle není sponzorovaný článek, masky jsem si jednoduše zamilovala!:)

Your Miss A

Follow:

6 Comments

 1. Kača
  1.10.2015 / 9:53

  nejlepší masky na světě!!! já nejvíc miluju tu “růžovou” ta vůně mě vždycky dostane.

  Jinak jsme rádi že jsi zpátky 🙂

  • 16.10.2015 / 10:43

   Ta růžovka je skvělá! A moc děkuji! Taky jsem ráda, že mám na vás konečně čas!:)

 2. Natalia
  3.10.2015 / 13:51

  Ahoj môžem sa spýtať čo to máš za obal na mobil? A odkiaľ ho máš? 🙂 Ďakujem!

  • 16.10.2015 / 10:44

   Ahoj Natalie! Obal mám z River Island, ale už je vážně starý, musím se poohlédnout po něčem novém!:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?