Let’s start again!

IMG_2194

Krásný začátek nového týdne! Dneska mám pro vás něco z trochu jiného, než beauty soudku. Ale s krásou to má sakra co dočinění! Můžete mít sebelepší make-up, používat ty nejlepší krémy, ale pokud se zanedbáváte zevnitř, k ničemu vám to nejspíš nebude. A že o tom můžu momentálně sama vykládat. V poslední době absolutně nestíhám, což se dost projevuje na mém životním stylu a jídelníčku. A to ani nemluvím o těch litrech coca-coly, nezdravých rychlých večeří a tou tunou stresu před státnicema. Pak se můžu divit, že jsem samý pupínek, pleť má našedlou barvu, jsem pořád děsně unavená, nějaká nemocná… Ale i když toho času bude do budoucna spíše míň než víc, musím s tím něco dělat. Hned.

IMG_2197

Do ruky se mi dostal (děkuji šéfová) čajový “zázrak” alias Skinny Mint Teatox, který ve světě pijí snad všechny blogerky. Já bych si ho sama asi nepořídila, k těmhle věcem jsem trochu skeptická, ale darovanému koni na zuby nekoukej, takže jsem tenhle detoxikační 28 denní program začala popíjet a čekat, co se se mnou bude dít. Po dvou týdnech je asi ještě brzy dělat závěry, ale už teď můžu říct, že se cítím o dost lépe, než před dvěma týdny a to jsem toho kromě pití čaje moc nezměnila. Ranní čaj má nastartovat metabolismus a pořádně vás nakopnout (no mě ráno nenakopne opravdu nic…), každopádně skvěle chutná! Večerní čaj se pije ob den a má pořádně pročistit střeva (což teda opravdu dělá…:D), ráno se vždycky cítím taková nějaká lehčí. Kvůli těm nezdravostem, změně antikoncepce a náloží stresu jsem se v poslední době cítila nafouknutá jako balón, což naprosto zmizelo. Vzhledem k tomu, že má čaj detoxikační účinky, musí člověk počítat s tím, že se mu na nějakou chvíli zhorší pleť. Protože všechno to špatné se vylučuje právě přes pokožku. Takže detoxikační účinky mohu potvrdit také, protože to, co mám teď momentálně na obličeji, byste opravdu nechtěli vidět. Možná proto můj IG účet zaplavují místo selfie fotky jídla a tady se zatím nepouštím do žádného líčího tutorialu…:D Ale když vydržím, budu celá zdravá a vydetoxikovaná, ne? No zkrátka čaj je zatím moc fajn a opravdu pociťuju změny, takže třikrát hurá!

IMG_2203

No a protože strava je základ, strašně ráda vařím a miluju listování v kuchařkách, pořídila jsem si krásnou knihu o zdravé veganské stravě od britské bloggerky Lahodně s Ellou. Veganka ze mě asi nebude, na to mám moc ráda poctivý burger, ale její recepty vypadají a hlavně chutnají naprosto báječně. Takže pokud potřebujete trochu inspirace na zdravé a rychlé vaření, utíkejte do knihkupectví. V rámci mého “ozdravného” procesu jsem se přihlásila do kurzu jógy. Podotýkám, že ranního, na 7,30! Ano, tak moc vážně jsem to vzala. No a hodlám se vrhnout zase na domácí cvičení s Jillian, protože díky němu jsem zhubla před rokem nadbytečných 12 kilo, ani jsem to pomalu nezaregistrovala a hlavně jsem se cítila skvěle. Takže teď jen zařídit, aby měl můj den 48 hodin, já si mohla zdravě vyvařovat, cvičit, chodit do práce a trávit čas s mým milým a můj život bude zase v naprostém pořádku!:D

Snažíte se žít zdravě? Máte nějaké tipy na znovunalezení motivace? Sem s nima prosím!

Mějte se krásně,

Your Miss  A

Follow:

2 Comments

  1. 9.10.2015 / 12:09

    Můžu říct, že se snažím jíst zdravě už tak dva, tři roky a cítím se mnohem lépe, a dá se říct, že jsem se sebou spokojená. Nicméně, miluju jak říkáš poctivé burgery a taky cheesecake, takže tyhle věci mi občas ten můj super zdravý stravovací plán překazí 😀 Ale nijak to nepřeháním. A to je asi moje největší motivace. To, abych si tyhle věci mohla prostě dopřát a nemít z nich výčitky. A ten čaj nejspíš vyzkouším, taky na to úplně nevěřím, ale jak to všichni chválí, něco na tom bude..a kdyžtak si ty změny aspoň vsugeruju 😀

    • 9.10.2015 / 12:13

      Já si myslím, že základ jsou kvalitní suroviny a pak si člověk může sem tam dopřát i ten burger!:) Ten čaj, když už nic, alespoň dobe chutná!:D Ale opravdu už nejsem taková nafouklá, tak snad to něco vážně dělá!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?