Chop chop time

hair

Pěkné páteční ráno! Taky už cítíte víkend ve vzduchu? Já ho sice budu trávit v práci, ale když děláte něco, co milujete, ty pracovní víkendy vám vlastně ani nevadí. No ale hlavně se chystám v sobotu ke kadeřnici! Já a vlasy, téma číslo jedna. Věc, kterou na sobě fakt nesnáším a zároveň na ni dostávám tolik komplimentů. I don’t really get it… No každopádně co se vlasů týče, tady rozhodně věřím v to, že si člověk musí za kvalitní službu náležitě připlatit. Kadeřnictví v Praze jsem vybírala docela dlouho, nakonec podle zkušeností přátel a recenzí padlo rozhodnutí na Toni&Guy a Katku Muratovou. Její práce se mi nesmírně líbí, takže více než měsíční čekání na volný termín jsem zkousla. Původně jsem chtěla jen střih, pak jsem se ale jednoho krásného dne probudila s opravdovým bad hair day a rozhodla se, že chci změnu. Má vlastní barva už mě nebaví, v létě to bylo fajn, ale teď se z ní stává taková našedlá neidentifikovatelná divnobarva. A v tomhle bodě vás žádám o radu!

hair3

Střih je poměrně jasný, rovně střižené mikádo mi naprosto vyhovuje. Vůbec ale nevím, co s barvou. Nemám vlastně žádnou konkrétní představu a spoléhám na to, že mi kadeřnice poradí. Když vám dám ale nahlédnout do mé Hair inspiartion složky, střídají se tam stále tři barvy. Platinovo-šedá blond, blond prameny jakoby vyšisované od sluníčka a Rose Gold Blonde, nebo taky jahodová blond (nikdy nevím, jak se ta barva jmenuje…). No a teď mi řekněte, do čeho mám jít. Přirozenost, nebo trochu “divočina”? Blond vlasy mám odmalička, nikdy jsem na hlavě neměla nic jiného než melír, balayage, nebo bezbarvý přeliv, takže nevím, jestli na něco jiného seberu odvahu. Na druhou stranu si říkám, kdy jindy je čas na experimentování, než právě teď, když pracuju v tak kreativním prostředí! No řekněte, není ten život někdy děsně složitý?

hair2

Co myslíte? Mám zkusit něco jiného, nebo se mám držet toho, co mi příroda nadělila, jen to trochu povylepšit? Budu vděčná za každou radu, já prostě nejsem schopná si vybrat… Beztak zase skončím u staré osvědčené klasiky!:D

Užijte si víkend, podle předpovědi počasí to vypadá, že si ho konečně budete moct užít bez výčitek přímo z peřin!♥

 

Your Miss A

 

 

Zdroj: Pinterest
Follow:

16 Comments

 1. Denisa K.
  9.10.2015 / 8:11

  Tvoje vlasy se mi opravdu líbí, ale věřím tomu, že aby tak vypadaly, dá to opravdu dost práce! Vzhledem k tomu jakou máš pleť bych nešla do platinovo-šedé blond, ač by to byla změna veliká…Ale podle své zkušenosti vím, že je pak zapotřebí i jíné líčení, atd…Opticky to zabarví obličej…Úplně na Tobě ale vidím vlasy jako má Caroline Receveur anebo “jahodovou” blond…Teda poud chceš alesoň trochu změnu…Jinak Tvá barva je skvělá…

  • 9.10.2015 / 9:50

   Děkuju za názor! Já bych od Caroline brala všechno, ne jen ty vlasy…:D Platinová se mi na všech strašně líbí, ale nevím, jesli mám na to odvahu a přesně jak říkáš, odstín pleti. Abych pak nevypadala jak mrtvola! No uvidíme, s jakou náladou se zítra vzbudím!:)

 2. Kača
  9.10.2015 / 8:31

  Ta platinově šedá nemá chybu….je šmrncovní a originální a podle mě by ji ne každý uměl nosit aby se k němu hodila….což ale není tvůj přípád, protože Tobě sluší opravdu vše 🙂 Tak hodně štěstí s rozhodováním.

  • 9.10.2015 / 9:51

   Platinová je skvělá, ale nevím, jestli v ní nebudu moc “vyblitá”…:D Snad to zítra slečna kadeřnice rozlouskne!:)

 3. 9.10.2015 / 9:22

  Ta platinová blond je krásná. Mně se hrozně líbí ty bílé/šedé vlasy. Jsem zvědavá co si necháš udělat. 🙂

  • 9.10.2015 / 9:23

   Jak se znám, tak ráno budu rozhodnutá pro platinovou a pak odejdu s totožnou barvou, jakou mám…😄

 4. Mikayla
  9.10.2015 / 9:52

  Za mě rozhodně ta plativonvě-šedá :-))))) To si na tobě umím představit a bude to skvělé. )))

 5. Zu
  9.10.2015 / 9:56

  Mě se ohromně začala líbit ta šedá. Sama mám medovou blond, ale nemám na ní odvahu a taky bych ji nedokázala vynosit jako ty.
  Jak ale píše Denisa, také si myslím si, že by se k tobě vzhledem k tvému tónu pleti hodila spíše jahodová blond.

 6. 9.10.2015 / 10:26

  Zkusit se má všechno a jak říkáš, jsi momentálně v takové pozici, kdy si to i můžeš dovolit. 🙂 Spíš bych ale volila ten ledový odstín do bíla, nebo možná do růžova. Ta úplně ledová jako do šediva/stříbrna či do fialova, by tě mohla hodně vygumovat. 🙂 Každopádně se těším na výsledek! 🙂

 7. Katka Hadidi
  9.10.2015 / 11:41

  Krásný den 😉 Svoje aktuální vlasy máš krásný, pod to bychom se podepsala myslím snad každá z nás! Myslím však, že popelavá bílá blond je super nápad! A myslím si, že i k odstínu pleti bude vypadat parádně – hned mě napadly Lottie Tomlinson (na novějších fotkách, kdy se jí to konečně za posledního půl roku vybělilo), Lou Teasdale nebo Princess Pia Mia. Všechny mají takovou opálenou olivovou pleť, tmavé obočí a jsou skvělé! Bohužel vím, že je na dlouhé lokte té fakt bílé docílit, je potřeba se doma potom občas mýt fialovým šamponem – za mě doporučuji Schwarzkopf, nebo ještě lépe londýnský Bleach 😉 Těším se na výsledek! ♥ @kacenka_hadidi

  • Katka Hadidi
   9.10.2015 / 11:44

   Jeste jsem zapomnela napsat např. bloggerku Annijor nebo Perrie Edwards v jejím platinovém období 🙂

  • 9.10.2015 / 11:48

   Mě na tom nejvíc děsí hlavně to dobarvování, protože jsem zvyklá chodit ke kadeřníkovi, jak se mi zamane a pravidelné návštěvy zrovna neprovozuju. Ale vypadá to fakt super, tak uvidíme!:) A moc děkuji za tipy, stříbrný šampon se bude hodit asi při každém blonďatém barvení!:)

 8. 9.10.2015 / 12:04

  Jak jsem se podívala na všechny inspo fotky, hned mě zaujala ta “jahodově” blond a hrozně by mi k tobě šla! Ale jako myslím, že ať si dáš jakoukoliv z těch vybraných, budou Ti slušet všechny:))

 9. Hanik
  9.10.2015 / 12:47

  Do růžova!

 10. 9.10.2015 / 13:02

  asi se mi libi vsechny 3 varianty – na ostatních holkách. Já osobně bych si takovou tu do stříbrna neudělala, ale líbí se mi to, stejně jako spodní dva odstíny 🙂 ani nevím co bych ti poradila, ale jsem si jistá, že s kadernici neco vymyslite 🙂

  ClaudiasNewLife

 11. Míša
  9.10.2015 / 16:14

  Myslím si, že z obrázků by ti slušelo vše – ale nejméně asi ta platina. Já sama s ním mám hrozně špatnou zkušenost. Nosila jsem jí skoro 2 roky a dost mi zničila vlasy. Taky cca po dvou týdnech od kadeřnice se platina lehce zbarvuje do žluta a celkově už nevypadá tak hezky. No a jako poslední a asi největší negativ – opravdu člověk pak působí vyblitě, nebo aspoň já jo 🙂 Být tebou zkusím třeba nějaký ten odrost udělat schválně, nebo přeliv 🙂 Já osobně na tohle doporučuji Marcelku z Toni&Guy v Dlouhé:) Jsem zvědavá do čeho půjdeš! Ale jak jsem ti psala minulý víkend na instagramu, tak ti to moc sluší – i když jsi měla vlasy částečně schované pod kloboukem 🙂 ( u té bageterie na Příkopech :))) ) .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?