Nails Rescue Kit

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jednu nevýhodu má skvělá práce přece jenom má! Pohybuju se v prostředí, kde je tolik krásných věcí a člověk se někdy prostě neubrání pocitu, že to všechno musí mí taky. S tím, že na luxusní kabelky si budu muset ještě nějakých pár desítek let počkat, jsem se už smířila… Ale když třeba fotíte produkty ze Sephory, tady může člověk (čti beauty blogger) jen těžko vzdorovat. Takže když jsem viděla tyhle pěkné lahvičky kompletní péče o nehty, pak se podívala na mé ze stresu okousané  a polámané nehty, má cesta z práce domů vedla ještě přes zastávku jménem Sephora. Díky bohu za jejich 2+1 akce, hned mám pocit, že vlastně tím nákupem tak trochu šetřím!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na mých nehtech bohužel lak příliš dlouho nevydrží, dva dny bez porušení bývají maximum a většina mých kamarádek s přírodními nehty to má velmi podobně. Všechny ale možná děláme jednu základní chybu – nepoužíváme base coat, ani top coat. Base Coat, neboli první vsrtva, má nehet vyhladit, posílit a připravit na použití dalšího laku. Stačí jedna velmi tenká vrstva a uvidíte rozdíl. Barevný lak se pak mnohem lépe nanáší, vaše nehty nebudou žloutnout a ještě navíc budou zpevněné a posílené. Tenhle Sephora Protection Base Coat funguje naprosto skvěle, rychle zasychá a následné barevné lakování je mnohem jednodušší. Nehty se mi přestaly třepit a jsou mnohem pevnější!

Po barevném lakování  by měl na řadu přijít Top Coat, který barevný lak ochrání, pomůže mu rychleji ztvrdnout a hlavně prodlouží jeho výdrž. Po Top Coatu ze Sephory jsou nehty krásně lesklé a světe div se, lak mi vydržel 5 dní!!! A věřte mi, mé nehty dostávají pěkné zabrat, takže to bylo 5 dní v “plném provozu”!:)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nehty nikdy nebudou pevné a zdravé, pokud bude zanedbaná nehtová kůžička. A protože jsem byla samý záděr, pořídila jsem si Cuticle Care, který kůžičku zjemní a zvláční, takže je opravdu jednoduché ji pomerančovým dřívkem zatlačit. Balení s pipetou je velmi prakické, na nehet dostanete jen tolik produktu, kolik potřebujete. Olejíček má navíc velmi příjemnou vůni a vypadá to, že vydrží poměrně dlouho, používám ho snad každý den a vůbec neubývá.

Snad jediný produkt, ze kterého jsem trochu zklamaná je Universal Beautifier. Mělo by se jednat o péči, která vám vykouzlí krásné, zdravě vypadající nehty. Nehty jsou po nanesení opravdu růžovější a na první pohled zdravější, žádný jiný efekt ale pro mne tato péče nemá, protože nehty vždy ještě přelakovávám barevným lakem. Rozhodně to bude ale skvělá vychytávka pro ty z vás, které si nehty nelakují a chtějí jen povzbudit jejich zdravě vypadající vzhled.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lakování nehtů si (na rozdíl od mytí vlasů) docela užívám, je to pro mě určitá forma relaxu, kdy vím, že mám chvíli jen pro sebe. Většinou si ale nehty lakuji až pozdě večer, takže nestihnou pořádně zatvrdnout a ráno se pak budím se vzorem našeho povlečení na mých nehtech. Asi to všichni znáte, že? Urychlovače schnutí laku jsem vyzkoušela už poměrně dost, ale vždy mi na nich něco vadilo. Nepříjemná vůně, povlak, který se mi udělal na prstech apod. Express Dry od Sephory ale zatím vypadá jako trefa do černého! Nehty jsou v mžiku úplně suché a já se klidně můžu beze strachu zachumlat do peřin!

Vyzkoušely jste už něco z téhle řady? Používáte Base Coat a Top Coat, nebo lakujete rovnou barevný lak?

Mějte se krásně!♥

Your Miss A

 

Follow:

4 Comments

 1. Sabča
  14.10.2015 / 9:29

  Skvělý článek!! Laky si pořídím, kolik stály? 🙂

  • 14.10.2015 / 10:25

   Děkuji Sabčo! Cenu si teď z hlavy vůbec nevzpomenu, ale kouknu na to a dopíšu to do článku!:)

 2. 14.10.2015 / 14:40

  zaujal mě ten express dry sprej 🙂

 3. Martina
  14.10.2015 / 22:09

  Super článek, zitra si za odměnu dam obkouknutí v Sephore :)) (uz ted vím, jak to dopadne :D)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?