Wine nails battle

7

Krásný začátek nového týdne! V minulém článku jsem vám sice ukázala, že mé podzimní líčení se nese spíše v duchu barev popadaného listí a vínové rty mne letos minuly, co by to byl ale za podzim, kdyby se tahle barva neobjevila alespoň někde? Takže když ne na rtech, na nehtech rozhodně ano! Vínové nehty nosím sice celoročně, ale právě na podzim jsou úplně jako dělané! Perfektně ladí k horkému svařáku a vůbec nevadí, že letní opálení už dávno zmizelo, naopak na světlé pleti vypadá tahle barva ještě lépe. A protože jsem přece jenom ten beauty blogger, jeden odstín vínové mi prostě nestačí. Tady máte sbírku mých nejoblíbenějších. A proč právě tyhle laky? 

8

První miláček a můj jediný lak od této značky – Chanel v odstínu 18 Rouge Noir. Tanhle krasavec je fakt drahá záležitost, co vám budu povídat… Ale je to tak krásná vampy tmavě vínová barva a hlavně ten pocit, mít něco takového ve sbírce, ach… Asi jako Louboutinky pro milovníky bot. První aplikace byl pro mě každopádně dost velký šok! V první vrstvě dělá kartáček příšerné šmouhy, barva taky nic moc… Ale ve druhé najednou nastane zázrak, není třeba žádný top coat, barva je nádherně lesklá, sytá a připomíná gelový lak. Výdrž je velmi slušná, 4-5 dní. Už dlouho sháním lak, který bude mít stejnou barvu, ale mé snahy jsou prozatím poměrně marné. Chanel Rouge Noir je prostě jenom jeden!

9

Essie Wicked je asi nejpodobnější zmiňovanému Chanelu, akorát 3x levnější a to Essie laky rozhodně nepatří k těm za pár korun. Jen ta aplikace, já jsem prostě Essie kartáčkům nikdy nepřišla na chuť a neumím s nimi pracovat. A to přitom dělají tak krásné barvy! Pokud mám ale náladu na tmavě vínové nehty a je mi líto na sebe patlat Chanel, sahám po něm, i kdy při té aplikaci trochu trpím. Výdrž je ale opět velmi slušná a je to zkrátka lak, ke kterému se ráda vracím.

10

Tenhle lak naprosto miluju! O.P.I. v odstínu Lincoln Park After Dark je téměř černá barva, která háže na světle vínové odlesky. Taková ta unikátní barva, která vypadá nenápadně, ale pak udělá ten úžasný efekt… Chápete, ne?:D Ideální odstín, když nechcete klasické černé nehty. Navíc je lakování díky tlustému a plochému kartáčku (opravdu je tlustý, špatná fotka…) opravdová rychlovka.

11

Sehnat pěknou vínovou barvu v drogerii je pěkný oříšek. Astor v odstínu 307 Red My Mood je ze všech zmiňovaných laků nejvíc červený. Slibovaných deset dní sice opravdu nevydrží, ale má skvělý kartáček a velmi dobře se s ním pracuje. Jeden z mých nejoblíbenějších drogerkových laků.

IMG_2373

Tady malá ukázka toho, jak barvy vypadají v reálu. Čím si lakujete na podzim nehty vy?

Užijte si zbytek neděle!

Your Miss A

Follow:

10 Comments

 1. 26.10.2015 / 11:37

  Krásné odstíny. Já vlastním tentýž Astor a mám jej moc ráda. 🙂

 2. Lenka
  26.10.2015 / 12:09

  Na té poslední fotce vypadají všechny podobně:-D …a technická poznámka, když tě rozčiluje štěteček, proč nepoužiješ z jinýho laku?:-)

  • 26.10.2015 / 16:19

   O to právě trochu šlo, že vypadají všechny skoro stejně…:) S tím štětečkem mě to nikdy nenapadlo, to se ale musí nějak vyčistit předem, ne? Nebo jak to řešíš?

 3. Petra
  26.10.2015 / 12:11

  Chanel a OPI mám a jsou na podzim naprosto super! Skvělý článek!

 4. misros
  26.10.2015 / 12:53

  Ahoj, zase fajn článek 🙂 Já laky Essie miluju, ale ne vždycky tomu tak bylo…dřív totiž dělali úzký dlouhý štěteček, s nímž to prostě nedávám. A tak jsem na ně na nějakou dobu zanevřela. Ale teď, když je štěteček kratší a šiší, je to paráda a spousta jich kryje v první vrstvě, juch! Ale pozor pozor, štětečky v USA jsou pořad dlouhý a úzký, už jsem se nechala nachytat.

  • 26.10.2015 / 15:13

   To vůbec nevím, že dělají s širším štětečkem! Já mám všechny s tím se prostě lakuje dost blbě. Tak moc díky za tip!:)

 5. 26.10.2015 / 14:32

  Ten OPI vypadá úžasně, jsem milovník těchto odstínů celoročně, nějak si ani v létě nepotrpím na nějaké neonky :D:) super článěk opět!:)

 6. 3.11.2015 / 18:30

  Nějak se nemůžu rozhodnout, který se mi líbí nejvíc. Ten OPI mi přijde, až moc do černa a jinak jsou si hodně podobné. Každopádně jednou bych chtěla vlastnit nějaký krásný od Chanelu 🙂 Zatím si ale v pohodě vystačuji s těma drogerkovýma 😀
  P.S. Máš hrozně supr blog! Objevila jsem tě na Blogerce roku a máš ten jediný blog, který se mi z nominovaných (které jsem neznala a že jich bylo víc než půlka) líbil!

 7. 15.11.2015 / 12:13

  Já poslední dobou miluju nude nehty. Čím víc slynou s kůží, tím líp. Ale tmavé jsou na podzim super, ten OPI se mi hodně líbí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?