Hello my new hair routine

IMG_2432Pěkný začátek nového týdne mí milí! Já vím, asi se to na vás valí ze všech blogů, ale i já vám musím neskutečně moc poděkovat za to, že jste mě svými hlasy dostali do TOP 10 Czech Beauty Bloggers! Vůbec si nedokážete představit, jakou radost mi to udělalo! Takže milionkrát díky! A pokud máte pocit, že si zasloužím hlas i ve finále, můžete mi ho dát tady. Ale teď už k dnešními článku. Co se týče vlasů, nikdy nejsem úplně spokojená, takže produkty střídám jako na běžícím pásu. Pokud sledujete i můj instagram, asi jste stihli zaregistrovat, že se ze mě stal tak trochu Marsmallow. Má přírodní barva už mě nudila k smrti, tak jsem si řekla, že vyzkouším nějaký pořádný odvaz. Ano, světle růžový přeliv je pro mě, která má stejnou barvu vlasů už 25 let, opravdová opičárna! No a s novými vlasy musí samozřejmě přijít i nové přípravky na styling. Bez čeho teď nedám ani ránu?

IMG_2435

Objem, objem, objem, neustále omílané téma a neustálý hon za hledáním toho nejlepšího přípravku. Mám vyzkoušeno už opravdu asi úplně vše, kromě různých past a krémů. Takže přišel čas i na ně. Tenhle Volume Plumping Whip od Toni&Guy měl ještě ke všemu pěkné balení, četla jsem na něj samou chválu od holek s úžasnýma vlasama, takže představa, že budu vypadat nějak podobně, mě zlákala. První aplikace byla totální katastrofa! Krém se má vetřít do umytých vlasů, pouze ke kořínkům, v malém množství a pak jen vyfoukat kulatým kartáček. Znělo to skvěle! No jenže já jsem si řekla, že na mě malé množství nebude fungovat, tak jsem do toho pořádně hrábla, foukala a místo krásného objemu jsem vypadala, jako kdybych si asi měsíc nemyla hlavu. Zkrátka někdy je méně prostě více. Dala jsem mu ještě šanci, tentokrát jsem opravdu použila jen malé množství a ejhle, nádherný objem byl na světě! Takže pozor, opravdu stačí strašně málo produktu, jinak vlasy vypadají příšerně mastné. Skvělé je, že objem vydrží více dní, vlasy jsou tvarovatelné, takže když si je trochu načechrám prsty, krásně se nadzvednou. Nikde nic nepoletuje, vlasy drží tvar do dalšího umytí a ještě ke všemu pěkně voní.

IMG_2441

Lak na vlasy je taková každodenní rutina. Střídám je poměrně často, ale nejraději mám stejně ty od Toni&Guy. Nesnáším totiž tu příšernou vůni většiny laků a tahle je jedna z mála, která mi dokonce voní. V sychravém počasí se navíc hodí silná fixace, což tenhle Firm Hold Hairspray naprosto splňuje, vlasy nejsou slepené a pokud si vlasy vlním, tak i nějakou chvíli vydrží (mám super rovné hřebíky, takže se to nestává příliš často). Určitě se k němu bud ráda vracet.

IMG_2436

A teď něco k mé barvě, na kterou se tolik ptáte. Tak za prvé, byla jsem v Toni&Guy na Michalské u Katky Muratové a vřele doporučuju! Sice si trochu připlatíte, ale tahle slečna zkrátka ví, co dělá. Přišla jsem tam s tím, že vlastně vůbec nevím, co chci, ale tohle už mě neba a odcházela jsem maximálně spokojená, snad jako nikdy! Vlasy mi zesvětlila melírem, nedávala mi ho od hlavy, takže když budou vlasy růst, nebudu mít žádný nepěkný odrost. Použila Fibreplex, což je nějaká skvělá novinka v oblasti zesvětlování vlasů. Ty se neničí a vlasy se tak mohou beze strachu zesvětlit o několik odstínů. Nejsem odborník, víc jsem si toho z Katčiné přednášky nezapamatovala, ale tak zdravě vypadající vlasy jsem měla napsledy asi ve dvou letech. Po celé téhle procedůře mi dala ještě růžový přeliv, použila Schwazkopf v odstínu Strawberry a já odcházela s růžovou hlavou! Samozřejmě, že jsem se trochu bála, ale výsledek byl vážně něžný a v podstatě úplně přirozený. Přeliv se velmi rychle vymývá, takže jsem si tónovací krém pořídila sama a sem tam ho na vlasy sama doma použiju. Pokud to chcete zkusit doma, nemáte se čeho bát, jen myslete na to, že ke krému musíte dokoupit i aktivátor, jinak se nic dít nebude!:) A tady ještě iPhonová ukázka barvy hned po návštěvě salonu.

IMG_4576

Jak se vám růžová na vlasech líbí? Šli byste do toho? Přeji vám krásný týden!

Your Miss A

Follow:

8 Comments

 1. Lucka
  9.11.2015 / 19:49

  Vlasy se moc povedly, je to šmrncovní 😍 Mohla bych se zeptat, jestli ses u Katky nejdříve objednávala na konzultaci nebo si šla rovnou? Moc děkuju

 2. ib
  9.11.2015 / 20:57

  Si nádherná a vlasy sú super. Na tvoj blog som narazila pred týždňom a stal sa mojím obľúbeným 😊 Zbožňujem tvoje články. Len tak ďalej a idem za teba práve hlasovať.

  • 9.11.2015 / 21:09

   Děkuji moc! Budu se snažit bavit tě i nadále!:*

 3. lilit
  10.11.2015 / 15:33

  Ty vlasy ti neskutečně sluší :)) Mohla bych se zeptat, jestli si se ke Katce objednávala nejdříve i na konzultaci? Děkuji

  • 10.11.2015 / 15:36

   Děkuji! Vůbec jsem na konzultaci nešla, podle doporučen jsem vážně neměla obavy…:) Ale je pravda, že jsem se objednávala skoro měsíc dopředu, měla hodně plno.

 4. choc
  24.11.2015 / 23:16

  Ahoj, mohu vědět, kolik jsi cca platila za vlasy? Sháním dobrou kadeřnici v Praze 🙂 Děkuju!

  • 25.11.2015 / 15:56

   Ahoj! Přesně si to nepamatuju, ale bylo to kolem 4000… Je to sice dost, ale za dobré služby si člověk prostě musí připlatit, ještě navíc tady v Praze.

 5. Karolína
  24.2.2016 / 14:04

  Ahoj Alex, na tvůj blog jsem narazila úplnou náhodou, ale díky bohu za ní. Málokdo mě baví tak moc, jako ty, máš vážně super styl a hrozně dobře se čtou tvoje příspěvky. 🙂
  Můžu se tě zeptat na ten strawberry přeliv, jak dlouho jsi ho měla na vlasech působit? Mám stejnou blond jako tvou přírodní barvu a přeliv už mám doma, ale bojím se, abych to neměla moc intenzivní, strašně se mi líbí tvůj soft odstín.
  Děkuju moc a přeju hodně štěstí. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?