With Love

PAV_7154

Krásný pátek! Dnešní článek bude možná trochu jiný, než obvykle, ale pokud máme my blogeři alespoň nějaký vliv, měl by se ubírat právě tímto směrem. Momentálně prožívám opravdu šťastné období, všechno se mi daří, ať už v osobním, či pracovním životě, těším se na každý nový den a večer usínám s úsměvem na tváři, jak je ten “můj svět” báječný. Ale taky si velice dobře uvědomuji, jak se tyhle krásné dny mohou ze dne na den změnit. V médiích se každodenně objevují zprávy o přírodních katastrofách, válkách, teroristických útocích apod. Všichni ti lidé, kteří přišli o své blízké, své domovy, svůj svobodný život, totiž dost možná žili stejně šťastně jako já. A jeden jediný okamžik způsobil, že už nikdy nebudou žít jako dřív. Možná se vám zdá, že všechno to zlé se děje daleko od nás a nás samotných se to přece vůbec netýká. Poslední zprávy ale svědčí o naprostém opaku a i my, “civilizovaní evropané”, budeme možná jednou potřebovat pomoc od druhých. Přestože bych vám z celého srdce přála, ať se do ničeho podobného nikdy nedostanete, neotáčejte se k těm, kteří pomoc potřebují, zády. Nikdy totiž nevíte, kdy vám na oplátku budou pomáhat právě oni. 

PAV_7189

Značka Trollbeads přišla s nádherným nápadem – spojit své síly s organizací Červený kříž a vytvořit něco na pohled krásného, ale zároveň velmi užitečného. Navrhli náramek, jehož výtěžek půjde celý právě na činnost Červeného kříže, který pomáhá ročně zhruba 85.000.000 lidem, kteří se ocitli ve velmi vážné životní situaci. Od dnešního dne si můžete náramek pořídit za 1260 Kč ve všech značkových prodejnách Trollbeads, nebo na jejich internetové stránce a pomoci udělat svět o něco lepší.

PAV_7173

Já už ten svůj doma mám a kromě toho, že mou ruku zdobí krásný kousek, hřeje mě pocit, že jsem udělala nějakou utrápenou duši alespoň o něco šťastnější. Nebuďte k okolnímu světu lhostejní a pomáhejte!

Your Miss A

Follow:

4 Comments

  1. Renata Soukupova
    20.11.2015 / 9:45

    Alex, jesteze jsem objevila tvuj blog, diky backstage. Strasne rada ctu tve clanky a za tenhle posledni moc dekuju! Mas pravdu, ze mozna tohle je i odkaz vas blogeru – sireni pomoci a poukazovani na to abychom nebyli lhostejni. Jsem na materske a pri predstave, ze by me dve deti trpely je mi uzko a stejne uzko je mi z toho, ze nektere jine deti, nebo lide trpi, zatimco my jsme v teple u jidla a snad i relativne zdravi (a vzhledem k deni ve svete doufam, ze to jeste dlouho tak bude) Takze naramek si poridim, protoze castka za nej neni zanedbatelna a pokud jde cela na pomoc, tak je o to cennejsi. Bonus k tomu – je krasny 🙂 Diky za to, Alex!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?