Quick and easy trick!

quick tip

Původně jsem měla v plánu úplně jiný článek, ale okolnosti mě donutily vyzkoušet jeden můj starý, za to několikrát osvědčený trik. Úterní volno jsem propojila s výletem do mého rodného města a ani nevíte, jak moc jsem si odpočinula. Ta rodičovská a psí láska mi dodala tolik energie, že jsem šla dokonce sama od sebe běhat!!! Ale o tom jindy. I když líčení a kosmetiku vážně zbožňuju, dost jsem se těšila, že si od toho všeho odpočinu (respektive má pleť), protože už asi měsíc v kuse chodím do práce i o víkendech a ta si prostě nějaké líčení žádá. Až jsem zapomněla na to, že večer vyrážím se svou nejlepší kamarádkou. Přepadla mě trochu panika, skoro všechno jsem si půjčila od mámy, ale s řasenkami se to prostě nedělá. Takže jsem musela sáhnout velmi hluboko do šuplíku a vytáhnout jednu starou, zaschlou chudinku. A díky tomuhle easy triku jsem si v klidu mohla vykouzlit černočerné řasy!

quick tip 2

Někdy se prostě stane, že nemáte řasenku ani dva měsíce a už vám dělá hrudky a vůbec nemaluje. Vše, co potřebujete k jejímu vzkříšení je sklenice s horkou vodou a ona vyschlá řasenka.

quick tip 3

Ujistěte se, že je řasenka pořádně zavřená! Pak ji celou ponořte do horké vody a počkejte dvě až tři minuty. Díky teplu se ztuhlý obsah řasenky uvolní a vy máte další týdny k dobru.Řasenka bude trochu víc tekutá, žádné hrudky a nevzhledné řasy á la pavoučí nohy! No jen se přesvědčte sami, budete mrkat!:)

Máte nějaký ověřený beauty tip? Sem s ním!:)

Krásný zbytek neděle!

Your Miss A

Follow:

7 Comments

 1. Martina
  22.11.2015 / 16:03

  Ty jsi me snad rano musela slyset :O, kdyz jsem svoji ,,unavenou” rasenku premlouvala, aby nehrudkovatela a jeste jedno ranni pouziti vydrzela. 😀

  Jdu to hned zkusit, jestli se chudinka vzpamatuje a poslouzi jeste :))
  Dekuji za radu :)))

  Mohlo by to takhle fungovat i se sklenenou lahvickou od make-upu, kdyz dojde a uz z nej nejde nic vydolovat, horka voda by mozna taky mohla splnit svuj ucel.

 2. 25.11.2015 / 15:48

  Super tip! A naprosto ti rozumím. Já jsem už 2 měsíce v Bulharsku a brutálně mi tu chybí domácí jídlo a taková ta rodinná atmosféra 😀

  http://lifestylebykej.blogspot.cz

  • 25.11.2015 / 15:56

   Tak ať ti to rychle uteče! Já už se nemůžu dočkat Vánoc!:)

 3. Veronika
  3.12.2015 / 20:20

  Ja do riasenky kvapnem 1-2 kvapky očných kvapiek. Ale to sa mi stalo len raz, inak riasenky jednoducho vyhadzujem. Aj jeď ju ˝oživím˝ už to stejne nie je ono.

 4. 8.1.2016 / 20:37

  Wow, to je skvelé, musím to vyskúšať, teraz sa mi síce tento problém nestáva, ale človek nikdy nevie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?