I’ve been a good girl…

1

Doufám, že jste si všichni užili ten nejkrásnější čas se svými nejbližšími, já tedy rozhodně ano a ještě chvíli v tom budu pokračovat. Je skvělé úplně vypnout a nic nedělat, v poslední době jsem tenhle pocit příliš neznala. Ale přiznám se, trochu mi to už leze na mozek a ačkoli jsem si řekla, že si dám od počítače úplné volno, hlavou mi šrotuje asi milion nápadů na články. Jenže vzhledem k tomu, že jsem daleko od své kosmetické základny, zrealizovat je budu moct až po novém roce. Tak tady pro vás mám alespoň pár fotek některých mých vánočních dárků. Já byla letos asi vážně hodná!:)

2

Je vidět, že má marble obsese už se rozkřikla! Moje sestřenka zkrátka ví, co budu s radostí každý den nosit. A v kombinaci s tou fialovou rtěnkou…Yes, please!

3

Tenisky miluju, boty do špičky taky. Takže co víc si mé srdce mohlo víc přát, než kombinací obojího?Point Court Adidas inspirované tenisem byly láska na první pohled, o to víc jsem byla smutná, že nikdy nebyly v mém čísle. No táta je zkrátka kouzelník a zřejmě má vážně dobré styky s Ježíškem…

4

Můj muž ví, čím mi vykouzlit úsměv na tváří! Nádhernou knihou, která vás provede 150-ti lety v módním průmyslu, už listuju skoro týden a jsem naprosto nadšená. Člověk se stále dovídá nové věci o fascinujících lidech, kteří hýbali módním světem. No a Starbucks tumbler udělá milovníkům kávy a čaje vždycky velkou radost, obzlvášť těm, kteří si na všechno berou brčka… Skvělé bylo, že jsme si tumblery se setřenkou daly vzájemně, aniž bychom o tom věděly, zkrátka spřízněné duše!:)

Co jste našli pod stromečkem vy?

Mějte se krásně a užijte si poslední týden letošního roku!

Your Miss A

Follow:

7 Comments

 1. Magdalena
  27.12.2015 / 19:06

  Knížkou bych pravděpodobně dokázala listovat hodiny a hodiny. Věřím, že je to obrovský zdroj zajímavých informacích a spousta inspirace. A ty boty jsou naprosto dokonalé hned bych je brala taky, a to i přesto, že co se týká tenisek, tak můj botník okupuje výhradně Nike. Zkrátka tenisky, bílá barva a navíc ještě do špičky jsou dohromady perfektní.

 2. Tereza
  27.12.2015 / 22:00

  Ta knížka vypadá hezky, takové mám ráda 🙂
  HAUTE BASICS

 3. 28.12.2015 / 12:20

  Ta knížka je opravdu nádherná! Takových nikdy není dost. Mě osobně mrzí, jak je jich u náš málo. Strašně blbě se shánějí knížky o některých návrhářích :/

  http://lifestylebykej.blogspot.cz

 4. Oz
  28.12.2015 / 16:23

  Milujem tvoje fotky, som očarená! 🙂

  sydneysleek

 5. 28.12.2015 / 16:32

  To jsou moc krásné dárky. Super náušnice, rtěnka… A ta kniha by mě asi taky bavila 🙂

  Simple living blog

 6. Martina Luškova
  8.1.2016 / 13:18

  Prosím, kde sa dajú objednať tie boty?
  nikde ich neviem nájsť v mojom čísle 😢😢😢😢😢

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?