Beauty Tip #3

Nails

Poslední týden jsem měla nehty v katastrofickém stavu a přestala je lakovat, což se ukázalo jako docela dobrý nápad. Ani jsem nevěřila, jak rychle se bez těch chemických koktejlů, které jim co dva dny dopřávám, dají do pořádku. Vydržela bych to i déle, ale bez nalakovaných nehtů to prostě není ono, jako by mi něco chybělo a můj outfit nebyl kompletní… Jediné, co mě opravdu nebaví je ten samotný proces. Sice jsem se to za ta léta praxe neučila, ale stejně sem tam při lakování přetáhnu (obzvlášť, když lakuju červenými odstíny, které samozřejmě nejdou odlakovat). A k tomu se váže můj dnešní tip – jednoduchý návod, jak zabránit laku po celých prstech!

Co budete potřebovat? Lak na nehty, starou dobrou vazelínu a tyčinky do uší.

Jak postupovat: Ještě než začnete lakovat nehty, naberte si na tyčinku vrstvu vazelínu a opatrně s ní potřete kůžičku kolem nehtů. Jen dávejte pozor, aby se vazelína nedostala na nehty. Teď si můžete bez obav nalakovat nehty a nemít hrůzu z toho, že přetáhnete. Jakmile bude lak úplně suchý, utřete si okolí nehtů papírovým ubrouskem. Voilá, hotovo, perfektní manikúra jako ze salónu je během pár minut na světě!

A proč to celé funguje? Vazelína vytvoří bariéru mezi kůží kolem nehtů a lakem, takže lak nemá šanci na prstech zaschnout. Já to používám hlavně, když si lakuju nehty na nohou, protože gymnastika mi není úplně blízká a většinou jsem pomalovaná až pod kolena!:)

Užijte si neděli, já vyrážím na pořádnou procházku zasněženou Prahou!

Your Miss A

Follow:

10 Comments

 1. Martina
  24.1.2016 / 13:41

  Ten prstyneeeeek je bozi Alex !
  Mam takovy dotaz mimo 😀 chtela bych se zeptat, kde jsi poridila to super prouzkove povleceni, ktere znam z fotek ?
  Moc dekuji 🙂 🙂

  • 24.1.2016 / 16:36

   Děkuji Marťo! Povlečení je z Ikea, pořád ho tam mají!:)

 2. 24.1.2016 / 15:06

  Také to dělám, nebo spíš nějakým olejíčkem, protože jsem děsný patlal! 🙂 Jinak nezkusila jsi výživu od NAILS INC? Mně dala nehty do pohody raz dva.

  • 24.1.2016 / 16:35

   Nezkusila, ale kouknu na něj! Děkuji za tip!:*

 3. Judita
  24.1.2016 / 17:27

  ďakujeme! Odkud je ten prsten, prosím?

 4. 24.1.2016 / 18:58

  Bílý lak je nej 🙂
  S nenalakovanými nehty to mám úplně stejně jako ty. Mně baví i ten proces lakování, je to pro mě relax. Ale kdybych se měla lakovat každé 2 dny, tak to nevím. Já mám lak většinou 7-10 dní a už tak mi přijde, že se pořád jenom lakuju 🙂

  Simple living: Chia snídaně ve skle

 5. Michaela Nováková
  1.5.2016 / 17:44

  Z kade mas ten krásny lak? Je úžasný !!

 6. 11.6.2016 / 22:29

  Vďaka za tip, kedysi som v lakovaní bývala dosť nemotorná, dnes som na tom už lepšie, všetko je o praxi, ale s vazelínou som to teda fakt neskúšala.
  http://biankacosmetics.blogspot.sk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?