Favourite Lip Combo

lips5

Pěkný čtvrtek přeji! Někdy si říkám, že jsem opravdu příšerná beauty blogerka. Ráda zkouším nové věci, ale když mě nadchnou, používám je nonstop. Mám doma už poměrně slušnou zásobu produktů a ve finále používám stejné tři pořád dokola. Přesně takhle to mám teď s produkty na rty. Konečně jsem si koupila neustále vyprodanou rtěnku Velvet Teddy od MAC a od té chvíle nenosím nic jiného. Já vím, možná je to trochu nuda, ale když já si nemůžu pomoct. S hnědými odstíny je to totiž poměrně problematické. Najít ten správný, který vám nepřidá dvacet let, nebo z vás neudělá hvězdu let devadesátých, může být nekonečný příběh. A když se to pak podaří, nemůže se přece nikdo divit, že nechci nosit nic jiného.:) 

lips9

Rtěnky já můžu a i když nosím většinou hodně podobné odstíny, v šuplíku mi jich “pár” leží. Takže mohu s klidným srdcem říct, že nejvíc mi sedí právě ty od MACu. Nemají žádnou výraznou parfemaci, dlouhou na rtech vydrží (hlavně ty se satin a matte finishem) a navíc tam seženete každý odstín. I tu vaši ideální hnědou!:) Velvet Teddyho proslavila Kylie Jenner a byl všude na dost dlouhou dobu vyprodaný. Podle oficiálních stránek je to tmavá béžová barva, podle mě teda spíš rezavo-hnědá. Každopádně je to přesně ten odstín typu “mé rty, ale hezčí”. V mém případě mnohem hezčí!:) Velvet Teddy je matná rtěnka, takže se dá očekávat slušná výdrž. Bez problémů přežila celodenní mluvení, pití, jezení a stále vypadala krásně. A když pod ní dám ještě tužku na rty, je to neslíbatelná kombinace.

lips

Najít tužku ve stejné barvě, jako je rtěnka může být pěkný oříšek. Já to trefila úplně přesně s Nougat Crisp od Gosh Copenhagen. Někdy bývají tužky příliš tvrdé, špatně malují a rty zbytečně vysušují. Tahle je krásně krémová a ačkoli je matná, rty nejsou vysušené ani trochu. Dá se sehnat ve Fann parfumerii a jsem si jistá, že to není poslední tužka od Gosh, kterou jsem si pořídila.

lips2

Pokud chcete, aby rtěnka držela na rtech co nejdéle, vykreslete tužkou celé rty. Éra tenké linky kolem rtů (nejlépe ještě v jiné barvě) je naštěstí dávno pryč a konečně všichni pochopili, že tužka slouží hlavně k tomu, aby na rtech následně držela jakákoli rtěnka. Takže pokud vás trápí špatná výdrž vaší rtěnky, víte, co si pod ni máte obstarat.:)

lips3

Teď přichází řada na mého Teddyho a je to. Takže teď už stačí jen pac a pusa! Jak jste na tom vy? Používáte pod rtěnku i tužku?

lips4

 

P.S. Pokud jste na Velvet Teddyho čekaly, utíkejte pro něj. Znáte to, stačí jedna selfie od Kylie na instagram s touhle kráskou a je zase na dlouhé měsíce vyprodaná!

Your Miss A

Follow:

6 Comments

 1. Klára
  14.4.2016 / 22:12

  A jestli něco funguje stejně dobře,tak jsou to tvá doporučení!Tví make-up favorité jsou vždy naprosto nesehnatelní!Vyzkoušeno několikrát-čistič na štětce,krém nebo konturovací paletka-je to jedno!Vše vyprodáno v Praze a okolí!U posledního zmíněného must have jsem se dokonce potkala se slečnou,která na základě tvého blogu hledala totéž co já!Alex,prostě vedeš…:)

  • 14.4.2016 / 22:30

   Nene, kecáš!:D tak to vypadá, že by mi měl konečně někdo začít platit zlatem a drahým kamením.:D Každopádně mě to nesmírně těší!:*

 2. 15.4.2016 / 17:30

  Nádherný odstín, sluší ti! 🙂
  Já tužku pod rtěnku moc nepoužívám, nechce mi kupovat ke všem rtěnkám stejná tužka 🙂 Dám rovnou rtěnku, 2x obtisknu a přetřu lip jacket od W7 a drží 🙂

  Simple living: Úkolníček na jaro

 3. Kiki
  20.4.2016 / 20:22

  Vypadáš úplně jako sienna miller na billboardech 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?