Mums, we love you!

Lush2

Pěknou středu všem! Víte, co nás čeká tuhle neděli? Budeme oslavovat naše úžasné maminky. A protože nám každým dnem věnují tolik lásky a péče, měli bychom jim to alespoň trochu vracet. A co potěší snad každou ženu? No samozřejmě, že kosmetika. A když je k tomu ještě neskutečně voňavá, šetrná k přírodě a maximálně pečující, skončí nakonec i v nákupním košíčku nejedné dcery… Jasně, že je řeč o značce Lush, která si letos pro maminky opět připravila slušnou nadílku. Takže jestli ještě pro maminky nic nemáte, možná vás můj článek zachrání. A jestli máte, tak si udělejte radost alespoň sobě…:)

lush1

Yummy mummy alias ten nejvoňavější sprchový gel na světě. Pokud máte suchou pokožku, je dobré začít právě už u sprchového gelu a nedohánět to pak jenom krémy a olejíčky. Tenhle gel obsahuje kakaové máslo a esenciální oleje, které pokožku vyživí a zanechají na ní úžasnou vůni. Prodává se v různých velikostech, já vyzkoušela to maličké cestovní balení a musím si dojít pro to největší, než mi tuhle limitku vyprodají.

Lush3

Pokud milujete dlouhé romantické koupele, koupelová bomba Rose Bombshell bude to pravé ořechové. Kromě nádherné citrusové vůně, kterou snad u Lush věcí nemusím ani zmiňovat, uvolní do vany okvětní plátky ze žlutých růží a vy si můžete alespoň na pár minut prožít romantiku jako z hollywoodského filmu.

Další koupelová libůstka, navíc ještě neskutečně vtipná, je pěna do koupele napodobující čajový sáček. Takže pokud jste nestihly čaj o páté, můžete to večerní koupelí s Flowering Tea napravit. Stačí pěnu podržet pod proudem tekoucí vody a začnou se dít věci. Spoustu bublinek, blahodárných ingrediencí a na závěr malé překvapení – koupel bude plná malých okvětních lístků. A pokožka hydratovaná, jemná a voňavá. Skvělá zpráva na závěr – “čajový sáček” je na víc použití, já si s ním užila dokonce 4 koupele.

Lush5

Mýdlo z tofu? Proč ne, v Lushi je možné všechno! Pokud ujíždíte na citrusových vůních, tohle ručně vyráběné mýdlo Sunrise si zamilujete. Šťavnaté tangerinky a sicilské mandarinky provoněly celý můj byt. Až mi nakonec bylo líto se s ním umývat, takže ho mám schované v šuplíku s pyžámky a každý večer voním jako mandarinka, sicilská!

A abyste si náhodou nemysleli, že si Lush pro maminky přichystal jen tohle, mám pro vás další várku fotek rovnou z prodejny. Roztomilé berušky, které se ve vaně promění v osvěžující pěnu, nebo třeba dárková sada obsahující ty nejvoňavější tělové produkty. Pokud chcete maminky opravdu odměnit,  koukněte na rozkvetlý dáreček obsahující bomby, pěny, sprchový gel… Mě ale úplně nejvíc nadchnul truhlík, který mimo koupelových a sprchových dobrot, obsahuje ještě semínka rostlin. Takže kromě toho, že budou maminky opečovávny skvělou kosmetikou, můžou si rovnou vylepšit svůj záhonek, nebo balkon, no není to roztomilé?

Co máte pro maminky letos nachystané vy? Vyhrává kosmetika?

Your Miss A

Follow:
Share:

7 Comments

  1. 8.5.2016 / 3:31

    Loved this so much <3 Love your blog in general! I recently did the Liebster award and nominated you ^.^ Feel free to come have a look! You don't have to do it if you don't feel like it, but your blog is one of my favourites so i'm just spreading the love!

  2. Kača
    27.5.2016 / 8:01

    Kdy už bude konečně nový článek? Chybí mi ty dny, kdy jsem věděla, že kliknu a bude tady další krása od Tebe….. 🙁

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?