Loving my nails

Krásný čtvrtek přeji! Řeknu vám, za ten měsíc a půl neblogování se mi tady nashromáždilo tolik beauty produktů, že nevím, po čem sáhnout dřív. A k tomu všemu je většina z nich vážně skvělých, takže čekejete pořádnou nálož testovacích a recenzních článků. Tak pojďme raději rovnou začít! Něco vám na sebe prásknu – pokaždé, když jsem nervózní (a že jsem teda v poslední době byla), začnu si kousat nehty. Já vím, není to zrovna něco, čím bych se měla chlubit, ale když už se tady nějaký ten pátek vídáme…:) Takže jakmile je okoušu, až to pěkné není, přichází fáze vzpamatování se a nadávání si, že je zase budu dávat pěkně dlouho do pořádku. Pak jsou většinou v tak žalostném stavu, že bez barevného laku nemůžu vyjít ven. Jenže někdy máme na práci lepší věci, než lakování nehtů a je fajn, když jsou nehty upravené a krásné i bez lakování. A já našla způsob, jak toho jednoduše docílit.

Upřímně, já moc těm hi-tech beauty pomůckám nakloněná nejsem, jsem prostě ze staré školy a mám pocit, že nejlepší službu stejně udělají úplně obyčejné věci (které v sobě nemají baterky). A asi bych si sama od sebe tenhle elektrický pilník od Scholl nepořídila. Když mi přišel k testování, byla jsem trochu skeptická, co vám budu povídat, ale hned po prvním použití mě dostal. Tohle je prostě super vychytávka, která během pá minut vykouzlí krásné a zdravě vypadající nehty.

Scholl “pilník” má 3 vyměnitelné nástavce, jeden na pilování, druhý na broušení a třetí na leštění. Líbí se mi, že si můžu nastavit intenzitu pilování. Hlavice pilníku se pohybuje nahoru a dolů a velmi šetrně piluje nehty. Trochu jsem se bála třepení, protože by se přece jen mělo pilovat jen jedním směrem, ale jsou to tak malé pohyby, že se žádného třepení bát nemusíte. Nejdřív si teda zpiluju nehty do tvaru nejhrubším nástavcem (žádný “šmirgl” to není, nebojte), pak vyhladím povrch nehtů dvojkou – tu ocení zejména slečny, které mají vlnité nehty s vroubkami a nakonec doleštím třetím nástavcem.

IMG_7320

IMG_7321

IMG_7323

Nehty jsou i bez laku krásně lesklé, světlé a hlavně zdravě vypadající. Skvěle funguje i na tvrdší nehty na nohou, s těmi mi udělal doslova zázraky. Mívám je totiž ze všech těch extra “pohodlných” bot podivně pokřivené, takže než obuju sandálky, musím na nich dost dlouho pracovat. A že to opravdu funguje dokazuje i fakt, že musím svému milému pravidelně jednou týdně dělat salon krásy s tímhle pomocníkem.

IMG_7325

Nejvíc mě ale potěšil vyživující olejíček na nehty. Vyzkoušela jsem jich vážně hodně, ale tenhle je o několik tříd výš. Nádherně voní, opravdu vyživuje a už po prvním použití jsou nehty hydratované, netřepí se a všechny záděry se s ním hojí rychlostí blesku. Nosím ho neustále s sebou a patlám si ho na nehty po litrech. Můj absolutní MUST HAVE! Pokud vás trápí záděry a suché nehty, rozhodně mu dejte šanci, troufám si tvrdit, že mně proces hojení ošklivých a okousaných nehtů urychlil mílovým krokem.

IMG_7327

Ačkoli lakování nehtů miluju a neustále vybírám nové a nové barvy, je fajn si od toho čas od času odpočinout. Když toho času moc nemáte, tak se pak musíte rozhodnout, čemu těch 20 minut 3x týdně věnujete. A co si budem vykládat, lakování to většinou nevyhraje. Zkoušely jste tyhle nehtové zachránce? Já mám teď políčeno i na jejich elektrický pilník na nohy, máte ho vyzkoušený? Co na něj říkáte?

Your Miss A

*Sponsored post
Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?