Ready, Steady, Party

10

Kde jsou ty časy, kdy mou jedinou starostí bylo, na který večírek s přáteli vyrazím… Dobře, s odstupem času uznávám, že studium na vysoké škole mělo i své plusy. Protančené noci, žádné starosti s ranním vstáváním, na přednášky jsme nemuseli a semináře si šlo nahradit. Poznáváte to? Bezstarostné „mládí“ vystřídala hora práce a místo protančených nocí teď dominují noci probděné, jestli všechno stihnu v termínu. A na party se dostanu jen velmi sporadicky a když už, rozhodně se nenesou v duchu divokých tanečků na baru. Naopak je to všechno nějak víc v klidu, nikdo se nepředhání, jestli vypadá lépe, nesoutěží v počtu vypitých drinků, hudba nehraje tak, že není slyšet vlastního slova. Vlastně bych tyhle večery s přáteli, kdy jen tak sedíme nad vínem, klábosíme a umíráme při záchvatech smíchu, za nic na světě nevyměnila. Nebudu vám ale tvrdit, že je mi úplně jedno, jak u toho vypadám. Není a pevně doufám, že nikdy nebude. Když už jednou za uherský rok mezi lidi vyrazím, chci se cítit skvěle. Jak vypadají mé přípravy na „party“? A bez čeho nedám ani ránu?

6

Ne, vážně ode mě žádnou divočinu, co se týče líčení, nečekejte. Chci se cítit hlavně příjemně, a to s umělými řasami a šílenou rtěnkou, v mém případě bohužel nejde. Na čem si ale zakládám, je výdrž produktů. Nechci se co pět minut kontrolovat, jestli je vše tam, kde má být, takže rozhodně sahám po dlouhotrvajících produktech a bázích. S podkladovou bází od Dermacolu vím, že nemůžu šlápnout vedle a s make-upem Esteé Laude Double Wear už vůbec ne. Na běžné denní nošení je sice trochu hutný, ale na večer je to jednička! Velmi dobře kryje, takže ho stačí opravdu málo, díky tekuté konzistenci se jednoduše nanáší (hlasuji za Beauty Blender) a hlavně vydrží i ten taneček, kdyby na něj přišlo. V poslední době do něj přidávám pár kapek Lumi drops od Gosh, které pleť krásně rozzáří.

8

Oči jsou v mém případě velmi jednoduché. Nejdříve nanesu trochu báze pod oční stíny a pak víčka vymaluju hnědými stíny. Světlejší do vnitřního oka, tmavší do vnějšího. Skvělá je NYX Dream Cacther paletka, se kterou můžu kombinovat do aleluja. Bez linky nevycházím, takže už jen pár tahů s gelovými linkami od  Maybelline, trochu řasenky Lash Sensational, která vydrží vážně všechno a jsem téměř hotová.

9

Na řadu přichází má momentálně nejoblíbenější část – rty. Vzdávám hold tomu, kdo vynalezl tekuté rtěnky. A NYXU za to, že přišla s tak úžasnými barvami. NYX Lingerie vydrží na rtech hodiny, takže už žádný strach z obtisknuté rtěnky na skleničce nebo na drahé polovičce. Já mám odstín 09 a 06 a nejraději je nosím obě!

1

Pak samozřejmě nastávají dlouhé hodiny strávené civěním do skříně… A nakonec stejně vyhraje ta nejjednodušší varianta. U mě teď vedou jednoduché střihy, takže šaty z COS storu byly láskou na první pohled. Navíc se dají nosit vážně se vším a troufám si tvrdit, že mým „žensky“ tvarovným bokům snad i lichotí.:) Teď bych vám moc ráda řekla, jak obuju podpatky, vezmu psaníčko a jdu, ale většinou to má úplně jiný konec. Místo podpatků obuju tenisky a ze psaníčka udělám messenger. Protože tak je mi prostě nejlíp! Takže tady máte fotodokumentaci, jak bych chtěla, aby to vypadalo, a jak to ve finále vypadá.

2

3

12

A víte co váš party look vystřělí do nebeských výšin? Ne, není to žádný drahý parfém, ani šperky, dokonce ani designerská kabelka. Ale obyčejný úsměv. Věřte nebo ne, ale ty nejjednodušší věci vždycky fungují nejlépe. Protože co může být hezčího, než šťastná a vysmátá holka? Tak si tohle léto pořádně užijte a nezapomeňte si doma rohlík od ucha k uchu!:)

4

Mějte se krásně a vysmátému létu zdar!

Your Miss A

P.S. Jestli vám zatím party výbava chybí, zkuste si o ni a spoustu dalších cen zasoutěžit na Léto se Signalem.

*Sponzored Post
Follow:

7 Comments

 1. Lucka
  18.7.2016 / 20:09

  Nádherná. Presne tento look se mi libi nejvic jednoduchy a elegantni. Nic preplacaneho. Tu rtenku nutne potrebuju! A tvuj usmev je dokonaly 🙂

  • Tale of Miss A
   Author
   18.7.2016 / 22:34

   Děkuji Lucko!💋 A věř mi, tu rtěnku rozhodně potřebuješ!:D

 2. Claudia
  18.7.2016 / 22:30

  Ty máš snad ty nejhezčí zuby, co jsem kdy viděla!

  • Tale of Miss A
   Author
   18.7.2016 / 22:35

   Ale nee, každopádně děkuji Claudi!:*

 3. Katka
  19.7.2016 / 15:31

  Nádherné, teda ty jsi nádherná. Jedna z nejkrásnějších žen a nejzajímavějších jaké jsem kdy viděla. A pokud ty máš málo vlasů, tak potom nic nechápu. Protože vypadají dokonale. Já sama mám docela dost vlasů, ale tak hrozně jemné, že pokud si je nevyfoukám, tak mám zplihlost a i tak mi špatně drží :(. Byla bych nejštastnější a a zároveň prosím o tutorial, o přesný postup a nejlépe videjko 😀 :), jak si vlasy upravuješ. Kdybych měla jednou takové vlasy, tak bych byla v sedmém nebi!

 4. Lucia
  22.7.2016 / 8:59

  ty rtěnky!!!!
  Alex a jaká je výdrž a pigmentace té Dreamcatcher paletky? konečně jedna, kde nejsou všechny stíny stejný a hlavně vypadají všechny také využitelné, tak bych pouvažovala 🙂

 5. Lucie
  1.1.2017 / 17:52

  Alex, prosím, odkud máš to super obdélníkové zrcátko na stůl? 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?