About one proud big girl

pa235356

Já vím, já vím, zase jsem tady půl roku nebyla. Ale slibuji vám, že svědomí mám čisté a rozhodně se jen tak neválím. Naopak, mám tolik práce, že nevím, kde mi hlava stojí, takže každá taková volná chvíle je pro mě naprosto posvátná. A přestože si tyhle chvíle obvykle užívám bez foťáku, pro jednou jsem udělala výjimku. To proto, že mi píšete, že byste občas nějaký ten outfit post i uvítaly a já dělám, co vám na očích vidím!:) Za odměnu, za to, že tady pořád chodíte! A jak to vypadá, když mám půl dne volna a můžu si užít můj milovaný podzim plnými doušky?

pa235305

Podzim je láska! Miluju tu vůni studeného vzduchu, křupání listí pod nohama, čas vrstvení, chumlání se do svetrů, teplých šál a nošení klobouků. Zatímco v létě doslova přežívám a móda mě vůbec nebaví, na podzim konečně ožívám. Na žádné velké experimenty mě ale moc neužije a ve výrazných barvách mě zřejmě neuvidíte, za to se držím svých oblíbených oversized střihů, neutrálních tónů a pánských prvků. To je tak, když máte pocit, že vypadáte jako bárbína a potřebujete to nutně něčím shodit. A jeden kousek, který jsme si od pánů tvorstva vypůjčily, mě baví čím dál víc. Klobouk! Dokonalý doplněk, který dokáže ve vteřině proměnit nudný outfit v pořádnou zábavu. A doplněk, který nám, tuze zaměstnaným holkám, zachraňuje život, když si nemáme čas ani umýt vlasy. Ten můj je od české značky Tonak a byla to láska na první pohled.

pa235312

Chvíli jsem si sice říkala, Alexandro, ten klobouk je barevný, neblázni, ale pak jsem si ho představila se těmi mými černo-šedými outfity a mé srdce zaplesalo! Navíc mi připomíná doby, kdy jsem se hrabala jako malá babičce ve skříni a zkoušela si všechny ty zábavné klobouky, které byly, světe div se, od stejné značky. Není to krásné, že stále ještě existují značky s tak dlouhou tradicí, které produkují kvalitní věci a nemusí své továrny přesouvat do Číny? Značky, které vyrábějí nadčasové kousky, které vám vydrží věky, ale zároveň sledují trendy? Přesně tyhle věci mi dělají v poslední době radost a čím jsem starší, tím víc mám pocit, že nákup takových kousků má smysl. Asi ze mě začíná být velká holka!

pa235324pa235332  pa235359pa235371

Velká holka, která si letos splnila jeden velký sen. Tenhle podzim je pro mě naprosto výjimečný. Ačkoli si pořád stěžuju na nedostatek času a šíleného množství práce, vlastně jsem na sebe pyšná. Když jsem včera s horečkou a na pokraji sil jela vyzvednout balíčky na poštu, málem jsem slzu ukápla. Otevírala jsem balík s titulem Mgr. před jménem, ve kterém byla má první knížka, knížka pro všechny holky, které se hledají a chtějí vypadat k světu a já si to konečně uvědomila. Dělám něco, co mě neskutečně baví, živí, dělá to radost jiným a já na sebe můžu být ve svých 26 letech právem pyšná! A za to všechno jsem vděčná hlavně vám! Takže i když dneska ležím s horečkou pod dvěma peřinami, jsem vlastně naprosto šťastná. A věřte mi, když věříte tomu, co děláte, děláte to poctivě a podle vašeho nejlepšího přesvědčení, výsledek se dostaví, i když to bude stát hodně nervů, slz a sil. Končím své dojemné okénko, děkuji vám za podporu a příště už zase s beauty postem, protože věřte mi, v hlavě jich mám asi milion!

pa164994

P.S. Knížku už seženete ve všech velkých knihkupectvích, třeba tady. A tohle je alespoň malý sneak peak toho, jak ta má prvotina vypadá. Co na ni říkáte?

Pac a pusu, užijte si proudloužený víkend!

Your Miss A

 

 

Follow:

13 Comments

 1. Aneta
  26.10.2016 / 19:45

  Ten klobouk Ti moc slusi, krasko 🙂

  • Tale of Miss A
   Author
   26.10.2016 / 19:47

   Děkuji!!!:*

 2. 26.10.2016 / 19:51

  Já se snažím jak blbec už několik let a mám pocit, že to stále nikam nevede :-(.

  • Tale of Miss A
   Author
   26.10.2016 / 22:31

   Ono je možná fajn na nějakou dobu úplně vypnout a věnovat se úplně jiným věcem… Pak si člověk trochu uspořádá myšlenky a možná zjistí, že by se měl ubírat úplně jiným směrem. A co si budeme vykládat, okolnosti kolem jsou taky důležité. Já jsem byla rozhodně ve správný čas na správném místě a to mi neskutečně pomohlo. Držím ti palce, jednou ten tvůj sen přijde! Věř tomu!:)

 3. 26.10.2016 / 20:07

  Krásný článek, boží klobouk a výborná knížka. Včera mi konečně dorazila a přečetla jsem jedním dechem….velká gratulace 🙏👍🍾✌️

  • Tale of Miss A
   Author
   26.10.2016 / 20:08

   Jeřiš to je krásné!!!! Moc děkuji Míšo, udělala jsi mi obrovskou radost!:*

 4. 27.10.2016 / 15:27

  Super outfit. Na mě možná až trošku oversized, ale ty v tom vypadáš vážně skvěle. A mrzí mě, že mi klobouky nesluší :)). Jinak knížku už jsem si prohlížela v knihkupectví a vážně se ti povedla!

 5. Vladimíra
  28.10.2016 / 16:32

  Alex
  obrovská gratulace běží ode mě za Tebou, předpovídala jsem Ti velké cíle ihned na začátku Tvé kariéry ve Škole stylu (poznala jsem že nejsi pouhou krásnou tvářičkou:-), a nezmýlila jsem se!!!!!! Alex neskutečně si na Tobě vážím Tvé pracovitosti, pilnosti, důslednosti a pokory, a za to vše Ti patří můj obdiv a velký DÍK.
  PS: V podzimním outfitu vypadáš zatraceně dobře !!!!
  Vladimíra

  • Tale of Miss A
   Author
   5.11.2016 / 21:14

   Milá Vladimíro, moc děkuji za krásný komentář! Přesně kvůli vám to dělám a i když to stojí někdy dost sil, držíte mě nad vodou! Děkuji, děkuji děkuji!!!

 6. Lucie
  31.10.2016 / 21:16

  Krásné fotky

 7. Šárka
  26.11.2016 / 11:40

  Musím ti hodně pochválit klobouček, ten černobílý outfit krásně rozbil a vypadá to moc hezky. Můžu se zeptat, co máš na nehtech za lak? 🙂
  Děkuji

  • Tale of Miss A
   Author
   24.12.2016 / 8:26

   Děkuji! Lak je gel lak od O.P.I.; odstín bohužel netuším. Ale na manikúru chodím do NehtyNehty a super!❤

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?