Don’t be like rest of them

pb240643

Krásný čtvrtek, mí nejmilejší! Ze všech stran se na nás valí Black Friday, co takhle jít lehce proti proudu a udělat si páteční “černé” nákupy třeba ve čtvrtek? Protože proč pořád na něco čekat a neudělat si jen tak radost, no ne? Že vůbec netušíte, o čem mluvím? Máte rádi mramor, minimalismus, čistý design a chození na čas je pro vás důležité? V tom případě si hodinky Nicole Vienna zamilujete stejně jako já. Bez hodinek jsem totiž jako bez ruky a než si našetřím na své vysněné Rolexky, budu s radostí nosit všechny ty jednoduché, skandinávií inspirované kousky, díky kterým nezmeškám žádnou schůzku. Protože chození na čas je výsadou králů a já už se vážně dost polepšila! Takže jestli si chcete udělat radost, odměnit sebe nebo své nejmilejší, dneska je na to ten pravý čas. Zadejte při objednávce kód NVME a máte 24% slevu. Já už ty své mám a jsem nadšená, Ježíšek přišel o měsíc dříve!

pb240625

Mějte se báječně a užijte si víkend! A nezapomeňte se tady o víkendu zase stavit, rozhodla jsem se vás zase zásobovat články!

Your Miss A

Follow:

3 Comments

 1. 25.11.2016 / 16:00

  Tak ty jsou moc krásné! ♥ 🙂
  Mně se velmi líbí jedny ze zootu.

 2. 7.12.2016 / 5:31

  Ach jo, škoda. Čekala jsem nějaký hlubší, inspirativní článek o tom, jak bychom měli být sami sebou, nejít s davem atd. a ona reklama. No tak nic no…

 3. Eliška
  9.12.2016 / 11:54

  Ahoj, díky za inspiraci. Můžu se ještě zeptat odkud máš ten krásný náramek nad hodinkami? Díky Eliška

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?