Holiday look for super busy girls

Krásný předvánoční večer! Taky už netrpělivě vyhlížíte Štědrý den? Já už bych si to těšení možná vzhledem ke svému věku mohla odpustit, ale v prosinci se nějakým záhadným způsobem měním v tu malou holku, která odškrtává dny do Ježíška, píše mu dopis a se vzrušením čeká, jestli z toho něco přinese. Jen mám pocit, že tyto Vánoce jsou o něco hektičtější, než obvykle. Né, že bych snad někdy měla dárky nakoupené měsíc dopředu, letos mi to ale sakra zkomplikovala nemoc, takže jsem všechno sháněla opravdu na poslední chvíli. A protože zítra mě ještě čeká vařící maraton, objíždění rodinných příslušníků, balení dárků a vůbec, beztak se najde ještě něco dalšího, na nějaké zdlouhavé vysedávání před zrcadlem určitě nebude čas. A jsem si jistá, že u většiny z vás to bude podobně a odpočinete si maximálně tak opřením hlavy o digestoř, zatímco budete smažit kapra. Takže pro všechny zaneprázdněné holky mám návod, jak na slavnostní look (i s vlasy!!!) během deseti minut. Tak hurá do toho!

Ještě než začneme se samotným líčením, které bude mimochodem během 5 minut hotové, rozehřejeme si kulmu, ať můžeme rovnou vlnit a oslnit všudypřítomné nekonečným objemem. Protože kdo by nechtěl mít alespoň na Ježíška hřívu jako lev… Takže zatímco se nám nahřívá zázračný nástroj, uděláme se trochu pěknějšíma, co říkáte? Já jsem si naprosto zamilovala Double Wear Nude Cushion Stick Radiant Make-up (delší název by nebyl?) od Estée Lauder, díky kterému zvládnu líčení i v běhu. Make-up mě dostal hlavně díky super balení, které má místo pumpičky pěnový aplikátor. Takže dvakrát otočím, make-up vyleze na povrch a pak jen houbičkou rozetřu do ztracena. Make-up má navíc naprosto skvělou konzistenci, je jemný, hydratuje a pleť je po něm krásně rozzářená, takže holky se suchou pletí ho budou milovat. Pak stačí jen lehce přepudrovat nos a čelo, protože jsem si jistá, že se u toho sporáku ještě pěkně zapotíme. Na to je ideální sypký fixační pudr od Avonu, který neudělá žádnou nevzhlednou masku a pleť je pod ním krásně hedvábná.

Líčení je třeba dodat trochu té šťávy, obzvlášť teď, v zimních měsících, kdy všichni vypadáme jako majitelé vápenky. A jestli vás třeba skolila nějaká ta nemoc, jako mě, bez dobré tvářenky nedáte ani ránu. Dříve jsem na ně moc nebyla a nosila je vážně jen sporadicky, čím jsem starší, tím víc té šťávy ale asi potřebuju dodat, takže se staly mou každodenní záchranou. Taková Pure Color Envy od Estée Lauder v odstínu Rebel Rose je přesně ta barva, která vypadá na tvářích naprosto přorozeně. Takže úsměv prosím, pár rychlých tahů štětcem a odpočatý a šťavnatý look je na světě.

Očím bude stačit jen taky trocha pozornosti. Víčka poprašte matným stínem ve světle hnědém teplém tónu a zvýrazněte je linkou. Nebojte, i linka se dá zvládnout během pár vteřin, pokud tedy vyberete tu správnou. Rychlostí světa si oči opticky zvětšete linkou ve fixu, já jsem si zamilovala Giant Pro Liner od Gosh, která má super pigmentaci a drží přibitá celý den. Dokonce jsem na chvíli odsunula na druhou kolej i mé milované gelové linky a to už je sakra co říct!

No a čím jiným si vykouzlit ten nejslavnostnější look, než červenou rtěnkou, že? Nezapomeňte rty před tím hydratovat, šupinky se moc nenosí. Pak jen rychle přejeďte rty oblíbenou rtěnkou a hurá na vlasy! Pokud pořád nemůžete najít tu svou červenou, podívejte se po té od Lindy Rodin. Něco tak neskutečně pigmentovaného a příjemného na rtech jsem už dlouho neměla. Je krásně krémová, ale na rtech vydrží nejen bramborový salát, ale i nějakou tu líbačku pod jmelím.

Pak už jen stačí namotat pár pramínků na větší kulmu, vytvořit ledabylé vlny, přestříkat lakem, hodit se do gala a utíkat ke stromečku. Věřte mi, celý tenhle look vám nezabere víc času, než čtení tohodle článku. A že jsem to dneska zase nezvládla stručně…

Jak se ke stromečku strojíte vy? Máte rády pěkné líčení a slavnostní oblečení, nebo vyhrává pohodlí? Teď už ale zaklapněte počítač a jděte nasávat vánoční atmosféru. Přeji vám toho nejkrásnějšího Ježíška a neopakovatelný čas strávený s vašimi nejbližšími. Děkuji vám za všechny příležitosti, které se mi díky vám letos naskytly, jste prostě skvělí a já vám neskonale vděčná!

Pac a pusu a krásné Vánoce!

Follow:

11 Comments

  • Tale of Miss A
   Author
   23.12.2016 / 22:31

   Děkuji! Někdy na žádné složitosti prostě není čas!:)

 1. 24.12.2016 / 6:18

  A ještě si nesmíme zapomenout vybělit zuby, abychom si takovou rťenku mohly dát, protože červená se žlutýma nic moc :-). Hezký Vánoce!

  • Tale of Miss A
   Author
   24.12.2016 / 8:21

   Když najdeš ten správný odstín, i zuby ti opticky vybělí! Červené rtěnky umí zázraky, když fakt sednou! Pěkné Vánoce!

 2. 24.12.2016 / 13:18

  Kéž bych už konečně našla nějaký červený odstín, který by mi slušel.
  Já se poslední 3 roky oblékám slavnostně, ale ještě nepatřím mezi ty, které vaří večeři, takže je to asi tím.
  Přeji krásné Vánoce.♥

  • Tale of Miss A
   Author
   26.12.2016 / 10:55

   Zkus zajít třeba do MACu, tam by ti slečny měly určitě pomoct vybrat ten správný odstín. Uvidíš, jak tě správná červená změní k nepoznání!:)

 3. Diana K.
  24.12.2016 / 20:55

  Alex, ty jsi kočička, ty bys určitě bodovala i bez mejkapu. Já dnes rychlomake-up s linkama a poradnejma rasama, tvarenka a rozjasnovac byly nutností 😉
  Krásný svátky!

  • Tale of Miss A
   Author
   26.12.2016 / 10:55

   Děkuji Diano! Tobě taky, sice trochu opožděne, krásné svátky!:)

 4. Kamila
  25.12.2016 / 21:06

  Ahoj Alex, jakou používáš kulmu a jak jsi s ní spokojena? 🙂

  • Tale of Miss A
   Author
   26.12.2016 / 10:54

   Ahoj Kamilo, mám asi týden kulmu Remington, třeba tady:https://www.mall.cz/kulmy-stylery/remington-ci-9532. Ta stará dofungovala, tak jsem narychlo pořídila tuhle a zatím jsem moc spokojená. Dělá takové ty velké měkké vlny, vydrží mi den, ale mé vlasy jsou kapitola sama o sobě…:D Takže spokojenost!

 5. Marcela
  30.9.2017 / 5:25

  hrozný blog,viděla na sém blogován ía má za to ty drahé šmiky,které normalní žene by tona nevystačila vyplata.Spadněte milá dámo hodně rychle na zem,vezměte si obyčejné tepláky a na čerstvý vzduch,bez tech hrozných hadru,obočí……udělá vám to dobře,,,,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?