If I have to buy just one thing this month…

P1312126Krásný ráno mí drazí! Leden utekl jako voda a já se rozhodla udělat na blogu novou rubriku. Takovou, která by shrnula to nejlepší, co se mi v oblasti kosmetického testování přihodilo.  Přiznávám, na nějaké měsíční souhrny zrovna nejsem a vlastně mě to ani na jiných blozích číst nebaví, jsou ale produkty, které si prostě zaslouží vlastní prostor. Takové, které za to vážně stojí. A z těch vyberu jeden, ten nejoblíbenější, který bych si vybrala, kdybych si mohla koupit jen jednu jedinou věc a v krátkosti (jak se znám, tak tohle nedodržím) vám ji na konci měsíce představím. V lednu bylo novinek až až, ale já měla od první chvíle jasno, co se tady objeví. Protože to není jen tak ledajaká kosmetická záležitost, tady se dostáváme totiž mnohem dál a to mě na něm nejvíc baví. O čem je řeč? 

P1312128.JPG

O všestranném krému na tělo i ruce, který umí nejen dokonale vyživit pokožku, krásně voní, snadno se roztírá a pleť je po něm jako v bavlnce, ale dokáže se postarat i o mnohem víc, než jen o naše tělo. Charity Pot od Lush totiž podporuje charitativní skupiny, se kterými spolupracuje. A teď se možná posadíte na zadek, ale celá částka z prodeje jde právě na tyhle dobročinné organizace (kromě DPH, které připadne státu), které tak mohou dál pokračovat ve svých úžasných projektech. Tak kupříkladu ten můj zachraňuje opuštěné a týrané kočičky, no není to rozkošné? Organizací je ale celá řada, od těch, které se snaží najít našim čytřnohým mazlíčkům lepší domov, po ty s politickým posláním. Tímhle nákupem potěšíte zkrátka nejen svou pokožku, ale i někoho dalšího a to je přece úžasné, ne?

P1312130

Doufám, že jsem vás v tomhle případě přesvědčila, protože jestli má nějaká kosmetika vážně smysl, musí to být bezpodmínečně právě Charity Pot. Krásné pokožce a ještě krásnějšímu světu zdar!:*

Bez názvu-1

Follow:

2 Comments

  1. 2.2.2017 / 10:59

    Já jsem pěkne pozadu, od LUSH jsem ještě nic neměla a tohle vypadá zatraceně dobře!

  2. 12.2.2017 / 18:09

    Charity pot je podľa mňa najlepší produkt z Lush, nejde mi ani tak o samotnú náplň obalu, ale o tú myšlienku, aj keď treba povedať, že aj krém je skvelý!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?