If I have to buy just one thing in February…

IMG_0988.JPG

Krásný večer mí drazí! Tenhle článek píšu prosím pěkně už tři dny a stále nejsem schopná si k němu sednout. Protože lítám ze schůzky na schůzku, taky musím občas od práce a večer dodělávat pět milionů restů pro jiné klienty. Nedávno jsem svůj pracovní režim vykládala mé kamarádce, která prohlásila, že kdybych nebyla beauty blogerka a nevěděla, jak se o sebe starat, musela bych vypadat naprosto příšerně. A víte co? Měla sakra pravdu! Takže já teď dělám co můžu, mažu a starám se a snad jsem pořád ještě “koukatelná”. Dneska vám představím produkt, u kterého jsem už při pohledu na lahvičku věděla, že je dělaný přesně pro mě. A který jsem si nechala doma, když jsem jela za rodiči a vrátila se po víkendu úplně vysušená a nějaká nepěkná. Kdybych si měla v únoru koupit jeden jediný produkt, byl by to jednoznačně Estée Lauder Advanced Night Repair Recovery Mask-In-Oil

IMG_0989

Název tenhle kámoš nemá zrovna jednoduchý, ale v překladu si ho můžeme pojmenovat jako maska v oleji. Možná vám velmi silně připomíná slavné Night Repair Sérum, na které nedám dopustit a máte pravdu. Je to vlastně takový jeho mladší brácha, který péči o pleť posouvá zase do trochu dalších dimenzí. Možná jste zaregistrovali boom korejské péče o pleť, která si zakládá na poměrně velkém množství jednotlivých kroků. A nebude náhoda, že právě pleť korejských slečen bývá označována jako jedna z nekvalitnějších na světě (nevím, kdo to posuzuje, ale určitě to musí být zajímavý průzkum…:D). Tyhle holky si totiž nevystačí s mýdlem a krémem, ale denně svou pleť odličují balzámy, používají tonikum, peeling, sérum, krém, masku  – a to jsem vyjmenovala jen takové korejské minimum. Mě je vlastně jejich postup velmi blízký, patlání všemožných lahviček na pleť mě totiž nesmírně baví a myslím, že i svědčí. Takže když jsem zaregistrovala tenhle produkt, který se dává na úplný závěr večerní péče, mé kosmetické srdce zaplesalo.

IMG_0991

O značce Estée Lauder už jsem napsala hodně a všichni víte, že jejich produkty mé pleti prostě svědčí. Dalo se očekávat, že tady tomu nebude jinak a světe div se, nebylo! Advanced Night Repair Recovery Mask-In-Oil by měla přispívat k posílení denního přirozeného cyklu obnovy pleti. Ideální kombinace je právě s Advanced Night Repair sérem, jehož účinky maska maximálně podpoří a zvýší tak účinky jeho uklidňujících a posilujících látek. Pleť pak bude mít spoustu sil do boje se škodlivými vlivy, kterých je kolem nás víc, než bychom si přáli. Víte totiž, co takové znečištěné ovzduší, nebo nedostatek spánku způsobuje? Pěkně nám to rozhodí naše buňky a my pak rychleji stárneme a to já teda nechci. Dřív jsem se tomu smála, ale s každou další vráskou na čele si říkám, že tady už by se to mohlo zastavit.

IMG_0992

Maska má pipetku stejně jako sérum a nádherně voní. Má přesně takovou tu vůni navozující pocit wellness pobytu. Nevím, čím to je, ale jakmile cítím podobnou bylinnou parfemaci, hned si představím saunu, vířivku a pořádný relax. A není nic lepšího, než večer před spaním do takového moodu nás mozek dostat! Textura je příjemně olejová, maska je lehká, ale zároveň pleť krásně vyživí a ta je pak taková šťavnatá a “naducaná” (ne že bych zrovna tohle potřebovala…). Rozhodně si ji zamilují všechny slečny a dámy se suchou nebo zralou pletí, která ocení každý krok navíc. Já už si bez ní svou večerní rutinu vůbec nechci představit. Masku seženete v parfumericíh Sephora a já ji doporučuji všemi deseti! Zkrátka úžasný produkt, který pleti dopřeje pořádnou dávku luxusu.

Mějte se krásně a přijďte v neděli! Protože tady už dlouho nebylo líčení a vy mi pořád píšete, čím si dělám linky, co mám za stíny, odkud je tvářenka, provedu vás takovou mou běžnou denní líčící rutinou. těším se na vás!

Pac a pusu!

Bez názvu-1

Follow:

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?