PANDORA “DO” LOVES MUM

Krásný den mí nejmilejší! Tak to mám za sebou, čtyři extrémně hektické pracovní dny, na jejichž přípravě jsem makala dobré dva měsíce, ale které stály vážně za to! Jsem unavená jako kotě, ale dneska je jasné, že budu usínat s úsměvem od ucha k uchu. I když si dost často stěžuju, že nemám na nic čas a pracuju od nevidím do nevidím, nějak cítím, že jdu tím správným směrem. A moc dobře si uvědomuji, kdo mě tam nasměroval a díky komu jsem se rozhodla vybočit z těch předurčených kolejí a vydat se úplně jinam. Znáte to pořekadlo – za vším hledej ženu? V mém případě je to jen trochu poupravené – za vším hledej totiž MAMINKU!

Pamatuju si na doby, kdy mi bylo patnáct a s maminkou jsem válčila co to šlo. Pak přišlo období vysoké školy, já už nebyla doma od rána do večera a najednou se náš vztah úplně změnil. Mezi tou záplavou budoucích právníků a lékařů mi moje máma, která mě celé dětství vedla uměleckým směrem, přišla jako ta největší hrdinka. Vždycky dělala to, co jí baví, kreslila, tvořila, vázala květiny, dělala výlohy, po večerech malovala vajíčka a šila medvídky a já si pomalu začala uvědomovat, jak moc je důležité, aby člověk dělal to, co miluje. Často jsem pak (obzvlášť během zkouškového) vzpomínala na její rady, ať jdu raději uměleckým směrem, jenže já si tenkrát postavila hlavu, že budu úspěšná právnička. Samozřejmě, že jsem jí za pár let plakala na rameni, že tohle nechci, jenže přemlouvejte osmnáctiletou holku.

Když jsem po přestěhování do Prahy začala pracovat jako asistentka ve Škole stylu a nadobro zavrhla kariéru právničky, nebylo dne, kdy by se mě někdo nezeptal „a co na to doma“. To bylo vždycky údivu, když jsem odpověděla, že jsou nadšení, že dělám, co mě baví. Začátky byly těžké, co vám budu povídat, pak mi přibylo focení, z asistentky se stala redaktorka, všechno bylo nové a já každý den visela na telefonu s maminkou a prosila jí o rady. Pamatuju si na mé první focení instagramových fotek pro různé značky. To víte, že mi u nich maminka asistovala a pomáhala mi s aranžováním a hlavně mi dodávala odvahu. Od malička!

  

A já jsem nesmírně vděčná, že mamince můžu poděkovat v rámci kampaně “DO“, kterou minulý měsíc odstartovala značka PANDORA. Protože právě díky ní můžu být součástí něčeho tak krásného. Kampaně, která motivuje ženy po celém světě, aby byly především samy sebou, šly si za svými sny a bojovaly za to, v co opravdu věří. Šperky PANDORA nejsou jen doplňkem ženy, ale podtrhují její osobnost, krásu a především jedinečnost. Protože každičká z nás je úžasná a neskutečně silná! No jen se podívejte na naše maminky, které zvládnou prostě všechno.

Jedna z kolekcí kampaně “DO” je věnována právě našim maminkám a vytvořená speciálně ke Dni Matek. Připravte pro ně nezapomenutelný den, buďte s nimi, užívejte si každičkou minutu, kterou spolu můžete strávit, hýčkejte je a poděkujte jim. Protože jen díky nim jste tam, kde jste! Takže, milá moje maminko, děkuji ti! Za všechno, co pro mě každý den děláš. Za to, že ti můžu kdykoli zavolat a vím, že mi poradíš, za to, že jsi mou největší inspirací a já si díky tobě zvolila trnitější, za to krásnější životní cestu. A já ti slibuji, že jednou tohle všechno předám zase dál.

 

*Sponzored post

Follow:

1 Comment

  1. 5.5.2017 / 23:36

    Jejich nová kolekce je naprosto božská a ty reklamy? Nádhera.♥ Opravdu hodně povedené.
    Krásný článek. Mám také s maminkou skvělý vztah. Jen já ho neměla nikdy nějak vyhrocený a nikdy jsem s ní nebojovala.
    Je skvělé, jak za tebou maminka stála a myslím si, že takhle by to prostě mělo být. Máma je prostě máma a já jsem neskutečně vděčná za to, jakou mám. ♥

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?