THE POWER OF WOMEN

Krásný nedělní večer! Na tenhle článek jsem se vážně moc těšila! Když jsem si vybírala, která témata si pro svůj blog z  kampaně #DOPANDORA vyberu, bylo mi jasné, že to o nás, ženách, se mezi nimi rozhodně musí objevit. Ženy a jejich síla – téma, které se na nás v posledních letech valí ze všech stran. Magazíny a další “ženské příručky” nás nabádají k sebelásce, k přijetí sebe samých, jedině tak se z nás totiž mohou stát ty silné ženy, které ví, co chtějí a jdou si tvrdě za tím. Děláme závratné kariéry, do toho vychováváme děti, staréme se o své partnery, budujeme vlastní úspěšné firmy a jsme den ode dne silnější, někdy až tak moc, že nabýváme pocitu, že už nikoho dalšího k vlastní síle nepotřebujeme. Souhlasím, sebeláska je nesmírně důležitá, tvrdá práce na sobě samých určitě taky, ale to nejdůležitější, co nás dělá opravdovými a silnými ženami, jsou naši nejbližší. Naši sílu totiž nedefinuje počet lidí, kterým šéfujeme, množství zvládnutých úkolů za den, dokonce ani počet našich followerů. Ale naši milující partneři, nejbližší přátelé a podporující rodina.

Alespoň pro mě jsou právě mí nejbližší tím hnacím motorem, který mě každý den posouvá dál a pomáhá mi plnit mé sny. My ženy toho totiž zvládnem hodně, často mnohdy víc, než si samy myslíme. Příroda to tak chtěla a ačkoli na první pohled připomínáme spíš ty něžné květinky, v jádru jsme silné, mnohem silnější než většina chlapů. Potkávám kolem sebe soustu inspirativních žen, které si prošly složitým mládím, nešťastnou životní etapou a prožily věci, které jsou na jednoho člověka příliš. Přesto se odrazily ode dna a zvládly to. Dnes jsou z nich šťastné maminky, úspěšné majitelky vlastních firem, milující partnerky a hlavně SILNÉ ŽENY. A pokaždé, když dojde řeč na to, jak to všechno dokázaly překonat, kousnout se a jít dál, odpověď je velmi podobná. Byl to právě manžel, kamarádka, maminka, tatínek, sestra, zkrátka někdo z těch nejbližších, který jim stál po boku a pomohl stát se silnější a hlavně spokojenější.

A jak vidím silnou ženu já? Dřív byla má představa jasná – úspěšná žena, která strmě stoupá v kariérním žebříčku, strčí do kapsy většinu chlapů ve firmě, je sebevědomá, inteligentní, doma má milujícího partnera, pořádá čtyřchodové večeře pro přátele, každý víkend má na stole čerstvě upečenou bábovku, o všechno se dokáže postarat sama a ještě k tomu skvěle vypadá. Tak přesně takhle jsem si sebe samu představovala před deseti lety. Dneska je má představa úplně jiná. Dnes je pro mě silná žena ta, která zůstane svá, ta, která v tom šíleném světě, který nám denně diktuje ideál krásy v podobě dokonalých modelek, miluje své boky a silnější stehna, ta, která si hrdě vyjde ven bez tuny líčidel, ráda se dívá na své vrásky od smíchu, nosí tenisky, i když jí nedělají sexy dlouhé nohy a proplouvá životem s úsměvem na rtech a opravdovými přáteli po boku. Silná žena je totiž hlavně šťastná!

Pandora oslavuje ženy, takové jaké jsou. A já dnes oslavuju všechny ty, kteří mi k tomu, abych byla právě na místě, na kterém si cítím šťastná, pomohli. Kteří mi ukázali, že je úplně v pořádku, když nemám každý týden byt jako ze škatulky, že se nemusím trápit v práci, která mě nenaplňuje, že na stole neleží každý večer teplá večeře a o víkendech ta voňavá bábovka a že je úplně v pořádku říct, že už prostě nemůžu a potřebuju pomoc. Díky nim se totiž nemusím stresovat tím, jestli jsem dost hubená, vysoká, vystajlovaná, mám na kontě tučnou sumu a můžu se soustředit na úplně jiné věci, které mě dělají šťastnou. Takže milé slečny a dámy, buďmě šťastné. Buďme s lidmi, kteří nás milují bez jakýchkoli ALE, takové, jaké jsme, opravdové, šťastné a SILNÉ!

Užijte si nedělní večer, nehoňte se za nesmyslnými ideály a vytvářejte si své vlastní! Protože v tom tkví naše síla!

 

 

*Sponzored post

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Follow:

17 Comments

 1. Nelli
  13.8.2017 / 20:18

  Krásný článek :)) a inspirativní, povzbuzující především.

  • Tale of Miss A
   Author
   13.8.2017 / 20:22

   Děkuji Nelli!:*

 2. 13.8.2017 / 20:46

  Nádherně napsané! 🙂

  • Tale of Miss A
   Author
   13.8.2017 / 20:47

   Děkuji Míšo!💕

 3. Jana
  13.8.2017 / 22:22

  Čtu tvůj blog ráda, ale poslední dobou co článek to reklama 🙁

  • Tale of Miss A
   Author
   13.8.2017 / 22:48

   Jani, zrovna poslední 4 články reklamní rozhodně nejsou. Každopádně ano, přijímám spolupráce, protože blog mě částečně živí. Ale vždy dělám jen to, za čím si 100% stojím, ve velké většině jsou to kampaně právě na produkty, které už léta používám a pokud ne, dělám jen to, co mě opravdu osloví a o čem vím, že budu moct zajímavě uchopit. Přece jenom focení a psaní zabere dost času, takže jsem samozřejmě velmi ráda, když mě firmy samy osloví a kampaň mi nabídnou.:) Snad mi rozumíš a budeš se sem i dál ráda vracet.:*

 4. 13.8.2017 / 22:32

  Moc hezky napsané a ještě hezčí fotky. Taková spokojenost z nich vyzařuje. 🙂

  • Tale of Miss A
   Author
   13.8.2017 / 22:43

   Moc děkuji!:*

 5. nikolchloe
  13.8.2017 / 22:44

  tie fotky! 😧 takto pre mňa vyzerá dokonalé šťastie 👫🐶💗

  • Tale of Miss A
   Author
   13.8.2017 / 22:48

   Och, děkujeme Nikol! Jsem nesmírně ráda, že to z nich vyzařuje!:*

 6. Martina
  13.8.2017 / 23:30

  Krásně jste to napsala! Čtu to už po třetí.. ❤️

  • Tale of Miss A
   Author
   29.8.2017 / 22:16

   Ach, děkuji Marti!:*

 7. Veru Harnol
  14.8.2017 / 12:16

  Vidím krásný pár a moc hezké slova… Píšeš přesně tak jak tě i vnímám… Jsi krásná a inspirativní žena.

  • Tale of Miss A
   Author
   29.8.2017 / 22:17

   Moc děkuji Veru, vážím si toho!:*

 8. 14.8.2017 / 19:45

  Nádherný článek 😊 přesně to jsem si teď potřebovala přečíst 🙏

 9. Vladimíra
  19.8.2017 / 10:45

  Alex, víš že tento Tvůj článek mě doslova a do písmene dostal do kolen 🙂 přesná trefa, velmi výstižné
  a s obrovskou pokorou napsané.
  Měj se moc fajn a zase příště ……. Vladimíra

  • Tale of Miss A
   Author
   19.8.2017 / 11:24

   Moc děkuji Vlaďko, jsem ráda, že to na tebe takhle působí.:*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?