LITTLE PLEASURES

Máte připraveny peněženky, dámy? Tenhle víkend bude totiž zatraceně náročný! Alespoň já bych si měla začít hledat noční brigádu podle délky mého nákupního seznamu… Ale žerty stranou, já si prostě myslím, že je důležité se čas od času odměnit a udělat si radost, i kdyby to mělo být jen dobré kafe. Jenže kvůli kávě tady nejsme, že? Kromě Dnů Marianne, které nás tenhle víkend čekají (a na které se jdu poprvé v životě podívat), odstartoval ve středu ještě Festival Krásy. MY Národní opět tasí své silné zbraně a nabízí slevy, které vám (bohužel) žádná jiná parfumerie nedá. Protože kdo to kdy viděl, aby byl Chanel ve “dvacítce”? Já jsem Festival absolvovala už na jaře a odnesla si pár skvělých kousků, které bych si asi za plnou cenu nepořídila a díky slevám jsem jim dala šanci. A byla nadšená! Letos jsem si říkala, že tam jen nakouknu a odnášela jsem si plnou tašku. Ale na mou obranu je tam i pár věcí, které jsem pořídila i svým nejbližším. Protože co si budem vykládat, letos ten čas běží nějak rychle a Vánoce už klepou na dveře.  Co jsem si pořídila a na co se můžete během Festivalu Krásy těšit?

Velkým znovuobjevením je pro mě vlasová kosmetika Lee Stafford. Tohle byla totiž kdysi má srdcovka. Nejen kvůli tomu, že jsme doma jednoho staffíka měli, ale proto, že jsem díky ní objevila úplně jiné možnosti stylingu vlasů. Pamatuju si, že to pro mě tenkrát byla pěkně drahá záležitost a vždycky jsem doma škemrala, abych nějaký jejich produkt našla pod stromečkem nebo dostala k narozeninám. Kdysi se to u nás prodávalo snad jen v Profimedu, teď už se dá Lee Stafford sehnat i v drogériích, ale výběr není žádná sláva. V MY Národní mají snad všechno! A k tomu ještě do dnešního dne stánek, kde se o vaše vlasy postarají a vytvoří vám styling na míru. Já si pořídila tři produkty, Sea Salt Styling Mist, protože slaných sprejů není nikdy dost a navíc ta vůně, růžovou barvu na zesvětlované vlasy, kdybych zase dostala rapla a chtěla svět vidět ještě růžověji a Anti Humidity Spray, který by měl vlasy chránit před vlhkostí a který se na podzim rozhodně neztratí. Na Lee Stafford produkty navíc mají během Festivalu 25 % slevu, takže to prostě ke znovutestování přímo vybízelo!

Abych neodcházela jen s taškou plnou dárečků pro mě, vzala jsem i pár věcí mým nejbližším. Třeba mému muži, který jako sportovec občas bojuje s nějakou tou nedokonalostí na pleti a já na něho velmi ráda patlám všechny své zázraky, když je vyčerpaný a unavený a nedokáže vzdorovat. A protože je mi líto používat na něj mé masky, které nejsou zrovna za pár korun a on je přeci jen tolik neocení, vybrala jsem mu kaolínovou masku Freeman, která je cenově dostupná a vím, že skvěle funguje. Kromě toho jsem pořídila i pár věcí, které vám ukázat nemůžu, protože má rodina je mou velkou čtenářskou základnou a neměla by pod stromečkem žádné překvapení. Dobře, ukážu ještě jednu věc, parfém Hugo Boss The Scent, který je velmi jemný a čistý a který se bude mé mamince náramně líbit (ale musíš být do konce roku fakt hodná, mami).

No a sebe jsem tentokrát pořádně rozmazlila. Pamatujete, jak jsem pěla ódy na dokonalé sérum Chanel Blue Serum, které jsem asi před dvěmi týdny dopotřebovala? A jak jsem tvrdila, že není úplně nejlevnější na to, abych si ho koupila znovu? Po pár dnech, kdy jsem sérum přestala používat, se mi na pleti vyrojilo tolik pupínků a divných věcí, jako ani v pubertě ne. Já ho vážně nechtěla koupit, ale slovo dalo slovo s nejmilejší a nejstylovější Chanel poradkyní a já ho měla v košíčku. Říkejme tomu “pevná vůle”. Co jsem si ale plánovala pořídit, byla nějaká podzimní rtěnka. Ne světle růžová, ani nude jako to bývá mým zvykem, ale tmavá, vínová, prostě podzimní. Nakonec jsem odstín blížící se mému vysněnému ideálu našla v mých oblíbených rtěnkách Estée Lauder Pure Color Love. Už se těším, až ji otestuji a ukážu vám ji!

Balíčky já ráda, není totiž nic lepšího, než dostat něco navíc za cenu původního produktu, že? Clarins je značka, od které jsem zatím měla jen jeden pleťový krém, který jsem ale naprosto zbožňovala, takže jsem toužila vyzkoušet jejich slavný krém na ruce. Většinou své ruce totiž odbývám čímkoli, co mi zrovna přijde do cesty a přitom je to jedna z prvních věcí, které si lidé všímají. A klasická červená rtěnka k tomu? Ta se prostě nikdy neztratí!

Kromě 15% slevy na veškerou selektivní (prémiovou) kosmetiku a 20% slevu pro držitele karty Club Card je pro vás připraveno spoustu dárečků k nákupům a zvýhodněných sad, které budou skvělým dárkem na Vánoce. Ano, já jsem prostě Vánoční maniak, takže od září  nemluvím o ničem jiném a odpočítávám dny. Do toho všeho bdue v MY Národní během dní Marianne dokonce sleva 25% na luxusní kosmetiku! To už je vážně dost, takže jestli si brousíte zuby na něco dražšího, není lepší chvíle. Konec tlachání, mám pro vás ještě pár fotek přímo z místa činu, ať si uděláte obrázek o akcích a dárečcích samy.

  

Vzhledem k předpovědi víkendového počasí to vypadá, že v obchodech bude tentokrát víc než narváno. Já se jdu posilnit snídaní do nově otevřeného Ambiente podniku Myšák, a mířím do víru slevového a davového šílenství. Pokud se tomu chcete vyhnout, slevy na Festivalu Krásy máte možnost využít až do 4.10. Těch 5% navíc ale možná nějaký ten dav i snese, ne?

Mějte se krásně a udělejte si malé (nebo velké) radosti!

*Sponzored post

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Follow:

1 Comment

  1. 16.9.2017 / 7:58

    Super tipy! Neboj, nejsi v tom sama, taky jsem vánoční maniak a uz ted si delam seznamy co komu pořídím! 😀 a do MY národní určitě jeste v příštím tydnu zaskocim!:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?