ZOOT x FCUK CONTEST

Mám ráda výzvy! Pokud tedy není nijak ohrožena má půda pod nohama (bungee jumping a skok padákem sice výzva je, ale tady je ta půda dost nejistá) a pokud mě její splnění neděsí, ale těší. Když jedna taková přišla od ZOOTu ve chvíli, kdy jsem měla práce nad hlavu a nevěděla, kam dřív skočit, neskutečně mě to v tu chvíli potěšilo. Ne snad proto, že by mi přibyla další práce, ale proto, že jsem si zase uvědomila, jak skvělou práci mám a že se v ní čas od času můžu pořádně vyřádit. Hodila jsem za hlavu všechno, co jsem v tu chvíli dělala, a strávila asi čtyři hodiny na stránkách ZOOTu. Vymyslet outfit ke košili, která má velmi netradičně řešený dekolt a je nejkrásnější jen tak, bez ničeho, ale zároveň myslet na to, že se v ní někde v těch mínus patnácti budu muset vyfotit, byl pěkný oříšek.

Původní outfit měl být úplně jiný, sice super cool, ale (po poradě s kamarádkami) vůbec ne můj. A tak jsem si řekla, že jestli mám být ve společnosti krásné Alex a Dominiky na facebooku ZOOTu, který sleduje taková hromada lidí, musím to být já. Kotníkové boty na podpatky jsem vyměnila za tenisky, bílé džíny za široké „tepláky“ s lampasem, které teď tolik miluju (a můj milý tolik nemá rád), pro případ, že bude stále mínus patnáct jsem přihodila vlněný svetr a univerzální černé sako, které se hodí prostě vždycky ke všemu. Aby to nebyla nuda, nasadila jsem žluté brýle a ovázala kabelku šátkem a doufala, že při focení nepřimrznu k zemi.

No, díky bohu za vyhřívaná sedadla v autě! To sluníčko nám tam sice při focení dělalo krásné věci, ale zahřívací úmysly nemělo vůbec. Zatímco můj muž, tou dobou fotograf, byl navlečený asi v pěti vrstvách a neustále si stěžoval, jestli už to náhodou nestačí (zeptal se mě asi po pěti fotkách), já tam poskakovala v košili a saku a kolemjdoucí jen nevěřícně kroutili hlavou. Mimochodem, ještě nikdy jsme na tomhle místě nikoho nepotkali, teď, brzy ráno o víkendu a v mrazech, tam chodilo procesí, klasika. Ale zvládli jsme to a já si celý ten proces vlastně nesmírně užila. Občas je prostě skvělé vystoupit z té naší „komfortní zóny“ a udělat něco trochu/úplně jiného. I když se jedná o takové „maličkosti“, jako je móda.

A pokud se vám košile líbí a taky byste s ní chtěly něco zajímavého vytvořit, na Facebooku ZOOTu si o ní do 11.3. můžete zasoutěžit. Zároveň si u toho zahrajete i na módní policii a naše outfity ohodnotíte a přesvědčíte se, že jsme na to šly každá úplně jinak. 

Košile – FRENCH CONNECTION, Kalhoty – MISSGUIDED, Rolák s příměsí vlny – FRENCH CONNECTION, Sako – ONLY, Tenisky – VAGABOND, Kabelka – FRENCH CONNECTION, Šátek – PIECES, Sluneční brýle – PIECES, Náhrdelník s okem – PIECES, Sada náhrdelníků – PIECES, Prstýnek – VILA, Kruhové náušnice – PIECES, Hodinky – PILGRIM

 

Mějte se krásně a příště zase s trochu radícím beauty článkem, mám tady teď tolik novinek, že nevím, kde dřív začít! Ale protože mi po mém LIVE STREAMU se Sephorou přišlo milion dotazů na mou pleť, asi se jí trochu pověnujeme, co říkáte?

 

Pac a pusu a užijte si dnešní den ŽEN!

Follow:

1 Comment

  1. Nikola
    8.3.2018 / 22:19

    Wau Alex, keď som videla foto na instagrame…musela som si ihned pozrieť článok…naozaj krásny outfit a ešte krajšie fotky ♡♡

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?