LET’S GET SPOILED

První Máj, lásky čas, a zoufalé hledání rozkvetlých třešní je dávno úspěšně za námi. Teď je na čase prokázat trochu té lásky taky nám samotným. Jedním z mých novoročních předsevzetí (jako každoročně), je lepší a důkladnější péče o mou tělesnou schránku. První měsíc bývám vzorná, druhý už na to občas zapomínám a pak jde jakákoli disciplína strmě dolů. Zatímco o pleť se starám víc než ukázkově, od hlavy dolů to není žádná sláva. Naštěstí mám blog, díky kterému si připomenu, co jsem sama sobě slíbila a taky pravidelný přísun beauty novinek, které jsou čas od času tak neskutečně skvělé, že mě ta, jinak nudná, péče začne zase bavit. Pak přišla kamarádka Kateřina s nápadem udělat společný workshop o stylu a beauty a já na něm přednášela, jak moc je důležité najít si tu chvíli pro sebe. A musela se chytit za nos, jak málo to, o čem vám tak ráda vyprávím, praktikuju. Ať už měla má touha začít se o sebe zase pořádně starat a rozmazlovat své tělo původ kdekoli, koupelna je vybavená a já odhodlaná zvolnit a představit vám produkty, které mi ty všední pracovní dny dělají o dost hezčí. A udělat na konci článku trochu radost i vám!

Já jsem odjakživa „sušinka“, takže pokud své pokožce nevěnuji každý večer dostatečnou péči, je vysušená a šupinatá, pne, svědí a je zkrátka bez života. Což je samozřejmě v období, kdy zkracujeme délky a odhalujeme čím dál víc kůže, nepěkná podívaná. Já se absolutně nemohu obejít bez tělových scrubů, které se postarají o šupinky a odumřelou kůži a pokožku vyhladí. Já svou pokožku momentálně rozmazluji tím nejvoňavějším a nejvýživnějším peelingem, se kterým jsem doposud měla tu čest. Uznávám, je to trochu luxus, ale proč si ho čas od času prostě nedopřát. Scrub Cote d‘Azur od Oribe obsahuje luxusní oleje, které vyživí už během sprchování, směs z diamantového pudru (no řekněte sami, kdo by si nechtěl natírat tělo diamanty) a cukru, která se zase postará o hebkou a zářivou pokožku. Bambucké máslo, které ji hloubkově hydratuje a sójový olej, který ji dokonce dodá barvu. A samozřejmě spoustu dalších ingrediencí, které si s unavenou pokožkou dokážou (doslova) hladce poradit. Pokud jste na tom s nabitým programem stejně bídně jako já a občas to krémování prostě únavou nezvládáte, použijte ve sprše peeling a pokožka bude dokonale hydratovaná i bez krému. O té vůni snad ani mluvit nemusím, kdo zná Oribe produkty, tak jistě ví, o čem je řeč. Kdo ji nezná, musí očichat, vážně!

Jestli chcete svou péči o tělo dotáhnout k dokonalosti, zahalte pokožku do krému Oribe ze stejné kolekce. Nejen, že budete vonět ještě druhý den, ale ta hebkost! Ta mě prostě každý večer donutí si najít čas a trochu se sobě pověnovat. Pak už jenom vklouznout do pyžama, zabořit se do knížky a vypnout. Začátkem roku se mi to dařilo, pak zase volné večery vystřídal stres a probděné noci u počítače, teď se k tomu původnímu plánu hodlám vrátit. A protože jsem si slíbila, že budu hezká i doma (no schválně, kdo spí v triku po tátovi a nosí vytahané tepláky, když se nikdo nedívá), mám teď takový svůj malý rituál.

Ještě před spaním si na zápěstí natřu trochu parfému ve stejné vůni jako jsou mé tělové přípravky. Parfém Cote d’Azur je prostě ztělesněním luxusu, vůně je nevtíravá, jiná, neskutečně ženská, ale zároveň silná. Já ji mám v super praktickém balení s roll-onem, které ráno hodím do jakékoli velikosti kabelky.

A když to není typická Oribe vůně (protože nemůžu najít, ve které kabelce se roll-on zrovna nachází), sahám po jasmínu. Teda kombinaci jasmínu a marigoldu od Jo Malone. Už jsem vám o něm jednou psala tady, napíšu znova. Ta vůně je prostě nádherná. Pokud vám doteď jasmín nevoněl, dost možná to bylo tím, že vůně neměla s opravdovým jasmínem nic společného, ono je to totiž opravdu vzácná ingredience. Někomu by se mohl zdát na noc příliš intenzivní, mě se s ním krásně usíná, protože mi navodí pocit, že dokážu cokoli. Proto si ho v poslední době tak ráda beru i na schůzky, taková malá dávka sebevědomí v lahvičce.

Abych tu svou „self care“ a rozmazlování dotáhla k dokonalosti, pořídila jsem si dokonce i parfém na vlasy. Já vím, já vím, asi si říkáte proč speciální parfém na vlasy, proč si tam prostě nestříknu ten normální? Protože ten kadeře zbytečně vysuší, zatímco onen „speciální“ je ještě vyživí, vyhladí, ochrání před okolními vlivy a posílí. Asi se nebudete divit, když vás opět nasměřuji do Oribe, ale jestli někdo vlasové produkty umí, je to právě tahle značka, které jsem věrná už víc než rok a nejsem schopná používat téměř nic jiného (protože pak pomalu nemohu vyjít mezi lidi). Parfém je naprosto skvělý ve dnech, kdy nestíháte vlasy umýt a potřebujete je osvěžit, čeká vás rande a vy chcete své drahé polovičce vonět při každém prohození hřívy, nebo si chcete jen dopřát něco extra (můj případ). Ať tak či tak, vlasy budou zářit a za vámi se bude linout nádherná vůně.

 

Pak už jen stačí po náročném pracovním dni zapálit svíčku, zavrtat se do peřin a každý večer si zopakovat, že na sebe nesmíme zapomínat! Jestli si chcete udělat taky radost, mám pro vás skvělou možnost vyzkoušet onu opěvovanou tělovou řadu Oribe v cestovním balení. Stačí, když si pořídíte jakýkoli Oribe produkt na stránkách Salon Pro – kdyby to měl být jen jeden, hlasuji pro můj nejmilovanější Dry Texturizing Spray, zadáte kód ALEXORIBE pro ČR ALEXORIBESK pro Slovensko a můžete se hýčkat.

 

Já už se teď těším, až si večer napustím vanu a ten šílený pracovní frmol ze sebe dostanu. A protože krémy a relax v koupelně stejně ke zdravé a spokojené tělesné schránce nestačí, ráda bych začala chodit na jógu. Protáhnout ty záda od počítače a zklidnit hlavu. Pokud máte v Praze něco odzkoušené, budu ráda za všechny vaše tipy! Mějte se krásně a starejte se o sebe, je to důležitější, než si všichni myslíme!

 

Follow:

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?