COMFY BUT STILL GIRLY

Krásný večer vám přeji! Jak jsem slíbila, tak činím, po delší době mě tady máte i s víkendovým outfitem. Podle mých statistik to vždycky vypadá, že bych se měla vykašlat na roli beauty blogerky a vrhnout se rovnýma nohama do fashion světa, jenže já toho oblečení mám doma opravdu pomálu. Loni jsem udělala velkou čistku a od té doby se jí snažím držet. To víte, že si čas od času ráda něco nového pořídím, už to ale nejsou zběsilé nákupy oblečení ve stylu „potřebuji něco na fotku“. Místo toho teď pečlivě sleduji složení, důkladně si promýšlím, jestli danou věc mám vůbec s čím kombinovat a hlavně, zda mi bude dělat i další sezonu. Občas se jako každá normální holka samozřejmě nechám strhnout davovým šílenstvím a nesu si domů nějaký ten poslední trend, stává se mi to ale v poslední době opravdu zřídka. Raději si chvíli našetřím a připlatím za kvalitní střihy a hlavně materiály. Ale tohle přichází asi s věkem, alespoň v něčem jsou ty přibývající vrásky kolem očí dobré!

Fotky jsou ze sobotního rána, kdy jsme se s mým mužem (za kamerou) a Míňou (nasávající vůni z Antonínova Pekařství) vydali na Jiřák na farmářské trhy. Tuhle tradici jsem se snažila zavést od chvíle, co jsme se přestěhovali do Prahy, ale ještě donedávna pro mě byl víkend téměř sprosté slovo. Letos jsem se rozhodla, že budu trochu sobecká a konečně si začnu užívat volna podle svého a nákupy zeleniny a čerstvých květin na farmářských trzích k tomu prostě patří. Nehledě na to, že si s tím košíčkem (na nákupy mám ještě jeden velký) připadám jako Pařížanka.

O víkendu se snažím oblékat co nejvíc pohodlně, přes týden si užívám těch slušných outfitů až až. Vždycky chci být ale za „holčičku“, protože i když se chci cítit pohodlně, ze všeho nejvíc se chci cítit hlavně žensky, ať dělám, co dělám. Tyhle lněné kalhoty Warehouse z MY Národní pasuji na jeden z nejlepších nákupů léta, něco tak příjemného, prodyšného a pohodlného, co zároveň vytvoří krásně úzký pas, jsem už dlouho neměla. Já vím, asi už těch chvalozpěvů na len ode mě máte až po krk, ale já si prostě nemůžu pomoct. Za to takové puntíky jsem nikdy ráda neměla (všechno, co je kulaté moc ráda nemám, stačí, že jsem „kulatá“ já), ale má „osobní stylistka“ Kateřina mi dala při jednom rozhovoru pořádného brouka do hlavy. Nic prý nepůsobí víc žensky, než právě drobné puntíky. A tak jsem je jednou zkusila, dokonce i s pár volánky (nic víc holčičího snad ani není), vzala tu umírněnější černo-bílou variantu, přece jenom se to musí nějak vyvážit, a vyslechla si ráno od mého milého, že mi to vážně sluší. Tenisky jsem pro jednou vyměnila za nazouváčky, které mě kupodivu vůbec neodřely, ačkoli jsem to od nich čekala už při pohledu na eshopu, vzala si svůj košíčko/pytlíček, uvázala na něj šátek, protože tyhle detaily dělají outfit outfitem a užila si sobotní ráno s úsměvem na tváři. Co dokáže taková malá pochvala udělat s ženským sebevědomím!

Pokud ještě vaši letní garderobu nemáte úplně zkompletovanou, doporučuji zajít do MY Národní, odkud mám tyhle úžasné kalhoty. Byla jsem velmi mile překvapená, kolik hezkých nadčasových kousků (obzvlášť značka Warehouse mě baví ) se v 2. patře dá sehnat. Ode dneška tam na vás navíc čekají až 70% slevy na dámské, pánské i dětské oblečení a vybranou dekorativní kosmetiku. Co vám budu vyprávět, já už tam dneska byla… Mějte se krásně a nezapomeňte při těch nákupech důkladně číst složení! Pac a pusu!

Kalhoty – WAREHOUSE (MY Národní)

Blůza – OASIS (MY Národní)

Kabelka – MANGO

Boty – H&M

Brýle – ZARA

Šátek – MY Národní

Písmeno na krku – CÉLINE

 

Follow:

9 Comments

 1. Magdalena
  12.6.2018 / 17:29

  Tak já mám tyhle nazouváčky v černé. Kupovala jsem je jako nouzovku v rychlosti, kdy mně milovaný, rozchozený Stan Smithy překvapivě odřely paty tak, že jsem nemohla chodit. No následně jsem skončila i s odřenýma nártama. Do teď jsem neměla dost odvahy to s něma zkusit znovu.

  • Tale of Miss A
   Author
   5.7.2018 / 18:50

   Já jsem byla sama hodně překvapná, že mě neodřely, protože mě odřou i pohodlné tenisky napoprvé.:D No, každý noha je jiná a bota evidentně taky…:D

 2. Viki
  20.6.2018 / 9:43

  tvoje outfity sú naozaj krásne 🙂 nemyslím si, že práve množstvo oblečenia by z teba malo robiť fashion blogerku 😉 pre mňa si fashion inšpirácia..práve pre tvoj postoj k oblečeniu

  • Tale of Miss A
   Author
   5.7.2018 / 18:48

   Viki, moc děkuji, ani nevíš, jak mě to těší!:*

  • Tale of Miss A
   Author
   5.7.2018 / 18:47

   Moc děkuji, tyhle béžové tóny mě teď náramně baví!:*

 3. 3.7.2018 / 10:42

  You look very nice! 🙂

  • Tale of Miss A
   Author
   5.7.2018 / 18:38

   Thank you dear!:*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?