FEELING FEMININE

Krásný večer vám přeji! Já jsem si konečně po šíleném týdnu sedla jen tak k počítači, aniž bych musela něco pracovně řešit. Podzim volá a všechny PR holky mi dají jistě zapravdu, že začíná nejnáročnější, ale zato nejzajímavější období. A protože je třeba nabrat trochu síly, než se to rozjede, víkend mi začíná už dnešním večerem. Což znamenaná jediné – pleťová maska na obličeji, sklenička vína, seriál a psaní blogu. Dneska s outfitem a pár tipy, díky kterým se cítím žensky, i když mám na sobě placaté boty (s Míňou v patách to prostě ani jinak nejde), oversized košili a pánských kalhotách.

1. Víte jak se říká, že to, jak se cítíme uvnitř, z nás vyzařuje navenek? Něco na tom rozhodně je! Ať už mám na sobě mikinu a tepláky, když venčím Míňu nebo objemnou košili, stačí si vzít NĚŽNÉ KRAJKOVÉ PRÁDLO a hned se cítím víc žensky. Nemusíte ho světu hned ukázat (i když kousek krajky vykukující z košile vypadá vždycky nesmírně sexy), stačí ho prostě jen mít. Není to prvoplánové, jen něžné, ženské a pro naše sebevědomí nesmírně „boostující“.

2. Už si ani nedovedu představit, že bych odešla domů bez prstýnků, náušnic nebo něčeho na krk! Pokud jste v oblékání stejní minimalisté jako já a máte rády jednoduchost a nadčasové kousky, ŠPERKY a kouzlení s nimi si prostě zamilujete. Navíc těch možností, se kterými můžeme každý den vypadat jinak! Já ten můj jednoduchý, na první pohled ne úplně holčičkovský, outfit doplnila šperky z nové kolekce HOLD od Tous, které si můžete nakombinovat přesně podle svého a každý den si vytvořit svůj jedinečný šperk. Oproti chlapům máme v tomhle velkou výhodu, tak si to užívejme a hrajme si!

3. Pro mě je PARFÉM hodně intimní záležitost. Něco, co cítí jen ti, kteří jsou mi nejblíž. Asi každá z nás má svou jednu oblíbenou unikátní vůni, která nás vystihuje a ve které se cítíme sebevědomě. Já parfémy sice ráda střídám, když se ale chci být sama sebou, sahám po mé milované Escentric Molecules 01. Ačkoli je to vlastně unisexová vůně, jakmile si ji dám, cítím se žensky a silně. Až tu svou najdete, určitě pochopíte, o čem mluvím.

4. Šperky sice dokáží outfit okořenit, DOPLŇKY jsou ale tím, co ho dotáhne k dokonalosti. Stačí si dát kabelku na řetízku, kočičí brýle (protože ženštější tvar snad není) a páskem si vytvořit onu kýženou siluetu přesýpacích hodin. Tři věci, které by měla mít každá z nás v šatníku a které budou fungovat vždycky.

5. Čekáte správně, že poslední bod, zrovna v mém případě, musí nutně být MAKE-UP a VLASY. Možná si pod pojmem ženský make-up okamžitě vybavíte červenou rtěnku. Na její sílu nedám dopustit, když chci být ale za holku, raději sahám po světle růžové a kočičích linkách. Tedy make-upu typickém pro období, které je pro mě snad nejvíc ženské – „šedesátky“. K tomu pár vln kulmou (a vyčesaný culík v těch tropech) a hned je ze mě ŽENA. I v té oversized košili a pánských kalhotech.

Kalhoty –  Nelly, Košile – Zara, Boty – H&M, Brýle – Stradivarius, Pásek – &Other Stories, Šperky – Tous, Kabelka – Tous

V čem se cítíte žensky vy? Sázíte na klasické “holčičí” kousky, nebo vás vás baví pánský styl? Mějte se krásně, já si jdu sbalit věci na cvičení a užít si volné dny.

 

*Sponzored content

 

 

Follow:
Share:

2 Comments

  1. 25.8.2018 / 13:37

    Skvelé tipy, ja milujem kabelky na retiazke a okuliare tohto tvaru! Inak o tom prádle si mala pravdu, nemusí ho byť vidieť úplne, stačí, že len vykúka alebo ho vôbec nevidno, ale už má žena úplne iný pocit a vyžaruje to z nej 🙂

    http://www.sinnamona.blogspot.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?